Kaguya Sama Rozdział 244 Data wydania, przeczytaj mangę online

09/11/2021 12:58

Kaguya Sama Rozdział 244 Data wydania, przeczytaj mangę online

Mamy dla Ciebie specjalną ucztę Kaguya Sama Rozdział 244 Data i godzina wydania oraz Spoilery znajdują się w poniższych sekcjach, dzięki czemu możesz być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami! Ukazał się najnowszy odcinek Kaguya-sama: Love is War, zatytułowany „Ai Hayasaka Wants to Dress Up”.

To był cichy rozdział w porównaniu z poprzednimi. Kei był zdezorientowany, gdy Hayasaka pojawił się w Rezydencji Shirogane, myśląc, że Miyuki jest teraz z Hayasaką. Ujawniając, że był w kontakcie z rodzicami Hayasaki, pan Shirogane wyjaśnia sytuację.

Po powrocie Hayasaki w kolejnych rozdziałach dowiemy się więcej o reakcjach innych członków rady i stanie Kaguyi.

Kaguya-Sama: Miłość to wojna — podsumowanie i podsumowanie rozdziału 243

Wcześniej w Kaguya Sama, rozdział 243: Idea dobrego samopoczucia Kaguyi mogła umknąć ci z głowy, ale bezpieczeństwo Miyukiego jest teraz głównym zmartwieniem Hayasaki. Rodzina Miyuki nie chce uwierzyć, że porzuciła Kaguyę, więc oboje spędzają dużo czasu zastanawiając się, jak jej to powiedzieć.

Hayasaka twierdzi, że jest nową dziewczyną Miyukiego, podczas gdy Miyuki twierdzi, że jej dom został spalony w komicznej kłótni. Przypadkowo ojciec i siostra Miyukiego wchodzą do pokoju i kompletnie nie rozumieją, co się dzieje.

Bezradna młodsza siostra Miyukiego jest załamana, ponieważ chciała zostać narzeczoną Kagyui. Po tym, jak oskarżył go o porzucenie Kaguyi i bezwstydne zachowanie w domu z nową kochanką, jego ojciec go beszta.

Ojciec Hayasaki zakomunikował już sprawę dzieciom, przez co konflikt stał się dyskusyjny. Wydaje się, że młodzi ludzie źle ocenili znaczenie komunikacji z rodzicami.

Kaguya Sama: Miłość to wojna Rozdział 244 Spoilery

Dzień po wydaniu ostatniego rozdziału nie ma żadnych spoilerów ani oficjalnych podsumowań dla Kaguya-sama: Love is a War Chapter 244.

Zwykle pojawiają się spoilery, takie jak surowe skany, które pojawiają się na 2-3 dni przed datą premiery, więc poinformujemy Cię, jeśli dostępnych będzie więcej informacji. W poniedziałek lub wtorek, jeśli pojawią się jakieś surowe skany, poinformujemy Cię o wszelkich spoilerach, które mogą zostać ujawnione.

Ten rozdział służył głównie jako humorystyczne wytchnienie, uważamy, że rozdział 244 w końcu rzuci światło na charakter Kaguyi. Zapraszamy do śledzenia nas, aby się przekonać!

Data premiery rozdziału 244 Kaguya Sama

Według oficjalnych źródeł mangi data premiery rozdziału 244 Kaguya Sama została ustalona na 11 listopada 2021 roku. Surowe chińskie skany Kaguya Sama Rozdział 244 są publikowane 2-3 dni przed wydaniem mangi, a pierwsze spoilery mogą zostać wydane na początku tego tygodnia.

Kaguya Sama Rozdział 244: gdzie czytać mangę online?

Innymi słowy, fani mogą czytać Kaguya Sama Rozdział 244 online na oficjalnych stronach internetowych i aplikacjach multimedialnych V-Jump. Możesz pobrać najlepszą mangę z oficjalnych źródeł, ponieważ poprawia ona jakość historii.

Więcej informacji o Kaguya Sama

W Japonii Kaguya Sama to romantyczna komedia manga autorstwa Aka Akasaki. Po raz pierwszy pojawił się w magazynie Shueisha's Miracle Jump w maju 2015 roku, a następnie przeniósł się do Weekly Young Jump w marcu 2016 roku. Viz Media w Ameryce Północnej ma angielską licencję na mangę.

12-odcinkowa animowana wersja serialu telewizyjnego A-1 emitowana w Japonii od stycznia do marca 2019 r., a następnie 12-odcinkowy drugi sezon od kwietnia do czerwca 2020 r. Specjalny odcinek zostanie wydany w 2021 r., a trzeci sezon został już wydany. Potwierdzony. Film aktorski Hayato Kawai miał premierę w Japonii we wrześniu 2019 roku. Aniplex of America dystrybuuje serial animowany w Ameryce Północnej.

Miyuki Shirogane i Kaguya Shinomiya to najlepsi reprezentanci uczniów prestiżowej Akademii Shuchiin. Miyuki jest przewodniczącą rady uczniowskiej, a jej rówieśnicy i mentorzy uważają ją za najlepszą uczennicę w kraju. Wiceprezydent Kaguya, najstarsza córka bogatej rodziny Shinomiya, przoduje u jego boku we wszystkich dyscyplinach. Wszyscy w kampusie podziwiają ich, ponieważ idealnie do siebie pasują.

Pomimo tego, że są zakochani, żadne z nich nie chce się do tego przyznać. Rozważona zostanie pierwsza osoba, która przyzna się do porażki i zostanie wybrana mniejsza z dwóch rodzajów zła. Miyuki i Kaguya są jednakowo zmotywowani, aby wygrać bitwę miłości z honorem i chwałą!

Kiedy po raz pierwszy wydano Kaguya-sama: Love Is War?

Kaguya-sama: Love Is War została pierwotnie wydana 19 maja 2015 roku.

Ile rozdziałów Kaguya-sama: Miłość to wojna?

Jak dotąd jest w sumie 237 rozdziałów Kaguya-sama: Love Is War.

Kiedy przybędzie Kaguya-sama, rozdział 244: Miłość to wojna, rozdział 244?

Oczekuje się, że Kaguya-sama: Love Is War Rozdział 244 zostanie wydany 11 listopada 2021 roku.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up