19/04/2022 10:54

Jujutsu Kaisen Rozdział 181 przeczytaj

Napisany i zilustrowany przez Gege Akutami, Jujutsu Kaisen to trwająca seria manga, która obraca się wokół ucznia szkoły średniej, Yuji Itadori. Itadori jest bardzo wysportowanym studentem, który prowadzi spokojne życie. Jednak pewnego dnia zostaje zanurzony w świecie czarodziejstwa.

Jujutsu Kaisen, jeden z najpopularniejszych tytułów Weekly Shonen Jump, odniósł wielki sukces, zwłaszcza po wydaniu swojej adaptacji anime. W obecnym łuku sprawy się rozgrzewają i poznajemy kilka nowych postaci. Porozmawiajmy teraz o Jujutsu Kaisen, rozdział 181 Załamanie.

Jujutsu Kaisen Rozdział 181 przeczytaj

Nazwa tego rozdziału to Tokyo No. 2 Colony Part 1. W poprzednim rozdziale Yuta zdołał pokonać Ryu po wielu atakach i pomocy swojego partnera. Ryu ze swojej strony wyraził ulgę po tym, jak stwierdził, że jest zadowolony z walki.

Przewiń do bieżącego rozdziału, rozmawiają Yuta i Ryu. Teraz, gdy ich walka się skończyła, nie ma już między nimi animozji. Początkowo nie było między nimi animozji. Podczas rozmowy z Yutą, Ryu wspomina coś o Sukunie.

Tymczasem po drugiej stronie Takako wciąż żyje i oddycha. Ale jego ciało nie jest w bardzo dobrym stanie. Ryu porównuje swój związek z Takako do kłótni kochanków. Po pokonaniu go Yuta prosi Ryu o przekazanie mu swoich punktów.

Yuta mówi Ryu, że gdyby nie punkty, już by go zabił. Ryu rozumie, że Yuta jest poważny i bez czekania natychmiast przekazuje wszystkie swoje punkty Yucie. Yuta ma teraz 200 punktów więcej niż od Ryu i Takako.

W kolejnym panelu widzimy Miwai w okolicy Sendai. W dziwnym otoczeniu widzimy dwóch nieznajomych przedstawianych i rozmawiających o czymś absurdalnym. Te dwie osoby opowiadają o życiu mangaki.

Następnie poznajemy te dwie osoby i poznajemy ich tożsamość. Pierwsza to mangaka pochodzenia japońskiego, która obecnie ma swoją siedzibę w Hiszpanii. Nazywa się Carlos. Druga osoba, z którą rozmawia, jest redaktorem, a jej nazwisko nie jest ujawniane.

Jujutsu Kaisen Rozdział 182 – Czego się spodziewać

W rozdziale 182 Jujutsu Kaisen możesz spodziewać się kontynuacji gry w rzeź. Jednak tym razem zobaczymy w akcji kilka nowych twarzy. Rozdział regionu Sendai jest zakończony i teraz przechodzimy do Kolonii #2.

Do tej pory głównym bohaterem, który został wprowadzony, jest tylko Charles i jest on mangaką. W miarę postępów zobaczymy inne postacie, z których niektóre będą się powtarzać, a niektóre nie.

Jujutsu Kaisen Rozdział 181 – Gdzie czytać?

Możesz przeczytać rozdział 181 Jujutsu Kaisen na Viz media i Mangaplus.