Hajime No Ippo Sezon 4: oficjalnie odnowiony?

29/10/2021 08:21

Hajime No Ippo sezon 4 oficjalnie wznowiony! Serial opowiada historię licealisty Makunouchiego Ippo, który zostaje zawodowym bokserem. Karierę rozpoczął od dogłębnego odkrywania świata boksu, w szczególności metod i technik treningowych, a także historii sportu.

Podczas rozgrywania meczów i treningów, aby stać się silniejszym, spotyka wielu różnych wojowników. Jego przyjaciele również odgrywają ważną rolę w tej historii; Oferują wsparcie emocjonalne, a od czasu do czasu dają komiczną ulgę.

Więcej informacji znajdziesz w tym artykule.

Kilka faktów na temat Hajime no Ippo

  • Hajime no Ippo to bez wątpienia jeden z najlepszych seriali animowanych w historii.
  • Zamówiono czwarty sezon American Idol.
  • Po 2022 roku możemy spodziewać się debiutu serialu.

Manga z 1989 roku ma już 30 lat i bawi widzów na całym świecie, a jej ekscytująca adaptacja będzie obchodzić w tym roku 20. rocznicę powstania. Z tej wspaniałej okazji sezon 4 Hajime no Ippo wydaje się mieć szansę ujrzeć światło dzienne.

Czy możliwy jest sezon 4?

Chociaż czytelnicy mangi nigdy tego nie potrzebowali, fani mangi czekali na więcej informacji na temat kolejnego sezonu serii. Jak wszyscy wiemy, każdy sezon trwał bardzo długo.

W rezultacie widzowie przeszli wiele cierpień, a HBO oficjalnie ogłosiło datę premiery 4. sezonu.

Po dziewięciu długich latach sequel anime został wydany w 2009 roku. Drugi sezon zadebiutował w 2004 roku, a trzeci w 2013 roku.

Biorąc to wszystko pod uwagę, biorąc pod uwagę czas, jaki twórcy zainwestowali w wypuszczenie nowych sezonów, nawet ten czwarty sezon może zająć dużo czasu, ale jak dotąd nie otrzymaliśmy odpowiedzi. W szczególności, w przypadku serii uważanej za legendarną, zazwyczaj po długiej przerwie powraca ona do normy.

Po około czterech do pięciu latach wskrzeszono kilka popularnych anime, takich jak One-Punch Man i Log Horizon. Nie ma więc znaczenia, że ​​powrót najsłynniejszej postaci w studiu zajmie trochę czasu.

Kiedy to wyjdzie?

Mamy doskonałą okazję, aby w niedalekiej przyszłości zobaczyć czwarty sezon Hajime no Ippo w naszych serwisach streamingowych. Jednak data i tempo premiery są trudne do przewidzenia.

Pomimo zgody producenta, nowe odcinki mogą nie być emitowane do 2021 lub 2022 roku. Obiecujemy, że będziemy Cię informować o tej historii i powiadomić Cię, gdy tylko pojawią się wiadomości.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up