Kaiju nr 8, rozdział 62, data wydania

2 lata ago

Kaiju nr 8, rozdział 62, data wydania

Kaiju nr 8, rozdział 62, data premiery to 12 maja 2022 r. Ten rok niesie dla nas wiele niespodzianek. W tym roku pojawi się wiele niesamowitych nowych seriali anime, więc oczywiście należy również obejrzeć seriale manga.

Gdzie czytać Monster Kaiju nr 8, rozdział 62?

Możesz przeczytać Kaiju nr 8, rozdział 61, za darmo na oficjalnej stronie VIZ i Mangaplus Shueishy. Ponadto aplikacje ShonenJump lub Mangaplus firmy Viz można również pobrać na smartfony. Dostępne są zarówno Play Store, jak i Apple App Store.

Czy to Kaiju No 8 Shonen Jump?

Kaiju No. 8 to najszybsza manga Shonen Jump Plus, która osiągnęła 3 miliony egzemplarzy. W poniedziałek Shueisha ogłosił, że manga Kaiju No. 8 Naoyi Matsumoto sprzedała się w trzech milionach egzemplarzy (w tym kopie drukowane i cyfrowe, ale nie wszystkie jeszcze się sprzedały).

Czy Kaiju No 8 będzie mieć tomy?

Viz Media ogłosiło w lutym 2021, że pierwszy tom Kaiju nr 8 ukaże się jesienią 2021 roku.

Czy będzie anime Kaiju No 8?

Data premiery Kaiju No. 8 drastycznie się zmienia! Od czasu premiery w aplikacji Shonen Jump+ firmy Shueisha w lipcu zeszłego roku, oryginalna manga Naoyi Matsumoto stopniowo przejęła kontrolę i została wydana w dość stabilnym tempie.

Kiedy wypuszczono Kaiju nr 8?

Kaiju No. 8 został pierwotnie wydany 3 lipca 2020 roku.

Ile jest rozdziałów Kaiju nr 8?

Do tej pory istnieje łącznie 55 rozdziałów Kaiju nr 8.

Dowiedz się więcej o Kaiju nr 8

Japońska manga Kaiju #8, znana również jako Monster #8, została napisana i zilustrowana przez Naoyę Matsumoto. Od lipca 2020 roku aplikacja i strona internetowa Shueishy Shnen Jump+ oferuje bezpłatną serię. Seria została licencjonowana przez Viz Media do publikacji w języku angielskim w Ameryce Północnej.

Przez wiele lat po całej Japonii krążyły groteskowe potwory znane jako „kaijuu” (w tym Godzilla). Członkowie Korpusu Obrony, elitarnej jednostki wojskowej, każdego dnia ryzykują życiem, aby chronić cywilów i walczyć z tymi bestiami. Zabite stworzenie zostaje pozostawione dla „zamiataczy” lub profesjonalnych pracowników sprzątających kaijuu.

32-letni Kafka Hibino jest niezadowolony ze swojej pracy jako zamiatacz. Od najmłodszych lat pragnął wstąpić do Korpusu Obrony i zabić Kaijuusa, aby rozpocząć nowe życie. Po kilku nieudanych próbach zrezygnował ze swoich ambicji i zadowolił się przeciętnością za pensję godną życia. Kafka pragnie wrócić do wojska, gdy do jego ekipy sprzątającej dołącza ambitny 18-letni urzędnik Leno Ichikawa.

W wyniku serii niefortunnych zdarzeń i interakcji z młodym ptaszkiem Kafka wchodzi w kontakt z pasożytem kaijuu, który przedziera się przez jego usta i przekształca jego ciało w humanoidalnego potwora. Kafka chce dać swojemu marzeniu życiowemu ostatnią szansę dzięki nowym umiejętnościom.

Powiązane posty

Go up