Demon Slayer Entertainment District Data wydania 7 odcinka Arc, spoilery i podsumowanie odcinka 6

10/01/2022 18:02

Demon Slayer Entertainment District Odcinek 7 będzie najlepszy w tym łuku, takim jak Sound Hashira do walki z Upper Demon Moon Six, Daki, w pełnej formie.

Aby dodać więcej do tego epickiego odcinka, Nezuko, demoniczna siostra Tanjiro, mogła nawet sama pokonać Górnego Demona Księżyca Sześć..

Tak, masz rację. Nezuko obecnie walczy z Upper Demon Moon Six i jest od niej silniejsza. Już odstrzelił sobie głowę jednym kopnięciem. Jednym uderzeniem rzucił ją nawet prosto na ziemię.

Umiejętności odradzania Nezuko są na równi z wyższym stopniem Demonicznego Księżyca, a jej siła była zbyt duża nawet dla Wyższego Demona Księżycowego Sześciu, Daki, do władania. Nezuko jest teraz wściekła i ma wzór liścia na całym ciele.

Jest jak wspinacz z wieloma liśćmi i cienkimi gałęziami wytatuowanymi na ciele. Jest zdruzgotana i jej walka z Dakim, Upper Demon Moon Six, wygląda jak masakra, w której ją pokonuje.

Zobaczmy, czego możemy się spodziewać po następnym odcinku, ale na razie zobaczmy, co wydarzyło się w epickiej bitwie między Tanjiro i Upper Demon Moon Six. Gniew Tanjiro osiągnął szczyt i uwolnił Technikę Oddechu Słońca.

Daki, demon szóstego księżyca, nie mógł się z nią równać, nawet przy całej swojej sile i ostatecznej formie.. Nie był już podzielony na dwie jednostki, ale nie mógł szarpać wściekłego Tanjiro. Tanjiro zdołał nawet przeciąć szyję Dakiego. ale w ostatniej chwili przekształciła go w miękki, rozciągliwy pasek.

Później w bitwie był w stanie szybko ją osaczyć i mógł ją zabić, gdy miał miecz na jej szyi. Ale miały miejsce pewne mało prawdopodobne wydarzenia.

Przyjrzyjmy się szczegółowo podsumowaniu odcinka i daj mi znać, co myślisz o technice Oddechu Słońca.

Demon Slayer Entertainment District Arc Episode 7 – data premiery i gdzie oglądać online.

Demon Slayer Entertainment District Odcinek 7, szlachetny "Transformacja", ma się rozpocząć w dniu Niedziela, 16 stycznia 2022 r.

Demon Slayer Entertainment District Arc Episode 7, zatytułowany „Transformacja”, zostanie wydany 16 stycznia 2022 roku.

Możesz przesyłać strumieniowo epickie bitwy i zabawne odcinki Dzielnica Rozrywkowa Pogromcy Demonów o Crunchyroll, Funimation, Hulu, Bilibili, AnimeLab, Ufotable itp.. Najnowsze odcinki są dostępne w wersjach z napisami w języku angielskim, rosyjskim, portugalskim itp., ale wersje z dubbingiem ukażą się wkrótce.

Jeśli nie widziałeś Pogromca demonów, sezon 1, Pogromca demonów Pogromca demonów i Akt Pogromcy demonów Entertainment District jeszcze odcinki, więc dużo tracisz. Oglądaj odcinki teraz w najwyższej jakości, aby być świadkiem legendarnej historii Tanjiro Kamado.

Dzielnica Demon Slayer Entertainment District 7 Spoilery i czego się spodziewać?

Demon Slayer Entertainment District Odcinek 7 to będzie niesamowite, jak Nezuko by Przekształcać i bądź silniejszy. Nezuko obecnie walczy z Upper Demon Moon Six, Dakim, który jest w pełni sił po wchłonięciu swojej drugiej połowy.

