Kaguya-sama: Love is War 3, odcinek 3 – data premiery, gdzie oglądać

09/04/2022 16:56

Kaguya-sama: Love is War 3, odcinek 3 Data premiery, gdzie oglądać?

Data premiery odcinka 3 Kaguya-sama: Love is War 3 to piątek, 22 kwietnia 2022 r. Dodaj naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie. Kaguya-sama: Love is War 3 odcinek 3 zostanie wyemitowany o 4:30 rano

Gdzie mogę obejrzeć Kaguya-sama: Love is War, sezon 3, odcinek 3?

Możesz oglądać Kaguya-sama: Love is War, sezon 3, odcinek 3 online na Crunchyroll, w oryginalnej japońskiej wersji z angielskimi napisami. Radzimy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wesprzeć twórców.

Więcej informacji o Kaguya-sama: Love is War 3

Seria manga Kaguya: Love Is War to japońska komedia romantyczna napisana przez Aka Akasaka i oparta na japońskim serialu anime zatytułowanym Kaguya: Love is War. Pierwotnie opublikowany w Miracle Jump, magazynie Shueisha, został przeniesiony do Weekly Young Jump w marcu następnego roku. Viz Media ma prawo do publikowania mangi w języku angielskim w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

W okresie od stycznia do marca tego roku A-1 Pictures w Japonii wyemitowało serial anime oparty na tej książce. Od kwietnia do czerwca 2020 trwał drugi sezon serialu. Został wydany w 2021 roku, a trzeci sezon rozpocznie się w kwietniu 2022 roku.

Hayato Kawai wyreżyserował adaptację filmu aktorskiego, która została otwarta w Japonii we wrześniu 2019 roku i została wyreżyserowana przez autora. Jeśli chodzi o rynek północnoamerykański, Aniplex of America jest właścicielem praw do dystrybucji serialu anime.

Druga kadencja Akademii Shuchiin rozpoczęła się po wolnej, ale ciekawej wakacyjnej przerwie. Sierpień zamienia się we wrześniu i zbliżają się urodziny najlepszej przyjaciółki Kaguyi Shinomiyi, Miyuki Shirogane.

Dobiega również końca 67. kadencja Samorządu Uczniowskiego. Ponieważ Kaguya i Miyuki nie mogą być razem, ponieważ są w różnych klasach, wszystkie ich sprytne pomysły są zagrożone.

Kilku kandydatów ubiega się o stanowisko przewodniczącego nowej rady uczniowskiej w zapowiadających się kontrowersyjnych wyborach. W Kaguya-sama mają miejsce następujące wydarzenia: Zakochana wojna: Trzeci sezon.

Zwiastun filmu, przyczepa

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up