Kaiju nr 8, rozdział 44, data wydania

02/09/2021 14:10

Kaiju nr 8, rozdział 44, data wydania

Data premiery rozdziału 44 Kaiju nr 8 to 9 września 2021 roku. Ten rok niesie dla nas wiele niespodzianek. W tym roku pojawi się wiele nowych, niesamowitych seriali anime, więc oczywiście seria manga również musi zostać zauważona. Bądź zawsze na bieżąco, regularnie czytając z nami najnowsze wiadomości.

Gdzie czytać Monster Kaiju nr 8, rozdział 44?

Możesz przeczytać Kaiju nr 8, rozdział 44 za darmo na oficjalnej stronie VIZ i Mangaplus Shueishy. Dodatkowo aplikacje ShonenJump lub Mangaplus firmy VIZ można również pobrać na smartfony. Dostępne są zarówno Sklep Play, jak i Apple App Store.

Czy to Kaiju No 8 Shonen Jump?

Kaiju No. 8 to najszybsza manga Shonen Jump Plus, która osiągnęła 3 miliony egzemplarzy. W poniedziałek Shueisha poinformował, że manga Kaiju No. 8 Naoyi Matsumoto sprzedała się w trzech milionach egzemplarzy (w tym kopie drukowane i cyfrowe, ale nie wszystkie jeszcze się sprzedały).

Czy Kaiju No 8 będzie mieć tomy?

Viz Media ogłosiło w lutym 2021, że pierwszy tom Kaiju no. wystartuje jesienią 2021 roku.

Czy będzie anime Kaiju No 8?

Data premiery Kaiju no. zmienia się radykalnie! Od pierwszej premiery w aplikacji Shonen Jump + firmy Shueisha w lipcu zeszłego roku, oryginalna manga Naoyi Matsumoto stopniowo zyskiwała przewagę i wypuszczana była w dość stałym tempie.

Kiedy Kaiju nie. czy to się skończyło?

Kaiju nie. został pierwotnie wydany 3 lipca 2020 r.

Ile rozdziałów Kaiju no. są ?

Do tej pory są w sumie 44 rozdziały Kaiju no.

Jaka jest data wydania rozdziału 44 Kaiju no. ?

Premiera 44. rozdziału Kaiju No. zaplanowana jest na 19 sierpnia 2021 r.

Przeczytaj na Kaiju nie. 8

Japońska manga Kaiju no. 8, znany również jako Monster no. 8, napisał i zilustrował Naoya Matsumoto. Od lipca 2020 r. aplikacja i strona internetowa Shueishy, ​​Shnen Jump +, oferuje bezpłatną serię. Seria została licencjonowana przez Viz Media do publikacji w języku angielskim w Ameryce Północnej.

Od wielu lat Japonię terroryzują groteskowe potwory znane jako „kaijuu” (m.in. Godzilla). Członkowie Korpusu Obrony, elitarnej jednostki wojskowej, każdego dnia ryzykują życiem, aby chronić cywilów i walczyć z tymi bestiami. Kiedy stworzenie umiera, zostaje pozostawione „zamiataczom” lub profesjonalnym sprzątaczom kaijuu.

32-letni Kafka Hibino nie jest zadowolony ze swojej pracy jako zamiatacz ulic. Od najmłodszych lat dążył do wstąpienia do Korpusu Obrony i zabicia Kaijuu, aby rozpocząć nowe życie. Po kilku nieudanych próbach zrezygnował ze swoich marzeń i zadowolił się przeciętnością za pensję na życie. Kafka pragnie wrócić do wojska, gdy do jego ekipy sprzątającej dołącza ambitny 18-letni pracownik Leno Ichikawa.

Po serii niefortunnych zdarzeń i interakcji z młodym ptaszkiem, Kafka wchodzi w kontakt z pasożytem kaijuu, który przedziera się przez jego usta i przekształca jego ciało w humanoidalnego potwora. Kafka chce dać swojemu marzeniu życiowemu ostatnią szansę dzięki nowym umiejętnościom.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up