Kaguya Sama Rozdział 249 Spoilery! !! Data wydania, przeczytaj mangę online

26/12/2021 15:10

Kaguya Sama Rozdział 249 Spoilery!  !!  Data wydania, przeczytaj mangę online

Kaguya Sama Rozdział 249 wyjaśnia, że ​​Kaguya i Miyuki zakończyli swój związek. Po usłyszeniu, jak Kaguya mówi, że muszą zakończyć swój związek, Miyuki była zszokowana słysząc to. Po tym, jak Kaguya postanowiła opuścić Shuchin, sytuacja jej rodziny uległa zmianie i została zmuszona do opuszczenia życia Miyukiego.

Miyuki pyta o jego pewność, że powinni odejść i prosi go o wyjaśnienie. Najnowszy rozdział Love Is War stwierdza, że ​​Kaguya i Miyuki zerwali, ponieważ Kaguya jest mężatką. Sytuacja jej rodziny sprawiła, że ​​małżeństwo musiało ją rozwiązać.

Gdyby to była Miyuki, odmówiłaby. Kaguya opowiada o tym, co wydarzyło się na rodzinnym obiedzie. Shinomiyowie zostali ostrzeżeni, że jeśli zmuszą ją do poślubienia "Faceta", opuści klan. Poinformował ją, że musi się nad tym zastanowić, ale nalegała, żeby nie.

Ostrzegali go, że jeśli odrzuci ofertę, życie jego bliskich będzie w niebezpieczeństwie. Są ludzie, którzy ucierpią, jeśli Kaguya odmówi małżeństwa, więc to akceptuje.

Kiedy Miyuki pyta, czy może opuścić rodzinę Shinomiya, ponieważ uważają, że jest odpowiednią osobą do przejęcia władzy, odpowiada, że ​​jej to nie obchodzi. Po wysłuchaniu, co jej brat miał do powiedzenia, Kaguya mówi jej również, że zakochała się w kimś podczas nauki.

Zgodnie z tradycją Shinomiyi, poślubił osobę, którą wybrała dla niego rodzina, poświęcając własne uczucia do niej.

Kaguya Sama Miłość to wojna Rozdział 248 Podsumowanie

Wcześniej w Kaguya Sama, rozdział 248: W tytule rozdziału „Kaguya-Sama chce zakończyć swój związek”. Jeśli tak bardzo kocha Miyuki, brat Kaguyi pyta ją, czy jest gotowa na przeprowadzenie swojej rodziny przez taką próbę. Opowiada mu o rodzinie Shojo i mówi, że nie chce wywołać kolejnego skandalu w historii swojej rodziny. Okazuje się, że brat Kaguyi również zakochał się w synu Shirogane Pharmaceuticals.

W przeszłości manipulował nim ojciec Miyukiego. Ponadto przyznaje, że jest odpowiedzialny za zrujnowanie biznesu rodziny Shirogane. Jeśli jednak syn rodziny Shirogane manipuluje umysłem swojej siostry… Nawet sto razy więcej.

W przypadku, gdyby Kaguya odmówiła małżeństwa, jej brat złożył jej obietnicę. Shirogane nigdy nie postawi stopy w Japonii z powodu jego leczenia. Dlatego Kaguya poradziła swojemu bratu, aby nie posuwał się za daleko i zaakceptował, że robi to, czego chce od niej rodzina Shinomiya.

Miyuki zapewnia Kaguyę, że jest w stanie poradzić sobie z sytuacją. Wyjaśnia, dlaczego martwi się o Miyuki i jak zmieniła się rodzina Shinomiya. Ma całkowitą pewność co do zdolności swojego brata.

Aby zachęcić ją do spełnienia życzeń rodziny Shinomiya, nawet jeśli wiąże się to z zabijaniem, Kaguya wyjaśnia, co się stało, gdy odwiedziła ojca w szpitalu. Kaguya jest zaskoczona, gdy dowiaduje się, że jej ojciec chciał wiedzieć, czy jest jego córką.

Wiadomość ta zaskoczyła Nayotake, której ojciec powiedział, że powierzył mu przyszłość rodzinnego biznesu. Przyzwyczaja się do myśli, że nie może odrzucić ostatniego życzenia ojca. Jednak to życzenie wymaga, aby poślubił rekruta zamiast Miyukiego.

Kaguya Sama Rozdział 249 – data premiery

Według oficjalnych źródeł mangi data premiery rozdziału 249 Kaguya Sama została ustalona na 29 grudnia 2021 roku. Surowe chińskie skany Kaguya Sama Rozdział 249 są publikowane 2-3 dni przed wydaniem mangi, a pierwsze spoilery mogą zostać wydane na początku tego tygodnia.

Kaguya Sama Rozdział 249: gdzie czytać mangę online?

Innymi słowy, fani mogą czytać Kaguya Sama Rozdział 249 online na oficjalnych stronach internetowych V-Jump i aplikacjach multimedialnych. Możesz pobrać najlepszą mangę z oficjalnych źródeł, ponieważ poprawia ona jakość historii.

Więcej informacji o Kaguya Sama

W Japonii Kaguya Sama to romantyczna komedia manga autorstwa Aka Akasaki. Po raz pierwszy pojawił się w magazynie Shueisha's Miracle Jump w maju 2015 r., a następnie przeniósł się do Weekly Young Jump w marcu 2016 r. Viz Media w Ameryce Północnej ma angielską licencję na mangę.

12-odcinkowa animowana wersja serialu telewizyjnego A-1 wyemitowana w Japonii od stycznia do marca 2019 r., a następnie drugi sezon 12-odcinkowy od kwietnia do czerwca 2020 r. Odcinek specjalny zostanie wyemitowany w 2021 r. trzeci sezon. Potwierdzony. Film aktorski Hayato Kawai miał premierę w Japonii we wrześniu 2019 roku. Aniplex of America dystrybuuje serial animowany w Ameryce Północnej.

Miyuki Shirogane i Kaguya Shinomiya to najlepsi reprezentanci uczniów prestiżowej Akademii Shuchiin. Miyuki jest przewodniczącą rady uczniowskiej, a jej rówieśnicy i mentorzy uważają ją za najlepszą uczennicę w kraju. Wiceprezydent Kaguya, najstarsza córka bogatej rodziny Shinomiya, przoduje u jego boku we wszystkich dyscyplinach. Wszyscy w kampusie podziwiają ich, ponieważ idealnie do siebie pasują.

Chociaż są zakochani, żadne z nich nie chce się do tego przyznać. Rozważona zostanie pierwsza osoba, która przyzna się do porażki i zostanie wybrana mniejsza z dwóch rodzajów zła. Miyuki i Kaguya są jednakowo zmotywowani, aby wygrać bitwę miłości z honorem i chwałą!

Kiedy po raz pierwszy wydano Kaguya-sama: Love Is War?

Kaguya-sama: Love Is War została pierwotnie wydana 19 maja 2015 roku.

Ile rozdziałów Kaguya-sama: Miłość to wojna?

Jak dotąd jest w sumie 249 rozdziałów Kaguya-sama: Love Is War.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up