Kaguya Sama Love is War Season 3 Episode 4 Spoilery, podsumowanie, data premiery i godzina

28/04/2022 06:24

Kaguya Sama Love to spoilery sezonu 3, odcinek 4 wojny, podsumowanie, data i godzina premiery.

Kaguya Sama Love is War to trwająca seria anime, która obraca się wokół dwóch głównych bohaterów, Shirogane i Shinomiya. Oboje się doceniają, ale żadne z nich nie jest gotowe wyznać sobie nawzajem swoją miłość.

Oprócz tych dwóch postaci są też inne, które od czasu do czasu zajmują centralne miejsce. Jednak główny wątek serii dotyczy głównie Shirogane i Shinomiyi próbujących nakłonić się do przyznania się do winy. Rozłóżmy spoilery Kaguya Sama Love is War Season 3 Episode 4, datę i godzinę premiery.

Kaguya Sama Love is War Sezon 3 Odcinek 3 Podsumowanie

W podsumowaniu trzeciego odcinka 3 sezonu Kaguya Sama Love is War, Nagasi myśli, że jego chłopak go zdradza i mówi o tym Shinomiyi i Ino.

Nagase zaczyna wyjaśniać, że nękała swojego chłopaka i widziała, jak spotyka się z Maki. Myśli, że ją zdradza i planuje zrobić z nim brutalne rzeczy. Ino próbuje ją przekonać, że mogą być tylko przyjaciółmi, ale Shinomiya myśli również, że ją zdradza.

Ino uważa, że ​​ze względu na naturę Nagasi jej chłopak może chcieć z nią zerwać. Następnego dnia dowiadujemy się, że jej chłopak planował kupić Nagisie prezent z okazji ich rocznicy i się godzą.

Nagisa mówi Maki, że myślała, że ​​spotyka się ze swoim chłopakiem. Maki odpowiada, że ​​nigdy nie umawiałaby się z kimś takim jak on, ale po wyjściu z klasy zaczyna płakać. Maki spotyka Shirogane i Ishigami i opowiada im o swoim problemie.

Mówi im, że myśli o kradzieży go od niego. Maki prosi ich, aby pomogli jej w tym zadaniu, ale trochę wahają się, czy ją wspierać. Postanawia to zrobić mimo wszystko i planuje odzyskać swoją miłość kulami Nagisy.

Kaguya Sama Love is War Sezon 3 Odcinek 4 Spoilery

W spojlerach Kaguya Sama Love is War, sezon 3, odcinek 4, fotograf przychodzi, aby sfotografować członków rady studenckiej.

Dla Kaguyi telefony zawsze były narzędziem do komunikacji z innymi i niczym więcej. Fotograf pojawia się prosząc członków samorządu, aby zamieścili swoje zdjęcia na ulotce. Jednak Kaguya tego nie chce, ponieważ jej rodzina na to nie pozwala.

Zamiast tego fotograf robi zdjęcia innym członkom pary, która składa się z Ino i Ishigami, a następnie Fujiwary i Shirogane. Jednak fotograf mówi, że Shirogane i Shinomiya wyglądają bardziej jak para. Gdy przygotowują się do zrobienia zdjęcia grupowego, telefon Shinomiyi spada i pęka.

Kaguya prosi Fujiwarę o spędzenie nocy w jej domu. Jednak postanawiają odwiedzić dom Kaguyi na nocleg. Hayasaka przebiera się za mężczyznę i działa jako lokaj Kaguyi. Oboje piją i rozmawiają wideo z Shirogane.

Kei przybywa i odbiera telefon Shirogane. Fujiwara pyta, kogo lubi Shirogane, a Kei odpowiada, że ​​ostatnio rozmawiał z pewną Hayasaką. Fujiwara myli Hayasakę z kamerdynerem. Kaguya pyta, kogo kocha Shirogane i zasypia.

Kaguya Sama Love is War Sezon 3 Odcinek 4 Obejrzyj

Możesz oglądać Kaguya Sama Love is War Season 3 Episode 4 online na Crunchyroll i Funimation.

Kaguya Sama Love is War Sezon 3 Odcinek 4 Data i godzina premiery

Oto data i godzina premiery odcinka 4 Kaguya Sama Love is War.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up