Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 7 – data premiery, spoilery, podsumowanie i nie tylko

12/01/2022 15:51

Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 7 data premiery, spoilery, podsumowanie i nie tylko.

Demon Slayer to serial animowany oparty na mandze o tej samej nazwie i wyprodukowany przez Ufotable Studios. Opowiada o mściwym młodym mężczyźnie, Tanjiro, który wyrusza na poszukiwanie i zabicie demona, który zniszczył jego rodzinę. Towarzyszy mu siostra.

Obecnie w Dzielnicy Rozrywkowej trio i Tengen przybyli do Dzielnicy Rozrywkowej, aby odzyskać żony Hashiry i zebrać informacje na temat demona najwyższego rangą. Tanjiro walczy z Dakim, przekraczając swoje granice. Czy będziesz mógł kontynuować?

Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 6 Podsumowanie

W podsumowaniu odcinka 6 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba-Entertainment-District Arc, Tanjiro wspomina list, który otrzymał od Shinjuro, w którym wspomina, że ​​go skrzywdził. Przeprasza Tanjiro za jej zachowanie wobec niego podczas pierwszego spotkania.

warstwowe wspomnienia

Shinjuro również dziękuje Tanjiro za zaprzyjaźnienie się z Senjuro. Wyjaśnia również, że był smutny po śmierci żony, która spowodowała, że ​​stał się alkoholikiem. Jest jednak dumny z sukcesu swojego syna, który mimo niekompetentnego ojca został Hashirą. Mówi, że Tanjiro jest wyjątkowym chłopcem, ponieważ urodził się z marką pogromcy demonów.

Tanjiro następnie mówi, że nie urodził się z tym. Zrobił to, gdy uratował swojego brata. Później stała się rozpoznawalną marką pod koniec ostatecznej selekcji. Chociaż jego ojciec urodził się z marką, Tanjiro nie został wybrany. Mimo to kontynuuje postęp siłą woli.

Tanjiro kontra Daki

Tanjiro kontynuuje swoją walkę z Daki i pyta ją, dlaczego lubi niszczyć ludzi, mimo że była człowiekiem w przeszłości. Daki opowiada się za dobrodziejstwami demona i tym, jak pomógł jej w życiu. Postawa Tanjiro podczas rozmowy z Dakim przypomina jej Muzana, co doprowadza ją do szaleństwa.

Tanjiro zbliża się do Dakiego, aby go zaatakować, ale najwyższy rangą demon odpiera atak, używając ósmej warstwy Obi Slash. Po odzyskaniu pewności siebie próbuje opuścić pole bitwy, ale Tanjiro wykonuje atak Płonących Kości, Letnie Słońce i tnie Dakiego.

Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 7 Spoilery

W odcinku 7 sezonu 3 Demon Slayer Nezuko i Daki kontynuują walkę, a pierwszy przejmuje kontrolę. Walka osiąga końcową fazę, gdy Nezuko jest gotowy do wykończenia przeciwnika.

Nezuko kontra Daki

Daki jest unieruchomiony na ziemi i próbuje usunąć uścisk Nezuko za pomocą swojego Obi. Obi udaje się odciąć kończyny Nezuko, ale koronka nie drga, gdy używa swojej krwi, aby związać kończyny. Krew zapala się i przepływa przez Dakiego, który krzyczy z bólu.

Nezuko bezlitośnie depcze Dakiego po głowie i podpala go. Kopie go tak mocno, że Daki odlatuje i uderza w jeden z budynków. Kiedy Nezuko znów ją zaatakuje, spotyka ranną kobietę, która boi się zobaczyć demona. Nezuko nie jest w stanie stłumić głodu krwi i szarżuje na dom.

gniew Nezuko

Tanjiro przybywa w samą porę, by pokonać Nezuko i uniknąć dalszych obrażeń. Zapewnia ją, że nie będzie już musiała walczyć i kontroluje ją, wkładając miecze do jej ust i trzymając ją z powrotem. Przeprasza ją również za to, że musiała z nią walczyć, ponieważ nie była w stanie wykończyć przeciwnika.

Nezuko przejmuje kontrolę i wchodzi do domu z Tanjiro. Daki pojawia się ponownie z całą twarzą w ogniu, by zaatakować braci. Nagle pojawia się Tengen i szydzi z Tanjiro za twierdzenie, że jego siostra jest potworna. Daki jest podekscytowany widokiem Hashiry. Tengen mówi jej, że jest zbyt słaba, by nazywać ją wysokiej rangi oficerem, i odcina jej głowę.

Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 7 Oglądaj online

Możesz oglądać Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 7 online na Crunchyroll i Funimation.

Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 7 Data i godzina premiery

Oto data i godzina premiery odcinka 7. sezonu Demon Slayer.

Japonia – 16 stycznia o 23:15
Indie – 16 stycznia o 19:45
USA/Kanada: 16 stycznia, 9:15
Wielka Brytania - 16 stycznia, 15:15
Europa - 16:15, 16 stycznia

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up