Jujutsu Kaisen Data wydania rozdziału 179: Bitwa o rozszerzenie domeny

2 lata ago

Jujutsu Kaisen Data wydania rozdziału 179: Bitwa o rozszerzenie domeny

W rozdziale 178, Yuta Okkotsu w końcu poprosił Rikę o pomoc w walce z Ryu i Takako. Potwierdza to, że Królowa Klątw nie zginęła po wydarzeniach z Jujutsu Kaisen 0. Ponadto przez te lata stała się znacznie silniejsza. Zablokował Granitowe Działo Ryu, jakby nic się nie stało i prawie pokonał go w walce na gołe pięści. Czy Rika i Yuta będą w stanie stworzyć niepowstrzymany duet gier Culling? Dowiemy się w rozdziale 179 Jujutsu Kaisen.

Takako jest na tyle sprytna, by zrozumieć, że Yuta nie używa wulgaryzmów w jutsu Shikigami. Wręcz przeciwnie, dokładnie kopiuje każdą technikę i używa jej jako własnej. W ostatnim panelu Ryu i Takako zdają sobie sprawę, że przeklęte ogólne techniki są bezużyteczne przeciwko Yucie i wspólnie uruchamiają swoje rozszerzenia domen. Czy to oznacza, że ​​zobaczymy także rozszerzenie domeny Yuty? Oto najnowsze aktualizacje rozdziałów i spoilery mangi Jujutsu Kaisen.

Jujutsu Kaisen Rozdział 179 Spoilery i surowe skany

W rozdziale 179 zobaczymy rozszerzenia domeny Ichigoori Ryu i Uro Takako. Rozszerzenia domen są zwykle bardzo skomplikowane, więc w kilku następnych rozdziałach możemy spodziewać się wielu teorii i szczegółów na temat klątw. Jak wiemy, jedynym sposobem na zapieczętowanie jakiegoś królestwa jest skontrowanie go lub anulowanie innym. Sugeruje to, że możemy wreszcie zobaczyć ekspansję domeny Yuty, ujawniając, czy jest on tak dopracowany, jak Nieskończona Pustka Satoru Gojou.

Kilka mil od kolonii Sendai Megumi leży nieprzytomna z ciężką raną klatki piersiowej. Tylko cud może go uratować z tak krytycznej sytuacji. Hana Kurusu zstępuje z nieba jako anioł śmierci. Czy jest odpowiedzialna za stan Megumi? Niestety nie ma sposobu, aby tego potwierdzić. Otrzymamy wyraźniejszy obraz tego, co nadejdzie, gdy spadną surowe skany i przecieki dla rozdziału 179 Jujutsu Kaisen. Zwykle pojawiają się na 2-3 dni przed oficjalnym wydaniem rozdziału, więc koniecznie sprawdź ponownie. Będziemy na bieżąco aktualizować tę sekcję.

Podsumowanie rozdziału 178 Jujutsu Kaisen

W rozdziale 178, Yuta polega na pomocy Riki w walce z Ryu i Takako. Wszyscy są zszokowani, widząc, że Yuta przez cały czas zachował taki atut. W ciągu kilku sekund przeklęta energia Yuty, która wydawała się nie mieć końca, wraca do normy. Całkowicie przestraszeni tym nagłym wzrostem władzy, dwaj magowie-weterani jednoczą się przeciwko Yucie. Gdy Yuta walczy z Takako, Rika jest zajęta wymianą ciężkich ciosów z Ryu. Wygląda na to, że obaj znaleźli idealne dopasowanie.

Yuta próbuje pokonać Takako po unieruchomieniu jej swoją Przeklętą Mową. Cóż, nie mamy już do czynienia z Miwą. Takako przewidziała niebezpieczeństwo i w samą porę zakryła uszy. Przypomina Yucie, że klan Fujiwara zawsze sprawiał jej ból głowy i że dokładnie wie, jak sobie z nimi radzić. Tymczasem Rika blokuje granitowe działo Ryu gołymi rękami i nadal bije go w walce na gołe pięści. Rozdział kończy się, gdy Ryu i Takako zdają sobie sprawę, że konwencjonalne techniki są bezużyteczne przeciwko Yucie, nie marnują czasu na uwalnianie rozszerzeń z jego domeny.

Jujutsu Kaisen Rozdział 179 Data wydania: czy jest w trakcie pauzy?

Nie, przebojowa manga shonen Gege Akutami nie jest w tym tygodniu zawieszona. Rozdział 179 Jujutsu Kaisen zostanie wydany zgodnie z planem w niedzielę, 27 marca 2022 r., o godzinie 10:00 czasu wschodniego. Arc of the Slaughter w końcu nabiera tempa, więc koniecznie sprawdź nowe rozdziały, które ukazują się w każdą niedzielę.

Gdzie czytać Jujutsu Kaisen rozdział 179?

Jujutsu Kaisen 179 będzie przez kilka tygodni dostępny bezpłatnie na oficjalnych platformach, takich jak media, mangaplus i oficjalna aplikacja Shonen Jump. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do pełnego katalogu zawierającego 179 rozdziałów, musisz przejść na płatną subskrypcję.

Powiązane posty

Go up