Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 232, data premiery, spoilery i podsumowanie odcinka 231

10/01/2022 01:46

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 232 będzie niesamowity i zdecydowanie jeden z najciekawszych jak Denki, Iwabe i Metal wyruszają na swoją pierwszą misję rangi B. Z inteligencją Denki, Z pewnością wypróbujemy kilka niesamowitych i fajnych narzędzi Scientific Ninja.

Mało tego, zdolności Denkiego to nie wszystko, czego można by się spodziewać. Widzieliśmy ziemisty styl Iwabe i metalowe taijutsu. Obaj stali się znacznie silniejsi po egzaminach na Chunina i zobaczenia ich w akcji jest czymś, czego nie można przegapić.

No to teraz na pewno wiemy, że ten odcinek będzie jednym z najciekawszych jak Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 231, gdzie widzieliśmy Tsubaki, uczeń samurajów, pokonuje czerwonego samuraja w Krainie Żelaza.

ten Bitwa między Tsubakim i Sazanką była epicka. gdy obaj walczyli ze sobą. Tsubaki musiała wzmocnić swoje postanowienie, by walczyć ze starym przyjacielem i pokazać mu właściwą drogę.. Niestety nie może już iść żadną ścieżką, ale w końcu umarł wiedząc, co należy zrobić.

Zdolności Tsubaki wzrosły daleko od miejsca, w którym zaczęła, a przybycie do Wioski Ukrytego Liścia pomogło jej stać się tym, kim jest teraz. Tylko dodanie kilku znajomych może zmienić Twój świat w mało prawdopodobny sposób i widzieliśmy to.

Cóż, zagłębmy się w więcej szczegółów z poprzedniego odcinka w Podsumowanie Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 231 i zobacz, co jeszcze może się wydarzyć w Pierwsza misja stopnia B kapitana Denki. Daj nam znać w komentarzach poniżej, co myślisz o tej misji?

Boruto: Naruto Next Generations Episode 232 Data premiery i gdzie obejrzeć online?

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 232, pod tytulem „Pierwsza misja kapitana Denki”, ma się rozpocząć w dniu Niedziela, 16 stycznia 2022 r.

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 232
Boruto: Naruto Next Generations Episode 232, zatytułowany „Pierwsza misja kapitana Denki”, zostanie wydany 16 stycznia 2022 r. (Via Crunchyroll)

Odcinki Boruto: Naruto Next Generations mogą być transmitowane online na różnych platformach, w tym Crunchyroll, Funimation, Hulu, Bilibili, AnimeLab itp.

Odcinki są dostępne w wielu językach z napisami, w tym w języku angielskim, rosyjskim, portugalskim, włoskim itd., a wersja najnowszego odcinka z dubbingiem również będzie dostępna wkrótce.

Boruto: Naruto Next Generations Episode 232 Spoilery i czego się spodziewać?

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 232 skupi się na Denki, Iwabe i Metal wyruszają na swoją pierwszą misję rangi B z Denkim jako kapitanem trzyosobowej drużyny. Denki zdał egzaminy na Chunina i udowodnił, że jest godzien bycia Kapitanem.

Od awansu Denkiego do Chunina i kapitana drużyny, to będzie twoja pierwsza misja rangi B. Misja miałaby mieć miejsce na odległej wyspie. Drużyna Denki może stanąć w obliczu poważnego niebezpieczeństwa podczas tej misji i bardzo interesujące byłoby obserwowanie, co stanie się dalej.

Przed odcinkiem musisz poznać umiejętności wszystkich trzech. Dzięki temu odcinek byłby bardziej zabawny i interesujący. Więc zacznijmy odkrywać więcej na temat wszystkich trzech i poszukajmy więcej o ich mocnych i słabych stronach.

Więc pierwszy to Denki Kaminarimon, kapitan, który miał poprowadzić tę misję. Został awansowany do rangi Chunina, a jego najbardziej przerażającą umiejętnością jest jego bystry intelekt i niezachwiana wola, by się nie poddawać.

Denki jest bardzo mądry i stwórz własne narzędzia Scientific Ninja. Ma genialne pomysły i nigdy się nie poddaje. Denki nie tylko polega na swoich naukowych narzędziach Ninja, ale także nadal rozwija swoje umiejętności shinobi, aby walczyć z przeciwnikami. Z tym wszystkim Denki jest utalentowanym i godnym przeciwnikiem i dba o swoich kolegów z drużyny.

Następny jest Iwabe Izuno. Iwabe został zatrzymany w akademii za nie zdanie akademików, ale jego umiejętności Shinobi i kontrola czakry są znacznie lepsze niż którykolwiek z jego rówieśników.. Ma dużo czakry i wie, jak radzić sobie ze swoimi przeciwnikami.

Iwabe jest bardzo silny zarówno w Ninjutsu, jak i Taijutsu.. Wraz z Denkim i Metalem drużyna jest bardzo silna i trudna do pokonania. Następny jest Metal Lee, syn Rocka Lee, jedna z najbardziej ulubionych postaci z serii Naruto i Naruto Shippuden.