Nezuko jest wściekły na to, co Daki zrobił ludziom i jak ich zabił. Jest również wściekła z powodu tego, co zrobiła Tanjiro, jej bratu. Stał się bardzo niebezpieczny i zniszczył Górnego Demona Księżyca Sześć, głowę Dakiego.

Pomimo tego, że Daki przeciął nogi Nezuko i prawie przeciął jej ciało na pół, Nezuko zregenerowała się i była w stanie się bronić. Zdolności regeneracyjne Nezuko są na równi z Górnymi Księżycami Demonów, ponieważ może natychmiast zregenerować części swojego ciała.

Nezuko z łatwością walczył z Dakim i był w stanie zadać poważne ciosy. Ciało Nezuko zostało przekształcone i Na całym ciele rozwinął wzór liści, a na głowie wyrósł róg..

To poważny postęp, a potem jednym uderzeniem uderzył Dakiego o ziemię.

Czym dokładnie jest przemiana tego Nezuko? Czy jest dobry czy zły? iCzy jest teraz silniejsza od Księżyca Wyższego Demona? Czy Nezuko może po prostu pokonać Daki i pozbyć się jej na zawsze? Zostaw swoje przemyślenia na ten temat w komentarzach poniżej.

Nezuko przemienił się i jest teraz silniejszy niż Upper Demon Moon Six, Daki. Czy zdoła sama pokonać demona o najwyższej randze? A czym jest ta transformacja?

Demon Slayer Entertainment District Odcinek 7 Byłoby ciekawie zobaczyć więcej Transformacja Nezuko zostanie ujawniona.

Dlaczego został przekształcony i? Czy to potężniejsza wersja jego Sztuki Krwawego Demona? Jeśli nie, co to może być?

Innym ciekawym tematem do omówienia jest Oddech słońca Tanjiro. Kiedy tanjiro był wściekły, krew zalewała mu oczy i wszedł w stan ignorancji. Był w stanie z łatwością przebić się przez ataki Dakiego, a nawet jego sztukę demona krwi.

Wyglądało to tak, jakby dusza legendarnego użytkownika Techniki Oddychania Słońcem przejęła ciało Tanjiro. Upper Demon Moon Six, Daki nie mógł się równać z Tanjiro w tym stanie, a Tanjiro z łatwością podciął mu kark.

Przez czyste szczęście Daki był w stanie żyć, gdy Tanjiro powrócił do swojego pierwotnego stanu. Więc co to było? Czy Tanjiro nieświadomie uwolnił Oddech Słońca?

Cóż, był tak silny, jak pierwszy użytkownik techniki oddychania słonecznego.

Zabójca demonów, który rozwinął wszystkie techniki oddychania i jest jedynym, którego obawiał się Król Demonów Kibutsuji Muzan i był wyraźnie widoczny, gdy Daki zobaczył wizje, a jego ciało zaczęło drżeć, ponieważ Komórki Króla Demonów Muzana w jego ciele znały strach.

To była epicka bitwa i wyobraź sobie, że Tanjiro jest w stanie go zdominować i kontrolować. Stanie się niepowstrzymaną siłą i żaden demon nie będzie mu w stanie się przeciwstawić.

To był poważny rozwój serii i nie możemy się doczekać, co będzie dalej.

Daj nam znać, co o tym myślisz i jak wpłynie to na siłę Korpus Zabójców Demonów. Zachowaj emocje do następnej niedzieli, aby obejrzeć odcinek.

Zobaczmy szczegółowo, co wydarzyło się w ostatnim odcinku i zobaczmy wspaniały rozwój serii z Tanjiro i Nezuko.

Demon Slayer Entertainment District Arc odcinek 6 — podsumowanie, wielowarstwowe wspomnienia.

w Demon Slayer Entertainment District Odcinek 6, byliśmy świadkami imponującej bitwy między Górny Demon Księżyca Sześć i Tanjiro podczas korzystania z Technika oddychania energią słoneczną, gdzie on prawie sam zabił Upper Demon Moon.

