Kingdom Rozdział 716 Surowe skany, data premiery

21/04/2022 20:02

Kingdom Rozdział 716 Surowe skany, data premiery

Fani tej gry wideo mogą teraz przeczytać kolejny rozdział historii Królestwa, która została opublikowana online. W nowym wątku fabularnym generał Wang Qi, który wygląda jak duch, pojawi się ponownie w mandze. Fan odkrył wydanie książki Amazon Kindle, które pojawiło się w Japonii w tym tygodniu.

Rozdział 716 Królestwa został wydany! Godzina i data zostały ustawione

Ta japońska manga została przetłumaczona na angielski zaraz po jej opublikowaniu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, przeczytaj mangę Kingdom! Jest imponująca i warta twojego czasu. Świetny. Królestwo Fabuła poprzedniego rozdziału jest kontynuowana w rozdziale 716, który możesz przeczytać tutaj.

Akcja rozgrywa się w Japonii około 600 lat temu, w okresie Walczących Królestw. Ying Zheng, uczeń Xina, jest jednym z dwóch młodych mężczyzn, których marzy o zostaniu sławnymi wojownikami. Manga śledzi ich ewolucję, gdy pracują razem, aby osiągnąć swoje cele.

Mangę można przeczytać w Internecie.

Manga jest ważnym źródłem przyjemności we wszystkich japońskich rodzinach. Dlatego japońskie strony do czytania mangi są bardzo popularne wśród obcokrajowców i fanów mangi. Aby czytać mangę online, pobierz darmowe oprogramowanie manga na swój smartfon lub tablet. Mangę można przeglądać online za pomocą przeglądarki internetowej lub urządzenia mobilnego. Możesz także czytać mangę online za pomocą tych programów komputerowych bez instalowania dodatkowego oprogramowania.

o królestwie

Królestwo Yasuhisa Hara to japońska manga, której jest autorem i projektantem. Historia inspirowana jest wydarzeniami z okresu Wojennych Królestw w Chinach. Manga pojawiała się w odcinkach w magazynie Shueisha Weekly Young Jump od stycznia 2006 roku; całe 61 tomów zostało opublikowanych w kwietniu 2021 roku. Różne królestwa powstawały i upadały w ciągu pięciuset lat okresu Walczących Królestw w Chinach, powodując ogromny chaos.

Zniewolony sierota bojowa, który niestrudzenie dąży do spełnienia swoich ambicji zostania Wielkim Generałem Niebios wraz ze swoim najlepszym przyjacielem, Piao. Są zmuszeni rozstać się, gdy sługa króla rekrutuje Piao do pracy w pałacu. Piao wraca do Xin po przerażającym zamachu stanu, by ścigać młodego chińskiego władcę Ying Zhenga, który jest podobny do Piao. Po raz pierwszy królestwo podąża za Xin w jej podróży przez burzliwą przeszłość Chin. Aby odnieść sukces jako Wielki Generał historycznych Siedmiu Walczących Królestw, musisz wytyczyć własną drogę do chwały.

Powiązane posty

Go up