JEDNOCZĘŚCIOWY EPIZOD 1014 DATA WYDANIA POTWIERDZONA PO MIESIĄCU

17/04/2022 07:54

JEDNOCZĘŚCIOWY EPIZOD 1014 DATA WYDANIA POTWIERDZONA PO MIESIĄCU

Dla milionów fanów anime na całym świecie One Piece pozostaje istotną częścią ich weekendowego harmonogramu seriali fantasy.

Jednak kultowy serial po raz kolejny był nieobecny w zeszłotygodniowej transmisji, zarówno w Japonii, jak i za granicą w serwisach streamingowych, piąty tydzień z rzędu.

Dobrą wiadomością jest to, że nowa data emisji została potwierdzona po opóźnieniu odcinka One Piece 1014, „Marco's Tears! Związek między Piratami Białobrodego!

DLACZEGO WYDANIE EPIZODU 1014 JEDNEGO ELEMENTU BYŁO OPÓŹNIONE?

Niestety, 1014. odcinek adaptacji anime One Piece został opóźniony w stosunku do japońskiej transmisji, która pierwotnie miała odbyć się w niedzielę 13 marca.

W rzeczywistości, na początku marca firma Toei Animation została zhakowana przez stronę trzecią, uszkadzając pliki i wpływając na planowane wydanie kilku tytułów, w tym One Piece.

Toei Animation opublikowało komunikat prasowy na temat piractwa, wyjaśniając, jak „działa wpływ na animację telewizyjną [était] z powodu awarii systemu spowodowanej nieautoryzowanym dostępem do naszej sieci.”

„Potwierdziliśmy, że nasza sieć była przedmiotem nielegalnego dostępu stron trzecich w dniu 6 marca tego roku i zawiesiliśmy część naszego systemu wewnętrznego”. – Komunikat prasowy Toei Animation.

Toei zakończył post przepraszając fanów, ale zauważył, że szczegóły nielegalnego dostępu do jego własności są nadal badane.

„Zdecydowaliśmy się przełożyć transmisję odcinka 1014, który miał zostać wyemitowany w ten weekend. Przepraszamy za niedogodności dla widzów. – One Piece News, za pośrednictwem Twittera.

Na szczęście seria potwierdziła, że ​​fani na całym świecie będą mieli okazję podziwiać odcinek 1014 One Piece, patrz poniżej.

JEDNOCZĘŚCIOWY EPIZOD 1014 DATA WYDANIA WRESZCIE POTWIERDZONE

6 kwietnia japońska strona na Twitterze dla anime One Piece w końcu potwierdziła, że ​​seria powróci na długo oczekiwany powrót jeszcze w tym miesiącu.

Jak ujawniła strona, odcinek 1014 One Piece zostanie wydany na całym świecie w niedzielę, 17 kwietnia 2022 roku.

Seria powróci do swojego zwykłego bloku programowania strumieniowego w Japonii, co oznacza, że ​​anime zostanie wydane w zwykłym przedziale czasowym na Crunchyroll i Funimation:

Czas pacyficzny: 18:00 czasu PDT (16 kwietnia)
Czas wschodni: 21:00 EDT (16 kwietnia)
Czas angielski: 2:00 czasu BST
Czas europejski: 3:00 CEST
Indie Czas: 18:30 IST
Filipiny Czas: 9 AM PHT
Australia Czas: 10:30 ACST

W niedzielę, 10 kwietnia, serial wyemituje w Japonii swój 1013 odcinek, „Yamato's Past! Człowiek, który przyszedł po cesarza morza!

Fani na całym świecie są zachwyceni, gdy dowiadują się, że One Piece wreszcie powraca z nowym odcinkiem. W ostatnich tygodniach brak oficjalnych informacji o opóźnieniu zaczął pożerać cierpliwość fanów, którzy zaczęli żarliwie wyrażać swoje rozczarowanie przedłużającą się przerwą w sieci.

Jeden z użytkowników napisał: „Minął tydzień, odkąd nie ma żadnych wiadomości ze studia Toei Animation, cierpliwie czekam na One Piece da ep 1014”. Inny odpowiedział na stronie One Piece na Twitterze, pytając: „One Piece, co się dzieje? Gdzie jest nowy odcinek? Minęły 2 tygodnie i jak dotąd żadnych odcinków…”

Powiązane posty

Go up