Byliśmy też świadkami Nezuko kontynuowała walkę Tanjiro, a ona stała się bardzo silna, ponieważ była na równi z Upper Demon Moon i była w stanie poważnie ją zranić.. Później widzimy też przemianę Nezuko.

Zobaczmy więc, jak przebiegł odcinek od początku.

Odcinek zaczyna się od walki Tanjiro z Upper Demon Moon Six. Ledwo udało mu się przeciąć pasek za pomocą Taniec Hinokami Kagura. Nie mógł zadać ani jednego ciosu, ale był w stanie się obronić.

Z drugiej strony, Tengen pokonał ciało Wyższego Demona Księżyca Sześć, oddzielone od prawdziwego ciała. Pociął go na kawałki i uwolnił wszystkich niewinnych ludzi. Ale nagle pas wyleciał z dziury powyżej i poleciał w niebo.

Gdy Tanjiro walczył z demonem, wszystkie kawałki pasa poleciały z niesamowitą prędkością i uderzyły ją. Wszystkie zostały wchłonięte przez jego ciało. Tanjiro znalazł lukę i zaatakował, ale demon zniknął.

Demon pochłonął wszystkie części, które najpierw podzielił, a teraz miał inną siłę. Jego aura zmieniła się, a jego energia wzrosła wykładniczo. Tanjiro czuł w kościach siłę i zimno.

Zmienił się nawet wygląd. Jego włosy stały się białe.

Upper Demon Moon Six, Daki jest teraz silniejszy niż wcześniej, ponieważ wchłonął wszystkie swoje oddzielne istoty do swojego prawdziwego ciała.

Kiedy ludzie zaczęli się tam gromadzić z powodu hałasu bitwy, Upper Demon Moon Six Daki, teraz w pełnej sile, swoim atakiem przeciął wszystko wokół niego. Zabija wielu niewinnych ludzi, niszczy wiele domów i tnie Tanjiro w klatkę piersiową.

Widząc rzeź i brutalność diabła, Tanjiro był wściekły. Krew zalała mu oczy i był wściekły. Nie mógł tego znieść, a kiedy demon Daki miał już uciekać, by walczyć z Hashirą, Tanjiro w jednej chwili chwycił go za nogę.

Tanjiro już miał podciąć sobie szyję, ale Daki wstawił mu nogę i uciekł z uścisku Tanjiro. Tanjiro odciął sobie nogę, ale zdolności regeneracyjne demona wyższej rangi były bardzo wysokie i jako Akaza, Wyższy Demon Trzech Księżyców, Daki w jednej chwili zregenerował nogę.

Widząc energię Tanjiro, Daki zaczął mieć wizje legendarnego łowcy demonów, który rozwinął techniki oddychania i doprowadził Króla Demonów Muzana na skraj śmierci. Okazuje się, że komórki Króla Demonów Muzana, którzy byli na szóstym Księżycu Demonów Wyższego Demona, rozpoznali tę energię z oddechu Słońca.

Palce Dakiego były zdrętwiałe ze strachu, którego obawiały się komórki. Komórki Muzana miały wielowarstwowe wspomnienia, które teraz wypływały na powierzchnię, gdy strach ponownie zwyciężył. Daki użył swojej ośmiowarstwowej Sztuki Krwawego Demona: Obi Slash.

Stworzył za pomocą pasa strukturę przypominającą więzienie. Ponieważ jego prędkość gwałtownie wzrosła, wierzyła, że ​​Tanjiro nie będzie w stanie przez nią przejść, ale niestety dla niej, Tanjiro pokroił go z łatwością, jak cięcie pianki.

Z jego Hinokami Kagura Płonące Kości, Letnie Słońce, pociął ostrza i spalił je wszystkie. Demon czuł palący ból w miejscu, w którym został przecięty, gdy płonął i nie mógł się zregenerować.

