Fruits Basket Sezon 3 Odcinek 12 Data premiery

16/06/2021 06:45

Oparty na japońskiej serii mangi napisanej i zilustrowanej przez Natsuki Takaya, „Fruits Basket” to nadprzyrodzone anime romansowe. Fabuła obraca się wokół Tooru Hondy, młodej sieroty, i jej relacji z różnymi członkami zamożnej rodziny Souma, z których wielu cierpi z powodu klątwy zodiaku, która przekształca ich w jedno ze zwierząt chińskiego zodiaku, gdy tylko się pojawią. . „są potrząsane, poruszane lub przytulane przez osobę płci przeciwnej.

Premiera anime miała miejsce 6 kwietnia 2019 roku. 3 sezon „Fruits Basket” lub „Fruits Basket: The Final” miał oficjalną premierę 6 kwietnia 2021 roku w Japonii i innych częściach świata. Natomiast odcinek 1 sezonu 3 miał swoją premierę w Japonii 13 marca 2021 r., a na Funimation 19 marca 2021 r. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku serii.

Fruits Basket Sezon 3 Odcinek 12 Data premiery

Odcinek 12. sezonu 3 „Fruits Basket”, zatytułowany „Dobrze walczyłeś”, zostanie wyemitowany 22 czerwca 2021 r. w Japonii. Odcinek będzie emitowany w różnych momentach w TV Tokyo, TVO, TVA i AT-X. Studio TMS Entertainment („Dr Stone”) opracowało anime we współpracy ze swoją spółką zależną 8PAN. Yoshihide Ibata wyreżyserował trzeci i ostatni sezon „Fruits Basket”, którego głównym scenarzystą był Taku Kishimoto. Yuu Shindou narysował postacie, a Masaru Yokoyama skomponował muzykę. WARPs UP wykonał piosenkę otwierającą „Pleasure”, a GENIC wykonał piosenkę zamykającą „Haru Urara”.

Gdzie oglądać 3 sezon Fruits Basket online?

Abonenci Funimation mogą oglądać dubbingowaną wersję trzeciego sezonu „Fruits Basket” na platformie tego samego dnia, w którym jest emitowany w Japonii. Widzowie mogą oglądać sezon 3 na Crunchyroll z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami. AnimeLab emituje odcinki dla swoich widzów w Australii i Nowej Zelandii. Skandynawscy widzowie będą mogli oglądać odcinki na Wakanim z japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami. Odcinki z napisami w języku niemieckim, francuskim i rosyjskim będą również dostępne na Wakanim. Odcinki z napisami w języku portugalskim i hiszpańskim będą dostępne na Funimation. Angielskie wersje z dubbingiem i napisami „Fruits Basket” sezonów 1 i 2 są dostępne na Hulu.

Fruits Basket Sezon 3 Odcinek 12 Spoilery

W odcinku 11 Tooru ucieka, gdy tylko widzi Kyo, a potem mówi sobie, że jego nogi zareagowały, zanim jego umysł zdążył pojąć obecność Kyo. Ciągle myśli, że uciekając rozczaruje Kyo, odnosząc się do rozmowy, którą odbył przed wypadkiem, i dlatego musi przestać. W końcu zatrzymuje się, a Kyo ją dogania. Uznając, że był samolubny i zaniedbywał jej uczucia, wyznaje swoją miłość i całuje ją. Następnie pyta, czy może go przytulić i ponownie zaczyna podążać ścieżką rozpaczy, ale Tooru jest tam, aby przypomnieć mu, że go kocha i akceptuje go takim, jakim jest.

Kiedy mówi mu, że miłość jest niezwyciężona, sam Kyo zaczyna się czuć niezwyciężony i odrzuca poczucie niższości i wstydu. Następnie przytula ją i odkrywają, że jej klątwa została złamana. Tymczasem w Soumie Akito czuje, że więź została zerwana i żegna się z nim. Opowiada o swojej wizycie u Tooru w szpitalu. Chociaż Akito uważa, że ​​nie zasługuje na przebaczenie, ogromne współczucie Tooru raz jeszcze prześwituje i pomaga mu wczuć się w jego byłego dręczyciela. Następnie odcinek cofa się w czasie i opowiada oryginalną historię Zodiaku.

Po złamaniu klątwy Kyo wydaje się działać jak wyzwalacz, a pozostali po kolei się uwalniają. Odcinek 12 może pokazać, że podczas gdy inni wydają się wybaczyć Akito jego przeszłe czyny, Rin tego nie zrobił. Tymczasem Akito może bezskutecznie próbować odkupić się od swojej matki.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up