Jujutsu Kaisen Rozdział 163 – data premiery

3 lata ago

Jujutsu Kaisen Rozdział 163 – data premiery

Jujutsu Kaisen Rozdział 163 Data wydania ustalona na niedzielę, 17 października 2021 r. W sklepach, jak podano. Surowe skany rozdziału 163 zostaną udostępnione online na 2-3 dni przed wydaniem spoilerów, ale najlepiej poczekać na ostateczną wersję.

Gdzie czytać Jujutsu Kaisen rozdział 163?

Viz i Mangaplus mają ostatnie rozdziały mangi Jujutsu Kaisen. Najnowszy rozdział 163 można również znaleźć na tych dwóch stronach. Są to internetowe platformy do czytania mangi, które pozwalają swoim użytkownikom czytać wszystkie najnowsze rozdziały aktualnej mangi za darmo. Nie możesz się oprzeć tej ofercie. Nie popieramy korzystania z nielegalnych platform manga, ponieważ nie pomagają one promować twórcy ani pracowników.

Przeczytaj o mandze Jujutsu Kaisen

Yuji Itadori, uczeń liceum, który mieszka w Sendai ze swoim dziadkiem, jest niezwykle wysportowany. Pomimo swojej naturalnej konkurencyjności, rutynowo unika sprzętu torowego, ponieważ ma na to czas. Raczej, ponieważ ma taką możliwość, postanawia wstąpić do klubu nauki okultystycznej, codziennie odwiedzając zmarłego dziadka w jego szpitalu. Na łożu śmierci dziadek Yujiego wpoił mu dwa potężne przesłanie: „zawsze pomagaj ludziom” i „umrzyj w otoczeniu ludzi”. Obie myśli wydają się być wynikiem żalu dziadka. Yuji interpretuje te wiadomości po śmierci swojego dziadka jako jedno stwierdzenie: „śmierć godna tego imienia” odnosi się do wszystkich.

Podchodzi do niej wiedźma o imieniu Megumi Fushiguro i informuje ją, że niedawno zetknęła się z wysokiej jakości przeklętym talizmanem. Klątwy odblokowywał zgniły palec jego przyjaciół z Klubu Okultystycznego, istoty uformowane przez negatywne emocje i wzmocnione przez wchłanianie mistycznych sił obecnych w talizmanach lub innych zaklęciach. Aby chronić Megumi i jej przyjaciół przed klątwami, Yuji połyka palce i staje się gospodarzem Ryomena Sukuny, silną klątwą. Nie jest w stanie ich pokonać. Ze względu na złą naturę Sukuny, wszyscy magowie muszą ją natychmiast egzorcyzmować (a tym samym Yuji). Ciało Yujiego zostało mu zwrócone, ale nadal jest opętany. Po obejrzeniu tego, nauczyciel Megumi, Satoru Gojo, chciał zabrać ją do Liceum Jujutsu w Tokio, aby wymyślić plan dla swoich przełożonych. To była po prostu kwestia opóźnienia egzekucji Yujiego, aby mógł zjeść wszystkie palce Sukuny i ostatecznie zniszczyć Sukunę.

Powiązane posty

Go up