Eleceed Rozdział 188 Data wydania

24/03/2022 03:52

Eleceed Rozdział 188 Data wydania

Eleceed Rozdział 188 Data premiery ustalona na niedzielę, 6 kwietnia 2022 w sklepach wymienionych na liście. Surowe skany rozdziału 188 zostaną przeskanowane w Internecie na 2-3 dni przed opublikowaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczną wersję.

Gdzie czytać Eleceed rozdział 188?

Fani z niecierpliwością czekali na rozdział 188 Eleceed, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, abyś mógł czytać rozdziały Eleceed z następujących platform manga, aby wspierać twórców: Webtoon.com

Dowiedz się więcej o Eled

Eleceed to webtoon autorstwa Son Jae Ho i ZHENA o fantasy i akcji. Znajdź go na Naver (po koreańsku) lub WEBTOON (po koreańsku) (po angielsku). Webtoons ocenia go na 9,9/10,0 gwiazdek i wydaje nowy odcinek w każdy wtorek. Jiwoo i Kayden są głównymi postaciami tej manhwy fantasy. Licealista Jiwoo ma szybki refleks kota pod jego kontrolą (Rozdział 7) iz czystej dobroci serca stara się uczynić świat bezpieczniejszym i lepszym miejscem, ratując jedno po drugim dzieci i zwierzęta.

Ale Kayden, podziemny szpieg o enigmatycznych zdolnościach, ucieka, więc przebiera się za dużego, puszystego starego kota z alejki, aby uniknąć wykrycia (Rozdział 4). Jego obrażenia są tymczasowe po konfrontacji z dziwnym użytkownikiem zdolności; razem z mocą i inteligencją każdego z nich mogą pokonać zło. Eleceed oferuje doskonałe dialogi i dobrze wykonane sceny akcji, a jego optymistyczny ton sprawia, że ​​jest popularnym wyborem wśród czytelników Manhwa. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, jak Jiwoo i Kayden walczą ze złem i ratują ludzi oraz zwierzęta.

Ji Woo Seo

W tej historii Jiwoo Seo jest głównym bohaterem i chociaż otrzymał stypendium Stowarzyszenia Shinhwa na udział w Akademii Oświeconej, jest niezależnym oświeconym. Jiwoo Seo jest jedynym uczniem Kaydena i chociaż jego główną siłą jest zwiększona szybkość, jest także drugą osobą na świecie, która posiada moc elektrokinezy. W walce jego umiejętności okazują się bardzo przydatne.

Powiązane posty

Go up