Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 6 Spoilery, data premiery, podsumowanie i więcej

05/01/2022 17:51

Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 6 Spoilery, data premiery, podsumowanie i nie tylko!

Demon Slayer to jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, wyprodukowany przez Ufotable Studios. Jest to bezpośrednia adaptacja mangi o tej samej nazwie i obecnie obejmuje łuk Entertainment District. Manga Demon Slayer osiągnęła rekordową sprzedaż, a anime wydaje się podążać tą samą ścieżką.

Fabuła Demon Slayer rozgrywa się w świecie, w którym istnieją demony, a łowcy demonów to ludzie odpowiedzialni za walkę z nimi. Jednym z nich jest Tanjiro. Twoim zadaniem jest odnalezienie i zabicie demona, który zniszczył twoją rodzinę. Stawia czoła różnym wyzwaniom i dzięki swojej woli i determinacji pokonuje je.

Demon Slayer - Sezon 3, Odcinek 5 - Podsumowanie

W podsumowaniu 5 odcinka sezonu 3 Demon Slayer Daki po raz kolejny udaje się odeprzeć atak Tanjiro, który był wymierzony w jego szyję. Miażdży go i popycha, podczas gdy Tanjiro próbuje dojść do siebie.

Determinacja Tanjiro

Z powodu wcześniejszego użycia Kagury, Tanjiro jest dość wyczerpany i nie może się wycofać. Również twoje ciało zaczyna słuchać. Widzimy retrospekcję Tanjiro w interakcji z Kiyo. Jego temperatura ciała rośnie i Kiyo zaleca poinformowanie Shinobu. Jednak Tanjiro odmawia.

W teraźniejszości, dzięki swojej czystej determinacji, Tanjiro udaje się wstać i ponownie go zaatakować. Mówi jej, że nie pozwoli jej ponownie zabić ukochanej i bije ją. Jednak obi Dakiego interweniuje w środku i uderza Dakiego, ratując mu życie.

Legowisko obi

W domu Ogimoto, kobieta informuje inne kobiety o pojawieniu się potwora podobnego do dzika. Idą tam, aby sprawdzić, czy to prawda i zobaczyć Inosuke. Inosuke stoi przed dziurą, próbując dostać się do środka. Krzyczy na dziurę, aby się przygotować, gdy ma wejść.

Dziura prowadzi do gniazda demona, ale kiedy Inosuke próbuje się do niego dostać, jego głowa utknęła. Po kilku próbach i kilku złamanych kościach udaje mu się dostać do środka. Inosuke widzi kilka obi w jaskini, w których trzymane są różne kobiety. Idź do Zenitsu, który również jest wśród nich.

Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 6 Spoilery

W spoilerach do odcinka 6 sezonu 3 Demon Slayer, Tanjiro przypomina sobie list, który otrzymał od Shinjuro, w którym wspomina, że ​​go skrzywdził. Przeprasza Tanjiro za jej zachowanie w stosunku do niego podczas pierwszego spotkania.

Warstwowe wspomnienia

Shinjuro również dziękuje Tanjiro za zaprzyjaźnienie się z Senjuro. Wyjaśnia również, że był smutny po śmierci żony, która spowodowała, że ​​stał się alkoholikiem. Jest jednak dumny z sukcesu swojego syna, który mimo bycia niekompetentnym ojcem został Hashirą. Mówi, że Tanjiro jest wyjątkowym chłopcem, ponieważ urodził się z marką pogromcy demonów.

Tanjiro następnie mówi, że nie urodził się z tym. Zrobił to, gdy uratował swojego brata. Później stała się rozpoznawalną marką pod koniec ostatecznej selekcji. Chociaż jego ojciec urodził się z marką, Tanjiro nie został wybrany. Mimo to nadal idzie naprzód z siłą woli.

Tanjiro kontra Daki

Tanjiro kontynuuje swoją walkę z Dakim i pyta, dlaczego lubi niszczyć ludzi, mimo że była człowiekiem w przeszłości. Daki broni dobrodziejstw demona i tego, jak pomógł mu w życiu. Postawa Tanjiro podczas rozmowy z Dakim przypomina jej Muzana, co doprowadza ją do szaleństwa.

Tanjiro zbliża się do Dakiego, aby go zaatakować, ale najwyższy rangą demon odpiera atak, używając ósmej warstwy Obi Slash. Po odzyskaniu pewności siebie próbuje opuścić pole bitwy, ale Tanjiro wykonuje atak Płonących Kości, Letnie Słońce i tnie Dakiego.

Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 6 Oglądaj online

Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 6 jest dostępny online na Crunchyroll i Funimation.

Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 6 Data i godzina premiery

Oto data i godzina premiery odcinka 6. sezonu Demon Slayer.

Japonia – 9 stycznia o 23:15
Indie - 19:45 9 stycznia
USA/Kanada – 9:15 9 stycznia 2010 r.
Wielka Brytania - 15:15 9 stycznia
Europa - 16:15, 9 stycznia

https://www.youtube.com/watch?v=gIECOfnhDoI

Powiązane posty

Go up