Data premiery odcinka One Piece 971

12/04/2021 06:27

Manga autorstwa Eiichiro Oda to One Piece. Od lipca 1997 roku pojawia się w Shueisha's Shōnen Weekly Jump i została skompilowana w 98 tomach tankōbonów. Historia opowiada o przygodach Monkey D. Luffy'ego, chłopca, którego ciało nabiera siły dzięki gumie. Mając nadzieję, że One Piece zostanie Królem Piratów, Luffy i jego piracka załoga, „Piraci Słomianego Kapelusza”, badają „Wielką Linię”.

Seria manga rozwinęła się w multimedialną serię, która obejmuje różne filmy, seriale animowane i inne produkty. Toei wyprodukował także 14 filmów animowanych, oryginalny film animowany i 13 programów telewizyjnych. Różne firmy, takie jak gry karciane i różne gry komputerowe, odniosły sukces dzięki merchandisingowi i multimediom. Zarząd został zwolniony przez Viz Media w kilku krajach anglojęzycznych. Funimation został później zastąpiony przez 4kids, który udzielił licencji na japoński serial animowany.

Jedna praca została doceniona za sztukę, charakter, humor i historię. Niektóre woluminy książek miały najwyższą początkową sprzedaż drukowaną w Japonii. Seria manga One Piece zdobyła Światowy Rekord Guinnessa za „największą liczbę kopii opublikowanych przez jednego autora w jednej serii komiksów”. Seria manga rozeszła się w 43 krajach na całym świecie w lutym 2021 roku w ponad 480 milionach egzemplarzy. Już jedenasty rok z rzędu została uznana za najlepiej sprzedającą się mangę. One Piece to odnosząca największe sukcesy seria medialna w historii.

Data i godzina premiery odcinka 971 One Piece

Odcinek 971 One Piece zostanie wydany w niedzielę 25 kwietnia 2021 r. Jeśli jesteś naprawdę podekscytowany, daj nam znać i opowiedz nam o swoich przewidywaniach i teoriach.

Odcinek One Piece 971 Oglądaj anime

Odcinek 971 One Piece jest również dostępny cyfrowo za pośrednictwem kilku różnych dostawców. Większość programów jest bezpłatna lub przeceniona, więc oglądanie odcinków anime One Piece jest bardzo wygodne. Odcinek 971 One Piece można zobaczyć na następujących kanałach.

Crunchyroll
Funimation
AnimeLab

Zapowiedź odcinka 970 One Piece

https://www.youtube.com/watch?v=UGQyrCQ8ibI

wznawianie

Serial koncentruje się na Monkey D. Luffym, młodym mężczyźnie, który podróżuje znad wschodniego błękitnego morza i szuka tytułowego skarbu, aby zostać Królem Piratów. Piraci Słomianego Kapelusza Luffy'ego wyruszają na szaloną przygodę, aby znaleźć One Piece i zorganizować własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza rozpoczęli wspólną pogoń za fortuną. Kupili statek i popłynęli, by walczyć z piratami. Inne postacie dołączają do podróży Luffy'ego w dalszej części serii. Piraci Strow Hat otrzymają kolejny statek, Thousand Sunny, po tym, jak Merry jest nieodwracalny. W poszukiwaniu skarbów i przygód zespół Bukanesa podróżuje po morzach.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up