Eleceed Rozdział 178 Data wydania

14/01/2022 16:39

Eleceed Rozdział 178 Data wydania

Data premiery Eleceed Chapter 178 ustalona na niedzielę, 27 stycznia 2022 w wymienionych sklepach. Surowe skany rozdziału 178 zostaną przeskanowane przez Internet 2-3 dni przed zniknięciem spoilerów, ale najlepiej poczekać na ostateczną wersję.

Gdzie czytać Eleceed Rozdział 178?

Fani z niecierpliwością czekali na rozdział Eleceed 178, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, aby mogli czytać rozdziały Eleceed z następujących platform mangi, aby wesprzeć twórców: Webtoon.com

Dowiedz się więcej o Eled

Eleceed to webtoon autorstwa Son Jae Ho i ZHENA o fantasy i akcji. Znajdź go na Naver (po koreańsku) lub WEBTOON (po koreańsku) (po angielsku). Webtoons ocenia go na 9,9/10,0 gwiazdek i wydaje nowy odcinek w każdy wtorek. Jiwoo i Kayden są głównymi postaciami tej manhwy fantasy. Licealista Jiwoo ma szybki refleks kota pod swoją kontrolą (Rozdział 7), iz życzliwości serca wyrusza, aby uczynić świat lepszym i bezpieczniejszym miejscem, ratując dzieci i zwierzęta jedno po drugim.

Ale Kayden, podziemny szpieg o enigmatycznych zdolnościach, ucieka, więc przebiera się za dużego, puszystego starego kota z alejki, aby uniknąć wykrycia (Rozdział 4). Jego obrażenia są tymczasowe po konfrontacji z dziwnym użytkownikiem zdolności; razem, z mocą i inteligencją każdego z nich, mogą pokonać zło. Eleceed zawiera doskonałe dialogi i dobrze wykonane sceny akcji, a jego optymistyczny ton sprawia, że ​​jest popularnym wyborem wśród czytelników Manhwa. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, jak Jiwoo i Kayden walczą ze złem i ratują ludzi oraz zwierzęta.

Ji Woo Seo

W tej historii Jiwoo Seo jest głównym bohaterem i chociaż otrzymał stypendium Stowarzyszenia Shinhwa na udział w Akademii Oświeconej, jest niezależnym oświeconym. Jiwoo Seo jest jedynym uczniem Kaydena i chociaż jego główną siłą jest zwiększona szybkość, jest także drugą osobą na świecie, która posiada moc elektrokinezy. W walce jego umiejętności okazują się bardzo przydatne.

Powiązane posty

Go up