Digimon Ghost Game, odcinek 28 – data premiery: The Monster Beauty Serum

01/06/2022 06:48

Digimon Ghost Game, odcinek 28 – data premiery: The Monster Beauty Serum

Digimon Ghost Game Episode 28 zbliża się do premiery, a my tylko o tym porozmawiamy. Digimon to wieczne i nostalgiczne anime. Dorastałem oglądając Digimon i jestem pewien, że wielu z was musiało natknąć się na Digimon w takim czy innym momencie. To anime, które moim zdaniem każdy powinien obejrzeć przynajmniej raz. Digimon to nie tylko seria anime, ale cała multimedialna franczyza.

Digimon powstał w 1997 roku jako wirtualny zwierzak. Został później przerobiony na komiks inspirowany amerykańskim stylem pisania. Gra wideo o nazwie Digimon World została wydana w 1999 roku, ale tylko w Japonii. Pierwsze anime Digimon zostało wydane w 1999 roku i nosi nazwę Digimon Adventure. Seria Digimon Ghost Game to dziewiąta seria anime z serii Digimon. Digimon Ghost Game Episode 27 został niedawno wyemitowany, a teraz nadszedł czas, aby skupić się na Digimon Ghost Game Episode 28.

Jaka jest fabuła gry Digimon Ghost?

Wielu z was może się zastanawiać, jaki jest sens gry Digimon Ghost Game. Czytaj dalej, a w pełni zrozumiesz Digimon.

W przyszłości pojawiła się nowa technologia. Ludzie na całym świecie mówią o dziwnym zjawisku, sieci społecznościowe rozpowszechniają o nim plotki. To dziwne zjawisko nazywa się „hologramami duchów”. Bohaterem serii jest Hiro Amanokawa. Jest w pierwszej klasie liceum i studiuje w Akademii Hazakura.

Pewnego dnia Hiro aktywuje dziwne urządzenie zwane Digivce, pozostawione przez jego ojca. Digivice pozwala swoim użytkownikom przyzywać/tworzyć tajemnicze nieznane stworzenia zwane Digimon. Tych Digimonów nie mogą zobaczyć zwykli ludzie, podczas gdy Hiro może je z łatwością zobaczyć.

Hiro przejmuje odpowiedzialność za Gammamona, Digimona podarowanego mu przez ojca. Angażuje się w dziwne sytuacje. Zaczyna się pojawiać wiele tajemniczych istot, człowiek z zaszytymi ustami, który potrafi kraść ludziom czas, mumia, która włóczy się nocą i porywa ludzi. Hiro i Gammamon wraz ze swoimi przyjaciółmi Kiyoshirō Higashimitarai i Jellymonem, a później Ruli Tsukiyono i Angoramonem, rozpoczynają swoją przygodę w tym pełnym tajemnic świecie.

Gra Digimon Ghost Odcinek 27 Podsumowanie

Zanim obejrzysz odcinek 28 gry Digimon Ghost Game, musisz nadrobić odcinek 27. Oto podsumowanie odcinka 27 gry Digimon Ghost Game.

Odcinek 27, zatytułowany „The Monster's Beauty Serum”, zaczyna się chłodno od morderstwa młodej dziewczyny przez holograficznego ducha. Następnie widzimy Hiro, który bada miejskie legendy. Hiro chce ustalić, czy legenda jest związana z Digimonem. Gammamon chce więcej lodów, więc Hiro i Gammamon schodzą na dół, żeby kupić lody. Tam szkolna recepcjonistka zostaje zaatakowana przez Splashmona. Splashmon przybiera humanoidalną postać po zaatakowaniu dziewczyny, a Gammamon odchodzi stamtąd.

Pozostaje kawałek wody Splashmona, dzięki czemu Hiro i jego przyjaciele podążają za nim do akwarium. Ale złoczyńca już zniknął, zanim zdążą go poszukać. W końcu udaje im się zlokalizować Splashmona na łodzi. Splashmon atakuje grupę i drwi z Hiro. Gammamon zmienia się w BetelGammamona. Splashmon wrzuca BetelGammamona do wody i grupa wycofuje się. Hiro mówi Ruri, że powinni udać się na pole śnieżne, ponieważ Splahsmon nie będzie mógł tam wrócić do wody. SymbaraAngoramon zamraża Splashmona, powodując powrót wszystkich schwytanych przez Splashmona.

Splashmon może szybko przełamać lód. Nagle BlackTailmon przybywa z Moosemonem i zabiera Splashmona. Hiro daje BlackTailmonowi list, który ma dostarczyć ojcu.

Kiedy zostanie wydany 28 odcinek Digimon Ghost Game?

Digimon Ghost Game to cotygodniowe anime. Digimon Ghost Game Episode 28 ukaże się 5 czerwca 2022 roku. Odcinek 28 nosi tytuł „Face Taker”.

Szczegóły transmisji strumieniowej gry Digimon Ghost

Digimon Ghost Game jest nadawany w japońskich sieciach LAN, w tym Fuji TV, NTV, Miyazaki TV itp. Wkrótce po emisji będzie dostępny w serwisie streamingowym Crunchyroll. Wersja z dubbingiem będzie dostępna kilka godzin po pierwotnej emisji. Niestety serial jest transmitowany na licencji Crunchyroll w niektórych regionach świata.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up