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 232
Boruto: Naruto Next Generations jest na dobrej drodze, aby stać się jednym z najlepszych anime tego roku. Oglądaj odcinki, aby być świadkiem niesamowitych bitew i przygód. (przez Crunchyroll)

Metal Lee ma świetne umiejętności Taijutsu, a twoją największą bronią jest twój niepokój. Kiedy wokół gromadzi się wiele osób lub coś takiego się dzieje, Metal bardzo łatwo się denerwuje. I wtedy ujawnia się jego prawdziwa siła. Kiedy jest zdenerwowany, niepokój Metalu przejmuje kontrolę i nieświadomie jego ciało działa jak ostateczna broń.

Tryb niepokoju w metalu jest taki sam, jak mistrzostwo Rocka Lee w technice pijanej pięści, a tym samym nie ma potrzeby podkreślać, jak interesujący i wart obejrzenia byłby ten odcinek.

Więc poczekajmy cierpliwie do następnej niedzieli, aby Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 232. Daj nam znać w komentarzach poniżej, kogo oczekujesz od tego odcinka!

Boruto: Naruto Next Generations Episode 231 Podsumowanie i wyjaśnienie zakończenia, The Rusty Sword

w Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 231, Byliśmy świadkami epickiej bitwy pomiędzy dwoma bardzo silnymi i wykwalifikowanymi samurajami z krainy żelaza. Dowiedzieliśmy się więcej o dzieciństwie Tsubakiego i jego życiu w Krainie Żelaza.

Zobaczmy więc więcej o tym odcinku. Drużyna Wasabi miała za zadanie schwytać bandytów, którzy plądrowali kupców z Wioski Liścia. Niektórym handlarzom udało się przeżyć, ale zostali poważnie ranni i wyzdrowieli w Szpitalu Wioski Ukrytego Liścia.

Wasabi i jego zespół postanowili dowiedzieć się więcej o tym, co mogą wiedzieć o bandytach. Postanawiają porozmawiać z jednym z kupców, który opamiętał się. Zapytany o to, co się stało, wydawał się trochę zagubiony.

Ale kiedy Tsubaki podchodzi do niego i widzi jego miecz, jest przerażony. On mówi, "Samuraj znów mnie goni"i mówiąc to, wypada z łóżka. Ich strach jest widoczny i dlatego cała trójka odchodzi, aby zapobiec pogorszeniu się ich zdrowia.

Tsubaki obawia się, że sprawcą jest samuraj, A jeśli twoje obawy się spełnią, sytuacja jest bardzo poważna i może się pogorszyć. Sprawdzają miejsce, w którym kupiec został zaatakowany, i widzą bambus przecięty czysto mieczem.

Cięcie czegoś z taką precyzją wymaga wielkich umiejętności, a Tsubaki pamięta swojego zwierzchnika w Krainie Żelaza. Boi się, że jeśli nadejdzie najgorsza sytuacja, Może się okazać, że sprawcą jest Sanzaka, jego stary przyjaciel i przełożony w akademii w Krainie Żelaza.

Kiedy Tsubaki był młody, ćwiczył swoje umiejętności walki mieczem w krainie Żelaza. W swojej klasie miał starszego o imieniu Sanzaka, który był bardzo uzdolniony w posługiwaniu się mieczem, a Tsubaki spojrzał na niego.

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 232
Trening Tsubaki z Sazanką w krainie żelaza. Oboje byli dobrymi przyjaciółmi, a Tsubaki podziwia swojego przełożonego. (przez Crunchyroll)

W tym czasie krążyły pogłoski, że ktokolwiek wygra turniej szermierki Kurosawa odziedziczy, gdy Lord Mifune, przywódca samurajów i krainy żelaza, przejdzie na emeryturę. Kurosawa to miecz używany przez Lorda Mifune, który był również tym, który dowodził samurajami podczas czwartej wielkiej wojny ninja.

Był kapitanem piątej kompanii i dowodził razem ponad 20 000 shinobi i samurajami, i odegrał ważną rolę podczas wojna. Jego umiejętności nie mają sobie równych.

Wszyscy wierzą, że Sanzaka odziedziczy miecz, ponieważ jest najsilniejszym spośród wszystkich uczniów Lorda Mifune. Ale podczas turnieju walczy z Tsubakim.

Niemniej jednak Tsubaki była młodsza io wiele mniej doświadczona, nie poddała się i całym swoim wysiłkiem udało jej się pokonać Sanzakę.

Sanzaka nigdy nie wyobrażał sobie przegranej i oszalał. Bardzo kochał Kurosawę i posunął się do kradzieży. Ale kiedy spotkał swoich kolegów z klasy, zabił ich wszystkich, próbując ukraść miecz.

Kiedy nie mógł, uciekł z krainy żelaza. Zboczył ze ścieżki miecza i zaczął tylko szukać siły. Tsubaki wyjaśniła to swoim przyjaciołom Wasabi i Namidzie. Muszą lepiej przygotować się na jutro, bo je znajdą.

