Jujutsu Kaisen Rozdział 163 spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

19/10/2021 19:26

Jujutsu Kaisen Rozdział 163 spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

Tajemniczy Geezer mierzy się z Itadori Yuuji w bitwie królewskiej. W 163 rozdziale Sorcerer's Jujutsu Kaisen Yuuji wymienia ciosy z anonimowym Geezerem, który właśnie przybył, by zemścić się na swojej dziewczynie. Kiedy Yuuji ukarał kobietę, którą Stark twierdził, że jest jego, otrzymał za to wysoką cenę. Od czasu Yuuji rozpoczęły się Igrzyska Ofiarne i cała trójka przekroczyła barierę. Poza grami ofiarnymi zagadkę ujawnia Jujutsu Kaisen. Yuuji i OG wymienili się ciosami w najnowszym rozdziale Jujutsu-Kaisen, a OG wygląda na groźniejszego z tych dwóch. "Tokyo NO.1 Colony Part 2" to nazwa rozdziału.

Kiedy Yuuji przeprowadza zmasowany atak, Geezer zręcznie go unika i odpowiada własnym bombardowaniem. Pomimo pragnienia Yuujiego, by zapytać Staruszka o człowieka o imieniu Higuruma, dwaj czarodzieje nie przestają. Kiedy Yuuji przeskakuje z jednej struktury na drugą, zaczyna się kołysać. Kiedy Yuuji wykonał te skoki, widzieliśmy, jak chwycił Geezera i powalił go na ziemię. Kiedy Geezer zderza się z wysoką konstrukcją, czuje swoje rany i jest zdumiony, jak punk mógł go tak łatwo pokonać. Fizyczne moce Yuujiego wciąż rosną, znacznie przekraczając oczekiwania Geezera.

Geezer nabiera siły i umieszcza wirujące ostrza w głowie Yuujiego, próbując go odciąć. Ponieważ wyglądają jak skrzydła helikoptera, ostrza Geezera również pozwalają mu latać, co daje mu przewagę w tej walce. Yuuji zdaje sobie sprawę, że Geezer wykorzystuje sytuację, używając śmigła, aby zyskać przewagę. Jednak Yuuji opracowuje nową strategię, która prowadzi Geezera do polowania na Yuujiego w nadziei, że stanie się ofiarą pułapki. Podczas niszczenia konstrukcji obaj gracze rzucają piłkę na ziemię. Przeczytaj więcej o Jujutsu Kaisen Rozdział 163: Zapowiedź, data premiery, przeczytaj mangę online

Podsumowanie rozdziału 162 Jujutsu Kaisen

Wcześniej w Jujutsu Kaisen Rozdział 162: Pomimo najlepszych wysiłków Yuujiego, Geezer wciąż nie wszedł. Ponieważ jednak strategia Yuujiego nie neutralizuje śmigła Geezera, ma plan awaryjny. Myślisz, że możesz jechać szybciej, zmniejszając rozmiar śmigła. Kiedy Yuuji zobaczył śmigło przechodzące przez stalowe drzwi i konstrukcje, był zszokowany. Ponieważ Yuuji się nie rusza, Staruch jest pewien, że może go odciąć. Raczej strategia Yuujiego polega na uderzeniu go w głowę, gdy jeszcze stoi. Kiedy o tym myśli, przypomina sobie, co zaszło między nim a tą panią w samolocie. Udało mu się jednak odesłać go jednym strzałem.

Dowiedziawszy się, że jego włosy są kluczem do przeklętych technik, Yuuji przyjął swoją postawę po uświadomieniu sobie, że może latać tym Dziwakiem. Bez względu na to, jak potężny jest Geezer, Yuuji musi rozbić mu czaszkę. Geezer może zasnąć tylko z niszczycielskim ciosem. Po zebraniu swojej przeklętej energii, Yuuji uderza Staruszka w głowę prawą pięścią, powodując krwawienie. Kiedy upada na ziemię, Geezer zaczyna się jąkać i zataczać jak pijak. Geezer tymczasem stoi, wpatrując się w pięść Yujiego.

Gdy Geezer mówił o przegranym w walce, Yuuji postanowił go pokonać. Kaszląc krwią, Geezer otrzymuje kilka bezpośrednich kopnięć i ciosów. Po doznaniu surowej kary, Yuuji postanawia poprosić Staruszka o informacje o czarodzieju o imieniu Higuruma. W międzyczasie Geezer wije się w agonii w kałuży własnej krwi. Kiedy Yuuji kończy z Geezerem, pojawia się dziwny mężczyzna i wykrzykuje imię Yuuji. Osoba wydaje się być zaznajomiona z Higurumą, sportowcem, którego nazwisko widnieje na liście. Widząc to, Yuuji skupia się na Geezerze i obaj postanawiają odejść.

Jujutsu Kaisen Rozdział 163 – data premiery

Data premiery rozdziału 163 Jujutsu Kaisen została ustalona na niedzielę, 24 października 2021 r. W sklepach, jak informowaliśmy. Surowe skany rozdziału 163 zostaną przeskanowane online na 2-3 dni przed pojawieniem się spoilerów, ale najlepiej poczekać na ostateczną wersję.

Gdzie czytać Jujutsu Kaisen rozdział 163?

Viz i Mangaplus mają ostatnie rozdziały mangi Jujutsu Kaisen. Najnowszy rozdział 163 można również znaleźć na tych dwóch stronach. Są to internetowe platformy do czytania mangi, które pozwalają swoim użytkownikom czytać wszystkie najnowsze rozdziały aktualnej mangi za darmo. Nie możesz się oprzeć tej ofercie. Nie popieramy korzystania z nielegalnych platform manga, ponieważ nie pomagają one promować twórcy ani pracowników.

Powiązane posty

Go up