Dragon Ball Super Rozdział 84: nadeszła data premiery

25/04/2022 13:54

Dragon Ball Super Rozdział 84 – Data premiery jest tutaj.

Gdy Bardock Vs Gas wreszcie się skończył, znamy sekret zwycięstwa Bardocka nad Gasem, to od Goku zależy znalezienie strategii w Dragon Ball Super Chapter 84.

Z jedną z najlepszych walk w Dragon Ball Super, wygląda na to, że Toriyama wraca do formy, tak jak w czasach Dragon Ball Z.

Dragon Ball Rozdział 84: Data premiery

Walka Bardocka z Gasem może się skończyć, ale walka Goku o pokonanie Gasa w teraźniejszości trwa nadal w Dragon Ball Super Chapter 84. Można go obejrzeć 20 maja 2022 roku na oficjalnej stronie Viz Media lub w aplikacji Shounen Jump.

Super Gaz wysyła Bardocka na płótno

W ostatnim rozdziale Bardock i Gas zaczęli walczyć, gdy Gas zagroził Monaito i Granolah. Bardock zabiera Gasa na równiny, oddzielając go od osłabionego Monaito.

Podczas wymiany pięści, Monaito mówi Bardockowi, że powinien iść i że to nie była jego walka z Gasem. Ale Bardock wspomina Monaito, że to jego walka. Walka zaczyna się czysto, gdy Gaz używa swojej wielkiej maczugi, by uderzyć Bardocka, ale pudłuje, gdy Bardock uderza go Gazem.

Po zobaczeniu, jak Bardock robi to samo dla niego i Granolaha, Monaito postanawia użyć Smoczych Kul, aby odwrócić losy walki. Widzimy, że Gas cały czas bije Bardocka.

Gdy Gas dobija Bardocka do mety, pokonując go wzgórze za wzgórzem, Monaito przywołuje Toronbe, smoka życzeń zbóż. Prosi smoka, aby odesłał Bardocka z powrotem na jego ojczystą planetę.

Ale kiedy smok pyta Bardocka, czy chce od razu odejść, gwałtownie odmawia. Twierdzi, że powodem, dla którego nie może odejść, jest to, że Saiyanie nie wycofują się z żadnego przeciwnika.

Po tym, jak Bardock odmawia, smok świeci i ponownie prosi Monaito o jego życzenie, co natychmiast zauważają wszyscy w Zbożu.

Najpierw dostrzegają go Gas i Bardock, potem z daleka dostrzega go również zespół Eleca. Ale po odmowie Monaito pyta, czego życzyć, a Bardock po prostu odpowiada, że ​​życzy swoim dzieciom sukcesów.

Saiyan Mocy Bardocka

Ale z powrotem na polu bitwy, Bardock zostaje udaremniony przez Gas, a kiedy Gas rozpoczyna swój ostatni ruch, by zabić Bardocka, Monaito interweniuje. Po zmotywowaniu się odmową Bardocka, by pokłonić się wrogowi tak silnemu jak Gas, Monaito uświadamia sobie, że musi uratować Granolah i sam walczyć z Gazem.

Gas jest wściekły na swoją niezdolność do poddania się i przechodzi w stan wściekłości. Podczas szorowania Gas wielokrotnie pyta Bardocka o powód ich walki. Kontynuując odgadywanie przyczyny, Gas popycha Bardocka w jego kąt.

Ale mówi, że walczy tylko o poczucie zwycięstwa, które płynie z pokonania przeciwnika przed nim, jak ojciec jak syn. I podczas gdy Gas trzyma go w napięciu, Bardock dystansuje się potężnymi wybuchami energii.

To wtedy Bardock wykańcza Gasa, mówiąc mu, że krew Saiyan w nim napędza go w czasach zagrożenia. Po trafieniu Gasa, Elec idzie po niego, a także strzela w klatkę piersiową Bardocka.

Rozdział kończy się, gdy Monaito znajduje rannego Bardocka i leczy go, podczas gdy jego tropiciel pozostaje w tyle, skąd widzimy te wydarzenia.

Zobaczymy koniec tego łuku, gdy Goku pozna historię swojego ojca i ostatecznie pokona Gasa w następnym rozdziale, rozdziale Dragon Ball 84.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up