Detektyw jest już martwy Spoilery dotyczące odcinka 3, data i godzina premiery

17/07/2021 07:18

Oparty na powieści light novel napisanej przez Nigpju i zilustrowanej przez Umibozu, Detektyw już nie żyje to nowy serial animowany. Jej fabuła podąża za Kimihiko Kimizuką, która od dzieciństwa zawsze znajdowała się w kłopotliwych sytuacjach.

Pewnego dnia spotyka detektywa o imieniu Siesta i zostaje jego asystentem. Pracują razem przez trzy lata, ale Siesta umiera. Jego przeszłość prześladuje go ponownie, gdy kontynuuje rozwiązywanie nowych spraw i spotyka ponure twarze. Przyjrzyjmy się spojlerom odcinka 3 Detektyw już nie żyje, dacie i godzinie premiery.

Detektyw już nie żyje Podsumowanie odcinka 2

W podsumowaniu odcinka 2 "Detektyw już nie żyje" nieznana dziewczyna podchodzi do Kimizuki w klasie. Pyta, czy jest detektywem, ale Kimizuka odrzuca ten pomysł.

Osoba X

Nieznana dziewczyna wciska rękę w gardło Kimizuki. Tonie i upada. Potem przytula go, myśląc, że potrzebuje uścisku. Dziewczyna przedstawia się jako Nagisa. Kimizuka wciąż zaprzecza, że ​​była detektywem, ale Nagisa udowadnia to, pokazując swoje pamiętniki o swoich wyczynach.

Nagisa potrzebuje pomocy w znalezieniu kogoś, kto dostarczył jej serce do przeszczepu serca. Nie zna tożsamości tej osoby i dlatego potrzebuje pomocy Kimizuki, by ją odnaleźć. Kimizuka nazywa tę osobę X i mówi mu, że to nie ona, ale jej serce chce się z nią spotkać.

Spotkanie z Fuubi

Kimizuka zgadza się pomóc Nagisie znaleźć tę osobę. Następnego dnia znajduje ją na ulicy. Podczas rozmowy złodziej spotyka Kimizukę. Po raz kolejny znajduje się w takiej sytuacji i łapie złodzieja. Fuubi przybywa, aby go odzyskać.

Kimizuka informuje Fuubiego o stanie zdrowia Nagisy. Sugeruje, że nie może mu pomóc, ale mogą odwiedzić wioskę po pomoc. Ta wioska jest słowem kluczowym dla więzienia, a Kimizuka i Nagasi udają się tam, aby poznać pewną osobę.

Prawdziwa tożsamość

Osobą, którą przyszli spotkać, jest Koumori. To ten sam facet, który porwał samolot 4 lata temu. Kimizuka wyjaśnia Nagasi, że może pomóc w ich sprawie. Dzięki swojej pojemności Koumori może słuchać rozmów ludzi w promieniu 100 km.

Słyszy bicie serca Nagisy i lokalizuje osobę X. Koumori ujawnia, że ​​serce Nagisy należy do Siesty. Kimizuka jest zaskoczona słysząc to i uważa to za zbieg okoliczności. Nagisa wścieka się na niego i uderza go. Jednak za chwilę zamierza ją pocałować. Kiedy wychodzą, mówi jej, że nadal jest Nagisą i musi żyć jak ona. Kiedy się rozstają, do mieszkania Kimizuki włamuje się dziewczyna i pyta, czy jest detektywem.

Detektyw już nie żyje: spoilery do odcinka 3

W odcinku 3 Detektyw już nie żyje, historia będzie następować po kolejnych rozdziałach lekkiej powieści. Ponieważ serial animowany jest oparty na powieści, przyszłe wydarzenia zostaną zaadaptowane bezpośrednio z nadchodzącego materiału.

Nowy biznes

Historia Nagisy nie może się zakończyć. W końcu ma serce Siesty i Kimizuka nie może tak łatwo o niej zapomnieć. I wygląda na to, że będą miały wiele wspólnego z następnym przypadkiem. Dziewczyna przyszła prosić o pomoc. Następny odcinek powie nam, jaki rodzaj sprawy zamierzają zbadać.

Detektyw już nie żyje, odcinek 3 Ver online

Detective is Already Dead Episode 3 jest dostępny za darmo na kanale Muse Asia w serwisie YouTube. Odcinek jest dostępny do bezpłatnego przesyłania strumieniowego.

Detektyw już nie żyje Odcinek 3 Data i godzina premiery

Oto data i godzina wydania Detective is Already Dead Episode 3.

Japonia - 22:00, 18 lipca
Stany Zjednoczone/Kanada – 8:00, 18 lipca
Indie – 18 lipca, 18:30
Wielka Brytania - 14:00, 18 lipca
Europa (CEST) - 18 lipca, 15:00

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up