Dr Stone Rozdział 235 Data wydania

14/03/2022 12:40

Dr Stone Rozdział 235 Data wydania

Data premiery rozdziału 235 Dr. Stone to niedziela, 27 marca 2022. Tytuł rozdziału nie został jeszcze ujawniony. Możesz przeczytać dr Stone na poniższej stronie. Możesz nam powiedzieć w sekcji komentarzy poniżej, czy jesteś podekscytowany nadchodzącym odcinkiem i niektórymi przewidywaniami i teoriami z rozdziału 235 doktora Stone'a.

Gdzie czytać doktora Stone’a rozdział 235?

Viz Media i Mangaplus mają bezpłatny dostęp do wszystkich rozdziałów mangi Dr Stone Rozdział 235. Zdecydowanie potępiamy używanie na jakiejkolwiek nieoficjalnej stronie do streamowania anime lub czytania mangi. Co tydzień jest nowy rozdział.

Czytaj więcej: Dr Stone

Senkuu postawił sobie za cel wskrzeszenie dwóch milionów lat ludzkich osiągnięć i wskrzeszenie każdego, kto stał się posągiem. Na ich drodze staje Tsukasa Shishiou, który uważa, że ​​wskrzeszać powinni tylko najsilniejsi spośród skamieniałych.

Senkuu i jego sojusznicy w wiosce Ishigami kończą planowanie ataku na Imperium Tsukasa, gdy topnieje śnieg i zbliża się wiosna. Królestwo Nauki jest gotowe do wprowadzenia nowego planu rekrutacji dużej liczby armii Tsukasy na swoją stronę, teraz, gdy mają przeprojektowany model telefonu komórkowego. Jest to jednak wyścig z czasem: każdy dzień spędzony przez Królestwo Nauki na doskonaleniu swoich wynalazków prowadzi do rozwoju imperium.

Ponownie łącząc się ze starymi przyjaciółmi i zyskując nowych sojuszników, Senkuu i Królestwo Nauki muszą pokonać siły Tsukasy, aby osiągnąć swój cel, jakim jest odbudowa ludzkości i wszystkich jej wytworów. Rozpoczęły się kamienne wojny, w których obie strony walczą o swój idealny świat!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up