Kaguya-sama: Miłość to wojna Rozdział 264 – data premiery

21/05/2022 18:08

Kaguya-sama: Miłość to wojna Rozdział 264 – data premiery

Kaguya-sama: Love is War Rozdział 263 jest już dostępny i wygląda na to, że kilka pozostałych rozdziałów będzie bardziej przypominało kilka pierwszych. Choć łuk ratunkowy był fascynujący, fajnie jest mieć przed końcem kilka bardziej bezwzględnych bitew klasowych. Poniżej znajduje się wszystko, co musisz wiedzieć o Kaguya-sama Love is War Chapter 264, data premiery i inne przydatne informacje na temat seinen manga!

Kaguya-sama: Miłość to wojna Podsumowanie rozdziału 263

Samorząd uczniowski stara się po raz ostatni miło spędzić czas z prezydentem, ale Kaguya jest zmartwiona i walczy ze swoimi uczuciami, ponieważ chce spędzić ten czas sam na sam z nim.

W tym tygodniu zaciekła bitwa miłosna obejmuje Kaguyę i Maki Shijo. Ta ostatnia była gotowa pomóc Kaguyi w ucieczce ze szponów jej rodziny, ale ich rywalizacja znów jest silna.

Maki wciąż nie jest pewna siebie, a Kaguya wykorzystuje każdą okazję, by cieszyć się własnym związkiem. Po ich bolesnej wymianie bitwa kończy się bez zwycięzcy.

Kaguya-sama: Miłość to wojna Rozdział 264 – data premiery

Kaguya-sama Miłość to wojna Rozdział 264 zostanie wydany w piątek, 27 maja w Japonii. W Europie, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych będzie dostępny od 26 maja.

Możesz przeczytać najnowszy rozdział Kaguya-sama i innej mangi legalnie online na Viz Media, gdzie ma zostać wydany wkrótce po tym, jak będzie dostępny w Japonii.

Kaguya-sama: Miłość to wojna Rozdział 264 Spoilery

W chwili pisania tego tekstu nie ma żadnych spoilerów ani oficjalnych podsumowań dla Kaguya-sama: Love is War, rozdział 264, ponieważ ostatni rozdział został niedawno wydany.

Spoilery, takie jak surowe skany, są zwykle dostępne 2-3 dni przed datą premiery, więc poinformujemy Cię, jeśli do tego czasu będą dostępne dodatkowe informacje.

Kaguya i Miyuki pokazali, że ich miłość poradzi sobie teraz z prawie wszystkim. Ale jak przetrwają lata związku na odległość?

W tym momencie czeka również scena jeden na jednego pomiędzy Ishigami i Iino, którzy tak naprawdę nie mieli czasu jako para!

Tymczasem dla tych, którzy nie mają dość historii, Kaguya-sama: Love is War Season 3 – Ultra Romantic jest dostępna na Crunchyroll i Funimation. Historia jest trochę za mangą, ale równie przyjemna!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up