Kaguya-Sama: Miłość to wojna Rozdział 238: Data premiery i spoilery

18/09/2021 21:00

Kaguya-Sama: Miłość to wojna Rozdział 238: Data premiery i spoilery

Sprawa Miyukiego zaczyna się od 238 rozdziału Kaguya Sama Love Is War. Miyuki jest w pokoju rady uczniowskiej, a przed nią stoi dziewczyna. Ostatni rozdział Kaguya Sama Love Is War został opóźniony. Zobaczmy najnowsze aktualizacje. Miyuki zastanawia się, dlaczego ta dziewczyna jest dla niej slangiem w najnowszym rozdziale Kaguya Sama Love Is War. Hayasaka opowiada o tym, co wydarzyło się podczas szkolnej wycieczki. Miyuki myśli o zmianie, kiedy jedzie do Ameryki i myśli, że może uzyskać nową wersję siebie.

Oboje rozmawiają o zmianach, których muszą dokonać, a Miyuki pokazuje mu zdjęcie nowej fryzury. Hayasaka wybrała nową fryzurę dla Miyuki i uważa, że ​​będzie idealna dla Miyuki, jeśli ją dostanie. Oboje biorą udział w teście wzroku, a Hayasaka uczy Miyuki, jak widzieć rzeczy. Hayasaka dokucza Miyuki, że wygląda tak źle i sugeruje, aby spróbowała założyć okulary, aby odróżnić. Miyuki odpowiada, że ​​widzi wyraźnie i nie jest pewien, czy chce nosić okulary. Hayasaka dała jej okulary, a Miyuki powiedziała, że ​​widzi różne rzeczy. Miyuki dodaje, że noszenie okularów sprawi, że będzie brzmiał jak nerd, a nie jest jego fanem.

Hayasaka upiera się, że kupi Miyuki parę okularów. Miyuki postanawia, że ​​spróbuje, gdy wciąż o tym mówi. Hayasaka nazywa Miyuki biedronką, ponieważ boi się założyć soczewki kontaktowe. Miyuki odpowiada, że ​​boi się zranić oczy i oślepnąć. Hayasaka pyta go, co by zrobił, gdyby Kaguya miał fetysz lizania oczu. Miyuki zastanawia się, co to jest, bo nigdy o takich rzeczach nie słyszała. Spójrz na aktualizację poniżej.

Poprzednio w Kaguya Sama Love Is War, rozdział 237

Hayasaka nie może uwierzyć, że Miyuki nie zdaje sobie sprawy z fetyszu lizania oczu, a wielu ludzi lubi takie rzeczy. Miyuki zastanawia się, jak to jest robić, a Hayasaka podchodzi do niego i mówi mu, że mogą spróbować, jeśli jest zainteresowany. Mówi mu, żeby otworzył oczy i ma zamiar polizać oczy. Miyuki odchodzi i zaznacza, że ​​nie robi tak nieprzyzwoitej rzeczy. Hayasaka odpowiada, że ​​żartował i może poprosić Kaguyę, aby zrobiła to z nim.

Kaguya idzie do pokoju rady uczniowskiej i słucha: stop, stop i głosu dziewczyny, która mówi, że będzie słodka, ale na początku jest to przerażające. Kaguya zastanawia się, co się dzieje w środku i wchodzi do pokoju. Zdaje sobie sprawę, że to Hayasaka i pyta, co robi prezydentowi. Miyuki mówi Hayasace, żeby przestał, a Kaguya zastanawia się, co robią, ponieważ wygląda na to, że chcą się pocałować. Obaj uwalniają się, a Hayasaka ujawnia, że ​​Miyuki ma okropny wzrok i że zakłada soczewki kontaktowe, ale odmówił.

Kaguya cieszy się, że tak jest i sugeruje Miyuki przymierzenie okularów, jeśli nie jest nimi zainteresowana. Kaguya mówi Hayasce, że nie jest dobrze zmuszać ludzi do robienia rzeczy, które im się nie podobają. Hayasaka odpowiada, że ​​reakcja Miyukiego była zabawna. Miyuki powiedział Kaguyi, że okulary są nieaktualne. Kaguya odpowiada, że ​​nie i że chciałaby go zobaczyć w okularach. Miyuki zgadza się, że kupiła parę okularów, a Hayasaka jest zaskoczona, że ​​nawet nie poświęciła czasu, by o tym pomyśleć. Opuszcza ich dwoje, a Kaguya postanawia zrobić część z lizaniem.

Kaguya Sama Love Is War, rozdział 238, data premiery

Kaguya Sama Love Is War Rozdział 238 zostanie wydany 25 września 2021 roku. Nowe rozdziały Kaguya Sama Love Is War można przeczytać na VIZ. Manga opóźniła wydanie Kaguya Sama Love Is War, rozdział 237 z powodu cotygodniowej przerwy, ale powróciła w tym tygodniu. W kolejnym rozdziale skupimy się na codziennym życiu samorządu. Co tydzień będziemy aktualizować Kaguya Sama Love Is War.

Powiązane posty

Go up