Data premiery pierwszego odcinka Hige wo Soru

05/04/2021 18:18

Na podstawie serii powieści napisanych przez Shimesabę i zilustrowanych przez booota, „Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Albo „Higehiro: Po odrzuceniu, ogoliłem się i skończyłem liceum” lub po prostu „Higehiro” to animowany serial komediowy. Toczy się wokół Sayu Ogiwary, ucznia szkoły średniej, który ucieka z domu i spotyka Yoshidę, dwudziestokilkuletniego pijanego pracownika. Wcześniej wieczorem Airi Gotou, długoletnia miłość i koleżanka Yoshidy, odrzuciła jej wyznanie. Niech Sayu zostanie z nim tak długo, jak długo robi mu zupę miso codziennie.

Shimesaba rozpoczął publikację serii powieści internetowych „Hige wo Soru” w marcu 2017 r. Pierwszy numer serii lekkich powieści ukazał się w lutym 2018 r. Kadokawa Sneaker Bunko, wydawca lekkich powieści, ujawnił, że została wybrana jako adaptacja anime w Grudzień. 2019. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o swoim odcinku pilotażowym.

Data premiery pierwszego odcinka Hige wo Soru

Odcinek 1 „Hige wo Soru”, zatytułowany „Dziewczyna ze szkoły średniej pod słupem telefonicznym”, ma mieć premierę 5 kwietnia 2021 na AT-X, Tokyo MX i BS11. Projekt nr 9 („Lower Level Character Tomozaki”) rozwinął serię, a Dream Shift był producentem. Manabu Kamikita kierował zespołem produkcyjnym, a Hitomi Mieno kierował zespołem scenarzystów. Takayuki Noguchi narysował postacie, a Tomoki Kikuya skomponował muzykę. DIALOGUE + zaśpiewał otwierający utwór „Omoide Shiritori”, a Kaori Ishihara zaśpiewał piosenkę zamykającą „Plastic Smile”.

Gdzie oglądać Hige wo Soru sezon 1 online?

Widzowie spoza Azji Południowo-Wschodniej mogą oglądać odcinki „Hige wo Soru” w oryginalnej japońskiej wersji z angielskimi napisami w programie Crunchyroll tego samego dnia, w którym wyemitowano je w Japonii. Dla widzów z Azji Południowo-Wschodniej i Południowej kanał YouTube Muse Asia i kilka jego podmiotów stowarzyszonych jest gotowych do jednoczesnego przesyłania strumieniowego odcinków.

Hige wo Soru Episode 1 Spoilery

Odcinek mógłby rozpocząć się od pokazania historii Yoshidy w firmie, w której obecnie pracuje. Możesz opisać, jak dołączyłeś do firmy cztery lata wcześniej i od tamtej pory byłeś ciężko pracownikiem, często pracując po godzinach, a nawet przejmując obowiązki innych. Ten odcinek może pokazać, jak podczas swojej kariery w firmie rozwinął romantyczne uczucia do Airi, pięknej i pragmatycznej kobiety, która z nim pracuje. Yoshida, który zawsze był powściągliwym dżentelmenem i rzadko okazuje swoje emocje, może w końcu znaleźć odwagę, by porozmawiać o swoich uczuciach z Airi. Mógł zostać odrzucony i pijany, aby utopić swoje smutki.

W drodze do domu możesz spotkać Sayu siedzącego pod słupem telefonicznym. Gdy dowiedział się, że uciekła z domu, mógł pozwolić jej zostać z nim, robiąc dla niej codziennie zupę miso. Jednak następnego ranka, gdy alkohol minie, możesz pożałować swojej decyzji. Mógł i tak pozwolić jej zostać i prosić o nic w zamian, z wyjątkiem pomocy w pracach domowych.

Odcinek może również opisać, jak Sayu znalazła się w swojej obecnej sytuacji i co zrobiła, aby przetrwać od tamtej pory, w tym uwodząc starszych mężczyzn. Dlatego spotkanie z Yoshidą może być dla niej wyjątkowym przeżyciem, ponieważ jest on pierwszym mężczyzną, który wykazał się przyzwoitością.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up