Kaguya Sama Rozdział 248 – data premiery

13/12/2021 08:56

Kaguya Sama Rozdział 248 – data premiery

Data premiery rozdziału 248 Kaguya Sama jest ustalona na 16 grudnia 2021, według oficjalnych źródeł mangi. Surowe chińskie skany Kaguya Sama Rozdział 248 są publikowane 2-3 dni przed wydaniem mangi, a pierwsze spoilery mogą zostać wydane na początku tego tygodnia.

Kaguya Sama Rozdział 248: gdzie czytać mangę online?

Innymi słowy, fani mogą czytać Kaguya Sama Rozdział 248 online na oficjalnych stronach internetowych V-Jump i aplikacjach multimedialnych. Możesz pobrać najlepszą mangę z oficjalnych źródeł, ponieważ poprawia ona jakość historii.

Więcej informacji o Kaguya Sama

W Japonii Kaguya Sama to romantyczna komedia manga autorstwa Aka Akasaki. Po raz pierwszy pojawił się w magazynie Shueisha's Miracle Jump w maju 2015 roku, a następnie przeniósł się do Weekly Young Jump w marcu 2016 roku. Viz Media w Ameryce Północnej ma angielską licencję na mangę.

12-odcinkowa animowana wersja serialu telewizyjnego A-1 wyemitowana w Japonii od stycznia do marca 2019 r., a następnie drugi sezon 12-odcinkowy od kwietnia do czerwca 2020 r. Odcinek specjalny zostanie wyemitowany w 2021 r. trzeci sezon. Potwierdzony. Film aktorski Hayato Kawai miał premierę w Japonii we wrześniu 2019 roku. Aniplex of America dystrybuuje serial animowany w Ameryce Północnej.

Miyuki Shirogane i Kaguya Shinomiya to najlepsi reprezentanci uczniów prestiżowej Akademii Shuchiin. Miyuki jest przewodniczącą rady uczniowskiej, a jej rówieśnicy i mentorzy uważają ją za najlepszą uczennicę w kraju. Wiceprezydent Kaguya, najstarsza córka bogatej rodziny Shinomiya, przoduje u jego boku we wszystkich dyscyplinach. Wszyscy w kampusie podziwiają ich, ponieważ idealnie do siebie pasują.

Chociaż są zakochani, żadne z nich nie chce się do tego przyznać. Rozważona zostanie pierwsza osoba, która przyzna się do porażki i zostanie wybrana mniejsza z dwóch rodzajów zła. Miyuki i Kaguya są jednakowo zmotywowani, aby wygrać bitwę miłości z honorem i chwałą!

Kiedy po raz pierwszy wydano Kaguya-sama: Love Is War?

Kaguya-sama: Love Is War została pierwotnie wydana 19 maja 2015 roku.

Ile rozdziałów Kaguya-sama: Miłość to wojna?

Jak dotąd jest w sumie 248 rozdziałów Kaguya-sama: Love Is War.