Jujutsu Kaisen Rozdział 178 opóźniony, data premiery i spoilery

12/03/2022 14:50

Jujutsu Kaisen Rozdział 178 opóźniony, data premiery i spoilery

W rozdziale 178 Jujutsu Kaisen sekrety Riki zostaną prawdopodobnie ujawnione, a także sposób, w jaki Okkotsu Yuta ją trzymał po wątku Przeklęte Dziecko. Przez cały opis egzekucji Itadoriego czytelnicy byli zakłopotani co do prawdziwej natury tożsamości szalejącego ducha.

Kiedy Yuta, Uro i Ishigori angażują się w trójstronną walkę o spisek w kolonii Sendai, napięcie jest namacalne. Fakt, że Yuta zdecydował się włączyć Rikę do walki, sugeruje, że rozdział 178 Jujutsu Kaisen będzie zawierał więcej akcji. Porozmawiamy o dacie i godzinie premiery rozdziału 178 Jujutsu Kaisen i spoilerach.

Podsumowanie rozdziału 177 Jujutsu Kaisen

W rozdziale 178, Ishigori przybywa do lokalizacji Yuty i zaczyna opisywać, jak nie żałuje swojego pierwszego życia. Wydaje się, że istnieje niezgłębione pragnienie, które nie zostało jeszcze zaspokojone. Ishigori używa jedzenia jako analogii, aby wyjaśnić, że jego życie nie miało szansy cieszyć się słodyczą.

Yuta i Ishigori zaczynają wymieniać ciosy. Fakt, że Ishigori ma dużą moc przeklętej energii, sprawia, że ​​Yuta natychmiast zdaje sobie sprawę z jego mocy. Yuta jest zmuszony bardziej uważać, aby się chronić z powodu szybkich ruchów Ishigori.

Ku zaskoczeniu Ishigoriego, Yucie udaje mu się zadać mu niszczycielski cios, wysyłając go w powietrze. Ishigori stwierdza, że ​​wciąż jest głodny, ponieważ jeszcze tego nie zrobił. Używa Granite Blast podobnie jak Yuta.

Yuta może odbić cios i odpowiedzieć ciosem. Ishigori pyta, czy jest "deserem", którego szukał. Po raz drugi Yuta leci i pojawia się Uro ze swoją techniką Thin Ice Breaker.

Ingerencja Uro w życie Ishigoriego rozgniewała tego ostatniego. Krzyczy na niego, żeby przestał mówić i ponownie go bije. Ishigori zaczyna podejrzewać, że Yuta może nie być „deserem”, na który liczył, gdy odkrywa, że ​​jest coraz bardziej zmęczony.

Dla Yuty jest jasne, że nie może już dłużej trzymać cywilów z dala od Ishigori i Uro w obecnej sytuacji. Rika zostaje natychmiast wezwana w wyniku swoich działań.

Jujutsu Kaisen Rozdział 178 Spoilery

Trójstronna walka pomiędzy Uro Takako, Ichigoori Ryuu i Yutą Okkotsu trwa w rozdziale 178. Takako i Ryuu wydają się odkładać na chwilę swoją rywalizację, aby współpracować przeciwko Yucie. Co więcej, ten ostatni wyraźnie prosi, aby oboje natychmiast go szukali. Po tylu latach traktuje sprawy poważnie i nie chce odpuścić.

Rika ciężko pracowała, by chronić obywateli, ale Yuta musi interweniować. Pokonanie Ryuu i Takako wymaga Królowej Klątw. Jestem pewien, że umiejętności Yuty osiągną nowy poziom, kiedy będzie współpracować z Riką.

Minusem jest to, że ogromny zapas energii klątwy Yuty będzie się wyczerpywał, dopóki nie będzie całkowicie pusty. Niestety, w tej chwili nie ma żadnych surowych skanów ani wycieków Jujutsu Kaisen Rozdział 178. Zazwyczaj są one publikowane na dwa lub trzy dni przed publikacją rozdziału. Dla Twojej wygody będziemy aktualizować tę sekcję.

Jujutsu Kaisen Rozdział 178 – data premiery

Jujutsu Kaisen Rozdział 178 Data wydania wyznaczona na poniedziałek, 18 marca 2022 r. w wymienionych sklepach. Surowe skany rozdziału 178 zostaną opublikowane w Internecie 2-3 dni przed wydaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczne wydanie.

Gdzie czytać rozdział 178 Jujutsu Kaisen?

Viz i Mangaplus mają wszystkie najnowsze rozdziały mangi Jujutsu Kaisen. Najnowszy rozdział 178 można również znaleźć na tych dwóch stronach. Są to internetowe platformy do czytania mangi, które pozwalają swoim użytkownikom czytać wszystkie najnowsze rozdziały aktualnej mangi za darmo. Nie możesz się oprzeć tej ofercie. Nie popieramy korzystania z nielegalnych platform manga, ponieważ nie przyczyniają się one do promocji twórcy i pracowników.

Dowiedz się więcej o Jujutsu Kaisen

Yuji Itadori, uczeń liceum, który mieszka w Sendai ze swoim dziadkiem, jest niezwykle wysportowany. Pomimo swojej naturalnej rywalizacji regularnie unika zespołu torowego ze względu na czas, jaki musi na to poświęcić. Zamiast tego postanawia, bo ma okazję, wstąpić do koła studiów okultystycznych, codziennie odwiedzając zmarłego dziadka w jego szpitalu.

Na łożu śmierci dziadek Yuji zaszczepił w nim dwa potężne przesłania: „zawsze pomagaj ludziom” i „umrzyj w otoczeniu ludzi”. Te dwie myśli wydają się być wynikiem żalu dziadka. Yuji interpretuje te wiadomości po śmierci dziadka jako jedno zdanie: „Szkoda śmierci” jest tego warta dla każdego.

Wiedźma imieniem Megumi Fushiguro podchodzi do niego i informuje go, że niedawno miała kontakt z wysokiej jakości przeklętym talizmanem zaklęcia. Klątwy odblokował zgniły palec jego przyjaciół z Klubu Okultystycznego, istoty ukształtowane przez negatywne emocje i wzmocnione przez pochłanianie mistycznych sił obecnych w talizmanach lub innych zaklęciach.

Aby chronić Megumi i jej przyjaciół przed klątwami, Yuji połyka palce i staje się gospodarzem Ryomen Sukuna, silnej klątwy. Nie jest w stanie ich pokonać. Ze względu na złą naturę Sukuny, wszyscy magowie muszą go natychmiast egzorcyzmować (a tym samym Yuji). Ciało Yujiego zostało mu zwrócone, ale nadal jest opętany.

Po obejrzeniu tego, nauczyciel Megumi, Satoru Gojo, chciał zabrać ją do Tokyo Jujutsu High School, aby wymyślić plan dla jego przełożonych. Chodziło po prostu o opóźnienie egzekucji Yuji, aby mógł zjeść wszystkie palce Sukuny i ostatecznie zniszczyć Sukunę.

Zwiastun filmu

Powiązane posty

Go up