Eleceed Rozdział 193 Data wydania

30/04/2022 12:43

Eleceed Rozdział 193 Data wydania

Data premiery Eleceed Chapter 193 ustalona na niedzielę, 12 maja 2022 w wymienionych sklepach. Wstępne skany Rozdziału 193 zostaną opublikowane w Internecie 2-3 dni przed opublikowaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczne wydanie.

Gdzie czytać Eleceed rozdział 193?

Fani z niecierpliwością czekali na rozdział 193 Eleceed, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, abyś mógł przeczytać rozdziały Eleceed z następujących platform manga, aby wesprzeć twórców: Webtoon.com

Dowiedz się więcej o Eled

Eleceed to webtoon autorstwa Son Jae Ho i ZHENA o fantasy i akcji. Znajdź go na Naver (po koreańsku) lub WEBTOON (po koreańsku) (po angielsku). Webtoons ocenia go na 9,9/10,0 gwiazdek i wydaje nowy odcinek w każdy wtorek. Jiwoo i Kayden są głównymi postaciami tej manhwy fantasy. Licealista Jiwoo ma szybki refleks kota pod jego kontrolą (Rozdział 7) iz czystej dobroci serca stara się uczynić świat bezpieczniejszym i lepszym miejscem, ratując dzieci i zwierzęta jeden po drugim.

Ale Kayden, podziemny szpieg o enigmatycznych zdolnościach, ucieka, więc przebiera się za dużego, puszystego starego kota z alejki, aby uniknąć wykrycia (Rozdział 4). Jego obrażenia są tymczasowe po konfrontacji z dziwnym użytkownikiem zdolności; razem, z mocą i inteligencją każdego z nich, mogą pokonać zło. Eleceed oferuje doskonałe dialogi i dobrze wykonane sceny akcji, a jego optymistyczny ton sprawia, że ​​jest popularnym wyborem wśród czytelników Manhwa. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, jak Jiwoo i Kayden walczą ze złem i ratują ludzi oraz zwierzęta.

Ji Woo Seo

W tej historii Jiwoo Seo jest głównym bohaterem i chociaż otrzymał stypendium Stowarzyszenia Shinhwa na udział w Akademii Oświeconej, jest niezależnym oświeconym. Jiwoo Seo jest jedynym uczniem Kaydena i chociaż jego główną siłą jest zwiększona szybkość, jest także drugą osobą na świecie, która posiada moc elektrokinezy. W walce jego umiejętności okazują się bardzo przydatne.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up