Kaguya-sama Rozdział 225 – data wydania

12/01/2022 18:54

Kaguya-sama Rozdział 225 – data wydania

Wydanie rozdziału 225 Kaguya-sama: Love Is War zaplanowano na czwartek, 22 kwietnia 2021 roku. według oficjalnych źródeł mangi. Surowe chińskie skany Kaguya-sama 225 są publikowane 2-3 dni przed wydaniem mangi, a pierwsze spoilery mogą zostać wydane na początku tego tygodnia.

Kaguya-sama Rozdział 225 gdzie czytać mangę online

Innymi słowy, fani mogą czytać rozdział 225 Kaguya-sama: Miłość to wojna online na oficjalnych stronach internetowych i aplikacjach V-Jump Media. Możesz pobrać najlepszą mangę z oficjalnych źródeł, ponieważ poprawia ona jakość historii.

Więcej informacji o Kaguya Sama

Aka Akasaka Kaguyi Samy to japońska komedia romantyczna manga. Po raz pierwszy pojawił się w magazynie Shueisha's Miracle Jump w maju 2015 roku, a następnie przeniósł się do Weekly Young Jump w marcu 2016 roku. Viz Media udzielił licencji na mangę w języku angielskim dla Ameryki Północnej.

Dwunastoodcinkowa animowana adaptacja serialu telewizyjnego A-1 wyemitowana w Japonii od stycznia do marca 2019 r., a dwunastodcinkowy drugi sezon wyemitowany między kwietniem a czerwcem 2020 r. Odcinek OVA z trzecim sezonem Wkrótce wyemitowany w 2021 r. Został również zaadaptowany jako film akcji na żywo przez Hayato Kawai w styczniu 2019 r. Serial animowany jest licencjonowany w Ameryce Północnej przez Aniplex of America.

Miyuki Shirogane i Kaguya Shinomiya to najlepsi reprezentanci uczniów prestiżowej Akademii Shuchiin. Miyuki jest przewodniczącą rady uczniowskiej, najlepszą uczennicą w kraju i jest wysoko ceniona przez swoich rówieśników i mentorów. Dołącza do niej wiceprezydent Kaguya, największa, jaką można sobie wyobrazić posiadłość bogatej rodziny Shinomiya. Są idealną parą, której zazdroszczą wszyscy uczniowie.

Mimo że się czuli, żadne z nich nie jest gotowe się do tego przyznać. Badana jest pierwsza osoba, która przyznaje się do straty, a najmniejsza jest brana pod uwagę. Miyuki i Kaguya są równie zdeterminowani, by wygrywać bitwy miłości z honorem i dumą!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up