Kaiju No.8 Rozdział 54 Gdzie czytać datę wydania

03/02/2022 13:16

Kaiju #8 Rozdział 54: Data wydania

Data premiery Kaiju No. 8 Rozdział 54 to 6 lutego 2021 r. Ten rok niesie dla nas wiele niespodzianek. W tym roku pojawi się wiele niesamowitych nowych seriali anime, więc oczywiście należy również obejrzeć seriale manga. Bądź zawsze na bieżąco dzięki regularnemu czytaniu najnowszych wiadomości z Animemanganews.com.

Gdzie czytać Monster Kaiju nr 8, rozdział 54?

Możesz przeczytać Kaiju No.8 Rozdział 54 za darmo na oficjalnej stronie VIZ i Mangaplus Shueishy. Ponadto aplikacje ShonenJump lub Mangaplus firmy VIZ można również pobrać na smartfony. Są one dostępne w Play Store i Apple App Store.

Czy to Kaiju No 8 Shonen Jump?

Kaiju No. 8 to najszybsza manga Shonen Jump Plus, która osiągnęła 3 miliony egzemplarzy. W poniedziałek Shueisha ogłosił, że manga Kaiju No. 8 Naoyi Matsumoto sprzedała się w trzech milionach egzemplarzy (w tym kopie drukowane i cyfrowe, ale nie wszystkie jeszcze się sprzedały).

Czy Kaiju No 8 będzie mieć tomy?

Viz Media ogłosiło w lutym 2021 roku, że pierwszy tom Kaiju nr 8 ukaże się jesienią 2021 roku.

Czy będzie anime Kaiju No 8?

Data premiery Kaiju No. 8 drastycznie się zmienia! Od czasu pierwszego wydania w aplikacji Shueisha Shonen Jump+ w lipcu zeszłego roku, oryginalna manga Naoyi Matsumoto nadal nabiera luzu, z dość stałym harmonogramem wydań.

Kiedy wypuszczono Kaiju nr 8?

Kaiju No. 8 został pierwotnie wydany 3 lipca 2020 roku.

Ile jest rozdziałów Kaiju nr 8?

Do tej pory są w sumie 53 rozdziały Kaiju #8.

Dowiedz się więcej o Kaiju nr 8

Japońska manga Kaiju #8, znana również jako Monster #8, została napisana i zilustrowana przez Naoyę Matsumoto. Od lipca 2020 roku aplikacja i strona internetowa Shueishy Shnen Jump+ oferuje bezpłatną serię. Seria została licencjonowana przez Viz Media do publikacji w języku angielskim w Ameryce Północnej.

Przez wiele lat po całej Japonii krążyły groteskowe potwory znane jako „kaijuu” (w tym Godzilla). Członkowie Korpusu Obrony, elitarnej jednostki wojskowej, każdego dnia ryzykują życiem, aby chronić cywilów i walczyć z tymi bestiami. Zabite stworzenie zostaje pozostawione dla „zamiataczy” lub profesjonalnych pracowników sprzątających kaijuu.

32-letni Kafka Hibino jest niezadowolony ze swojej pracy jako zamiatacz. Od najmłodszych lat pragnął wstąpić do Korpusu Obrony i zabić Kaijuusa, aby rozpocząć nowe życie. Po kilku nieudanych próbach zrezygnował ze swoich ambicji i zadowolił się przeciętnością za pensję godną życia. Kafka przypomina sobie, że chciał wrócić do wojska, gdy do jego ekipy sprzątającej dołącza ambitny 18-letni urzędnik Leno Ichikawa.

W wyniku serii niefortunnych wydarzeń i interakcji z Juniorem Birdem Kafka wchodzi w kontakt z pasożytem kaijuu, który przedziera się przez jego usta i przekształca jego ciało w humanoidalnego potwora. Kafka chce dać swojemu marzeniu życiowemu ostatnią szansę dzięki nowym umiejętnościom.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up