To jest siła Techniki Słonecznego Oddychania.

Tanjiro spalił Upper Demon Moon swoim atakiem Hinokami Kagura Burning Bones, Summer Sun i demon nie może się już zregenerować po tym ataku.

Kiedy Daki ponownie zaatakował swoim pasem, Tanjiro z łatwością go przeciął, a demon był zaskoczony, że mogła to zrobić tak łatwo, nawet gdy zmieniła się w siebie, a jej ataki stały się silniejsze.

W następnej chwili wiedziała, Tanjiro rozciął jej szyję mieczem i mógł ją zabić, ale przekształcił jej pasek w miękki pasek i ukłonił się. i dlatego nie można go było przeciąć mieczem.

Daki odsunął się od Tanjiro i jednocześnie zaatakował kilkoma pasami.

Tanjiro wziął pod uwagę fakt, że jeśli uniknie ataków, niewinni ludzie mogą zostać zranieni, więc zablokował wszystkie ataki, a jednocześnie odrzucił je na bok i zebrał trzynaście pasów i trzymał je mieczem.

Potem podskoczył i w jednej chwili dotarł do szyi Górnego Demona Moona i miał zamiar go pociąć i zabić demona na dobre. Usłyszał jednak w głowie głos swojego zmarłego młodszego brata, który prosił go o oddech, a kiedy to zrobił, Tanjiro doszedł do siebie.

Nie był już w potężnej formie, a duch go opuścił. Upadł i zakaszlał dużo krwi. Nie mógł oddychać, ciemność wkradła się do jego oczu iw następnej chwili był nieprzytomny.

ten Sześć Górnego Demonicznego Księżyca, Daki Pomyślał, żeby to wykorzystać, podcinając Tanjiroowi kark. Ale nagle jego głowa eksplodowała, wystrzeliła i wylądowała z dużej odległości.

To było Nezuko, który ją zaatakował i odstrzelił jej głowę jak arbuz.

Daki rozpoznał Nezuko jako demona, o którym król Muzan wspomniał, że demon nie jest pod jego kontrolą, tak jak Tamayo, i dlatego prosi Dakiego, aby się nim zaopiekował. Atakuje Nezuko, odcinając mu nogę i przecinając całe jego ciało, odcinając dolną połowę.

Nezuko wylądował daleko, a kiedy Daki udał się tam, by z nią walczyć, był zaskoczony, widząc, że Nezuko był w stanie wstać, a jego ręce i nogi odrosły. Zdolności regeneracyjne Nezuko były na równi z demonami wyższej rangi i to również bez zabijania ludzi. Daki był zaskoczony, widząc to.

Zaraz po tym Nezuko była wściekła, a jej ciało się zmieniło. Urósł, a jego ciało pokryło się wzorem liści. Na jego czole wyrósł róg, a jego aura była przerażająca.

Tanjiro prawie sam pokonał Górnego Demona Księżycowego Sześciu Dakiego, używając legendarnej techniki słonecznego oddychania. Nawet wysoki rangą demon nie mógł się równać z Tanjiro i nie mógł odeprzeć jego ataków.

Zaatakowała Dakiego. Daki walczył i odcinał ręce i nogi Nezuko, ale odrosły w jednej chwili. Nezuko kopnął swojego Dakiego i powalił go na ziemię.

Nezuko jest silniejsza niż górny księżyc demonów, a jeśli to się utrzyma, może nawet zabić ją w pojedynkę.

Cóż, bitwa jest epicka i chociaż wyjaśnilibyśmy ją szczegółowo, obejmując wszystkie punkty, warto ją obejrzeć i gorąco polecam. Obejrzyj bitwę i zostaw swoje przemyślenia w komentarzach poniżej, jak Twoim zdaniem poszło.

Czekajcie na więcej informacji na temat Pogromcy demonów Entertainment District.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up