Kaguya-sama: Love Is War Rozdział 234 – data premiery

28/07/2021 13:29

Według oficjalnych źródeł mangi, premiera Kaguya-sama: Love is a War Chapter 234 ma się odbyć 5 sierpnia 2021 roku. Surowe chińskie skany do Kaguya-sama: Love Is War Chapter 234 zostaną wydane 2-3 dni przed premierą mangi, a pierwsze spoilery mogą pojawić się na początku tego tygodnia.

Kaguya-sama Rozdział 234: Gdzie czytać mangę online?

Innymi słowy, fani mogą czytać Kaguya-sama: Love Is War Chapter 234 online na oficjalnych stronach internetowych i aplikacjach multimedialnych V-Jump. Możesz uzyskać najlepszą mangę z oficjalnych źródeł, ponieważ poprawia ona jakość fabuły.

Czytaj w Kaguya Sama

Kaguya Sama to romantyczna komedia manga autorstwa Aka Akasaki w Japonii. Zadebiutował w magazynie Shueisha's Miracle Jump w maju 2015 roku, zanim przeniósł się do Weekly Young Jump w marcu 2016 roku. Manga jest licencjonowana w języku angielskim przez Viz Media w Ameryce Północnej.

Od stycznia do marca 2019 r. w Japonii zostanie wyemitowana 12-odcinkowa animowana adaptacja serialu telewizyjnego A-1, a następnie 12-odcinkowy drugi sezon od kwietnia do czerwca 2020 r. Odcinek OVA zostanie wydany w 2021 r., a trzeci sezon ma ogłoszono. W Japonii, film aktorski Hayato Kawai miał swoją premierę we wrześniu 2019 roku. Serial animowany jest dystrybuowany w Ameryce Północnej przez Aniplex of America.

Miyuki Shirogane i Kaguya Shinomiya to najlepsi reprezentanci uczniów prestiżowej Akademii Shuchiin. Miyuki jest przewodniczącą rady uczniowskiej, a jej rówieśnicy i mentorzy uważają ją za najlepszą uczennicę w kraju. U jego boku wiceprezydent Kaguya, najstarsza córka bogatej rodziny Shinomiya, przoduje we wszystkich dziedzinach. Są idealną parą i wszyscy studenci na kampusie patrzą na nich z zazdrością.

Chociaż są zakochani, żadne z nich nie chce się do tego przyznać. Kto pierwszy przyzna się do porażki, zostanie zbadany i wybierze mniejsze zło. Miyuki i Kaguya są zdeterminowani, aby triumfować z honorem i dumą na polu bitwy miłości!

Powiązane posty

Go up