Jujutsu Kaisen Rozdział 184 Data wydania, Prognozy, Gdzie to przeczytać

11/05/2022 07:20

Poprzedni rozdział Jujutsu Kaisen został wstrzymany. Fabuła będzie kontynuowana w rozdziale 184 Jujutsu Kaisen, który przedstawia walkę między Hakari Kinji i Charlesem Bernardem po tygodniowej przerwie. W poprzednim rozdziale widzieliśmy, jak trwa walka między Hakari i Charlesem. Zakład powolnej śmierci, który teraz wszedł w życie, uwięził Charlesa. Zasady rządzące królestwem Hakari zostały szczegółowo wyjaśnione w panelu otwierającym. Ku naszej radości z zaskoczeniem stwierdziliśmy, że obszar ten jest bardziej złożony niż oczekiwano. Różnorodność dodatkowych elementów odróżnia Idle Death Gamble od tradycyjnej maszyny Pachinko.

Niespodziewanie, wersja 1/239 CR Private Pure Love Train Candy Nakamury wkracza do świata Hakari, ku zaskoczeniu Charlesa. Królestwo Hakari ilustruje różne scenariusze mangi, każdy z proporcjonalnie niskim lub wysokim prawdopodobieństwem sukcesu, zakładając, że wygra jedna osoba na 239. Mahjong zawiera wszystkie te elementy w swoim projekcie. Zanim pojawi się trzeci element rzutu, Hakara krzyczy „Richi”, aby upewnić się, że wyniki rzutu zostały potwierdzone. Wszystkie informacje i zasady domeny Hakari muszą być przekazane przeciwnikowi, tak jak w każdej innej grze zręcznościowej.

W konsekwencji zostaną zasypani informacjami, których nie będą w stanie przetworzyć. Dla zrozpaczonego Charlesa jedynym sposobem obrony przed fizycznymi atakami Hakari jest użycie wszystkich przedmiotów z jej domeny naraz. Hakari stwierdził, tuż przed zakończeniem historii, że on też ma umiejętności, by zbierać szczęście. Przewiń poniżej, aby dowiedzieć się wszystkiego o nadchodzącym rozdziale Jujutsu Kaisen, rozdziale 184.

W rozdziale 184 Jujutsu Kaisen Hakari ma szerszy zakres umiejętności. To stwierdzenie obala pogląd, że mistrzostwo zależy wyłącznie od szczęścia i wysiłku, aby zdobyć nagrodę. Ponadto nie wiemy, jak wygranie jackpota może zmienić umiejętności i zdolności Hakari. Charles odpierał tylko fizyczne ataki Hakariego i wygląda na to, że Hakari ma teraz przewagę. Charles nie może nic zrobić, tylko czekać na wyniki spinu, chociaż już wie, czego się spodziewać. Dlatego stawki są stosunkowo wysokie.

Jeśli Charles znajdzie sposób na pokonanie dominacji Hakariego, to będzie fascynujące zobaczyć, co wymyśli. W rzeczywistości ma wyjątkową zdolność, która pozwala mu patrzeć w przyszłość i przewidywać wydarzenia, zanim się wydarzą. Walka toczy się teraz na korzyść Hakari, ale przed nami jeszcze długa droga. Dlatego kolejne rozdziały będą pełne ekscytujących nowych wydarzeń w toczącej się walce. W międzyczasie będziemy mieć oko na wszelkie potencjalne spoilery z rozdziału 184 Jujutsu Kaisen.

Kiedy jest data premiery rozdziału 184 Jujutsu Kaisen?

Fani tej serii czekają, aby dowiedzieć się, kiedy Jujutsu Kaisen Rozdział 184 zostanie wydany, ponieważ są zachwyceni tym. 13 maja 2022 r. ukaże się rozdział 184 Jujutsu Kaisen. Data premiery rozdziału 184 Jujutsu Kaisen jest następująca:

Indie: 21:30
Czas w Japonii: 1:00
Australia Czas: 2:00 rano
USA/Kanada – 10:00
WIELKA BRYTANIA – 16:00

Gdzie czytać Jujutsu Kaisen rozdział 183?

Nowe rozdziały Jujutsu Kaisen są dostępne do oficjalnego czytania w Viz Media i Manga Plus. Manga+ to aplikacja obsługiwana przez firmę Shueisha, która dystrybuuje mangę ze swojego magazynu na całym świecie. Ponadto Shueisha publikuje Shonen Jump, który zawiera One Piece i kilka innych popularnych komiksów. Manga plus oferuje swoje usługi wszędzie z wyjątkiem Japonii, Chin i Korei Południowej. Oferowali swoje usługi przed powstaniem Manga Plus. Tak więc rozdział 183 Jujutsu Kaisen jest dostępny do przeczytania w Viz Media.

O czym jest manga Jujutsu Kaisen?

Manga skupia się na Yuji Itadori, najsilniejszym uczniu jego liceum i członku szkolnego klubu okultyzmu. Pewnej nocy on i członkowie klubu bezskutecznie próbowali wezwać Yokai. Jednak eksperyment się nie powiódł. Fushiguro i Itadori dołożyli wszelkich starań, aby uratować przyjaciół Itadoriego. Gdy odstawili, Itadori pochłonął palec Sukuny, nie wiedząc, jak poradzić sobie z sytuacją. To dopiero początek jego kariery w Akademii Jujutsu, Nobary i Fushiguro oraz jego nauczyciela Satoru Gojo. Seria manga jest pomysłem Gege Akutami. Jest twórcą i głównym artystą mangi; manga została opublikowana w Weekly Shonen Jump przez Shueishę.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up