JuJutsu Kaisen Rozdział 165 spoilery, data premiery i gdzie czytać

3 lata ago

JuJutsu Kaisen Rozdział 165 Spoilery, data premiery i gdzie czytać online i więcej

Jujutsu Kaisen kwitnie dzięki swojej obecnej grze w rzeź. A z odebraną przeklętą energią Itadori, co może zrobić przeciwko Higurumie i ekspansji jego domeny? Teraz, gdy przecieki i surowe skany są dostępne dla Rozdziału 165, przeprowadzimy Cię przez to wszystko za pomocą spoilerów z tego tygodnia, dat premier i nie tylko.

Rozdział 165 spoilery

Teraz, gdy wszyscy już nadrobiliśmy zaległości, przejdźmy do spoilerów dotyczących rozdziału 164. Ostrzegam jednak, że niektóre surowce do przyszłego rozdziału są już dostępne, więc poniżej znajdują się potwierdzone spoilery, ostrzegamy. Rozdział 165 cofa się nieco do wyroku wydanego na Itadori w rozdziale 164. Zamiast tego otwiera ten nowy rozdział krótkim wyjaśnieniem Higurumy i jego magicznego talentu.

Higuruma jest opisywany jako geniusz czarów, w rzeczywistości ma obecnie zdolności maga stopnia 1. Oznacza to, że Higuruma jest pół stopnia silniejszy niż Itadori, który jest oceniany na poziomie maga pół-poziomu 1.

Ten rozdział ujawnia również, dlaczego przeklęta magia została zabrana z Itadori. Posiadłość została pierwotnie zaprojektowana do tymczasowej kradzieży Przeklętej Techniki Oskarżonego, ale ponieważ Itadori nie miał Przeklętej Techniki, przejął jego Przeklętą Energię i zabronił mu jej używania.

Wracając do walki między Itadorim a Higurumą, Itadori jest uwięziony w złym miejscu, ponieważ musi oprzeć się atakom Higurumy i znaleźć przerwę między ciosami. Ash Itadori powoli przyzwyczaja się do ciosów Higurumy, rozpoznając, że jego przeklęta energia stopniowo do niego wraca. Gdy jego siła ataku wzrasta, Higuruma zaskakuje go, ponownie stosując Ekspansję Domen.
Tym razem jednak Itadori zostaje oskarżony o popełnienie masowego morderstwa w Shibuya. Co Sukuna zrobił kilka rozdziałów temu, kiedy aktywował ekspansję swojej domeny. Po zapytaniu Itadoriego o oświadczenie, ten ostatni zeznaje. „Tak, zrobiłem, nie zamierzam kłamać ani ujść mu na sucho, niemal natychmiast.

Z tego powodu sędzia uznaje Itadoriego za winnego. Tym razem jego kara jest znacznie surowsza, zamiast konfiskaty, Itadori grozi kara śmierci. I na tym kończy się rozdział, pozostawiając nas w dość ostrym napięciu.

Wygląda na to, że Itadori ma z tego trzy wyjścia. Sukuna pomaga mu i leczy go, gdy zostaje skazany na śmierć. Sukuna aktywuje ekspansję własnej domeny, całkowicie niszcząc Higuruma. I wreszcie Itadori tworzy własną ekspansję domeny. Jak myślisz, co się stanie? Czy masz własne teorie? Daj nam znać w polu komentarza poniżej.

Rozdział 165 data wydania

Publiczne wydanie Jujutsu Kaisen Chapter 165 jest zaplanowane na niedzielę, 14 listopada 2021, jak zwykle. Jeśli jednak nastąpi zmiana czasu, zaktualizujemy tę stronę.
Chociaż tłumaczenia fanów będą prawdopodobnie dostępne 12 lutego, prosimy o uszanowanie intencji autora i oficjalne przeczytanie mangi. W ten sposób Gege Akutami będzie mógł regularnie tworzyć tę piękną mangę i otrzymywać fundusze.

Gdzie czytać

Możesz przeczytać najnowsze rozdziały JJK oficjalnie na Viz.com lub w aplikacji Viz Media. Daj nam znać, co myślisz o tym przyszłym nowym rozdziale w komentarzach poniżej. Wrócimy w przyszłym tygodniu z dodatkowymi informacjami o Jujutsu Kaisen, więc bądźcie czujni do tego czasu.

Powiązane posty

Go up