Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 11 Przecieki

11/02/2022 12:53

Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 11 Przecieki

Oparta na jednej z najlepiej sprzedających się serii manga o tej samej nazwie, Demon Slayer to trwająca seria anime, która jest obecnie w trzecim sezonie i jest częścią Entertainment District. Opowiada o parze braci szukających zemsty na demonie, który zabił ich rodzinę.

Obecnie Tengen, Tanjiro, Zenitsu i Inosuke walczą z dwoma wysokimi rangą demonami, Gyutaro i Dakim. Chociaż wygrali swoją walkę, nadal istnieje niepokój związany z wszystkimi, którzy zostali ranni podczas tej bitwy. Omówmy przecieki Demon Slayer Sezon 3, odcinek 11 na tym blogu.

Demon Slayer Sezon 3 Odcinek 11 Przecieki – Ratunek

Nezuko w końcu wchodzi, gdy wszystko jest gotowe i odkurzone. Budzi kłamcę Tanjiro, który natychmiast wstaje. Tanjiro rozgląda się i widzi, że wszystko jest zniszczone, aż do gruzu. Wciąż nie dochodząc do siebie po szoku, Tanjiro rozgląda się za innymi ocalałymi.

Jednak kiedy próbuje uklęknąć, poddają się. Bracia słyszą w oddali głos Zenitsu, Nezuko niesie Tanjiro i zbliżają się do głosu. Zenitsu obudził się i powiedział im, że bicie serca Inosuke słabnie.

koniec braci

Tanjiro płacze, ponieważ jego przyjaciel niedługo umrze. Jednak Nezuko podpala Inosuke i pozbawia go wszelkiej trucizny. Budzi się i Tanjiro cieszy się z powrotu do zdrowia swojego przyjaciela. Z drugiej strony Suma płacze, gdy Tengen leży na łożu śmierci, chwilę przed śmiercią.

Pomimo jego prób, kajdanki Tengena nie usuwają trucizny z jego ciała. Nezuko przybywa i usuwa truciznę w ten sam sposób. Następnie udają się na pole bitwy w poszukiwaniu dwóch demonicznych braci i odkrywają, że ich głowy rozpadają się, gdy bracia plują na siebie raniącymi słowami.

przeszłość gyutaro

Gdy głowy dwóch braci się rozpadają, Daki zaczyna krzyczeć na swojego brata, a nawet pyta, czy są spokrewnieni, czy nie. Gyutaro następnie ściga swoją siostrę i obwinia ją o to, że jest zbyt słaba. Wyrzuca obraźliwe komentarze, które sprawiają, że Daki płacze.

Tanjiro, który nie może już tego znieść, zamyka się i mówi im, żeby nie spędzali ostatnich chwil na plotkowaniu o sobie. Jednak Daki krzyczy na niego i prosi go, aby trzymał się z daleka. Gdy ich głowy się rozpadają, Gyutaro wspomina swoją przeszłość, kiedy był człowiekiem i jak był prześladowany za swoją brzydotę. Jednak kiedy urodził się Daki, wszystko się zmieniło.

windykator

Sytuacja braci przybrała poważny obrót, gdy Ume przypadkowo oślepił jednego z samurajów. W odwecie spalili ją żywcem. Kiedy Gyutaro wrócił i zobaczył ciało swojej siostry, obwinił bogów. Zaraz potem on również został dźgnięty przez samuraja.

Jednak Gyutaro wstał i zabił samuraja. Szukał pomocy prosząc, ale nikt mu nie pomógł z powodu jego reputacji. Wreszcie wysoki rangą urzędnik zaoferował mu pomoc w zamian za przemianę w demona. Gyutaro ogłasza, że ​​ponownie stanie się demonem, jeśli ma się narodzić na nowo.

Czy demoniczni bracia naprawdę umrą? Powiedz nam, co o tym myślisz w komentarzach. Aby uzyskać więcej aktualizacji, śledź nas w mediach społecznościowych. Demon Slayer jest dostępny na Crunchyroll i Funimation.

https://www.youtube.com/watch?v=GLVVTjAw7Zc

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up