Następnego dnia zastawili pułapkę, by złapać bandytów. Wasabi używa jutsu transformacji, aby przebrać się za kupca i zwabić bandytów. Kiedy bandyci atakują, aby ukraść towar, osaczają ich.

Namida i Wasabi opiekują się bandytami. W tym momencie przybywa Sazanka i jest zaskoczona, że ​​znajduje tam Tsubaki. On to powiedział Od tego dnia doskonalił swoje umiejętności i dążył tylko do siły. Jedyne, czego nie mógł zrobić, to zabić Tsubakiego.

Wasabi prosi Tsubaki, by zaopiekowała się Sazanką, a ona zgadza się, bo przygotowała się na to samo, ale gdy Sazanka atakuje, Tsubaki nie może dobyć na nim swojego miecza. Wciąż pamięta go jako taką Sazankę, z którą trenowała.

Unika ataku Sukany, ale nie jest wystarczająco szybka, ponieważ otrzymuje ranę na ramieniu i policzku. Widząc nagły obrót wydarzeń, Wasabi rozkazuje na razie się wycofać. Namida używa swojego wysokiego głosu i strzela do wrogów, gdy Wasabi prowadzi Tsubaki na ratunek.

Później leczy Tsubakiego swoim medycznym ninjutsu. Tsubaki prosi ich, aby pozwolili mu porzucić tę misję, ponieważ nie może walczyć z Sukaną.

W tym momencie Wasabi i Namida przypominają jej o sobie i że nie powinna tego robić, ponieważ nigdy nie będzie w stanie stawić czoła swoim lękom później.

Tsubaki do tej pory wierzyła, że ​​to ona była powodem, dla którego Sazanka wybrała tę drogę, ale po rozmowie z przyjaciółmi jest przekonana, że ​​słuszną rzeczą dla niej byłoby powstrzymanie Sazanki i poprowadzenie jej z powrotem na właściwą ścieżkę. Musi to zrobić dla siebie, a nie dla Sukany.

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 232
Niesamowita bitwa między Tsubakim i Sazanką jest epicka i godna uwagi, gdy dwaj samurajowie ścierają się ze sobą. (przez Crunchyroll)

Następnie znajdują bandytów i walczą. Namida i Wasabi atakują bandytów, podczas gdy Tsubaki zmierza do konfrontacji z Sazanką. Sazanka opowiada, jak był ścigany w krainie żelaza i zabijał wszystkich, którzy go ścigali.

Cały czas zabijał ludzi i to też dla władzy. Nie obchodzi go już Kurosawa. Teraz jego jedynym życzeniem jest zabić. Tsubaki. Mówiąc to, odkrywa swój miecz i atakuje Tsubakiego serią ostrych i precyzyjnych ataków bez żadnych luk.

Tym razem Tsubaki dobywa miecza i blokuje wszystkie jego ataki, ale nie może zadać ani jednego ciosu. Ponieważ nie może znaleźć żadnego otworu, postanawia go stworzyć za pomocą Sekretny miecz: Blizzard Slash. Jednym uderzeniem miecza rzuca na Sazankę tornado, ale udaje mu się przez nie przejść.

Sazanka prosi go o zaakceptowanie porażki i obiecuje bezbolesną śmierć. Ale Tsubaki jest zdeterminowana i nie podda się, jak wierzą w nią jej przyjaciele.

Dodaje, że obiecała swoim przyjaciołom, że go pokona i nie może wycofać się z zaufania, jakim obdarzyli ją przyjaciele.

Tsubaki mówi Sazance, „Na sposób samurajów ludzie sami są mieczami. Twój miecz zardzewiał od krwi, Sazanko. Mówiąc, oboje zajmują ostateczne stanowisko i atakują, aby udowodnić, kto ma rację.

Oboje uderzają potężnym ciosem. Zaraz po strajku Sazanka pada na ziemię. Wygląda na to, że Tsubaki był od niego silniejszy i lepszy w posługiwaniu się mieczem. Tym ciosem uniknął ataku i zdołał go odciąć.

Boruto: Naruto Next Generations Episode 231 Podsumowanie i wyjaśnienie zakończenia
Tsubaki w końcu tnie Sazankę ciosem i pokazuje jej, że jej działania były złe. (przez Crunchyroll)

W ostatnich chwilach Sazanki powiedziała mu, że go podziwia i nie chce go odciąć.. Sazanka przyznaje, że Tsubaki był lepszy od niego i cały czas się mylił.

mówiąc wtedy Sazanka zginął w ramionach Tsubakiego. Namida i Wasabi zajęli się bandytami i pomogli rannemu Tsubaki wrócić do wioski. Trio wykonało świetną robotę, a Tsubaki zdecydowanie stał się znacznie silniejszy.

Miała odwagę zmierzyć się z Sazanką i pokonać go, bo się mylił. Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 231 Pokazał nam siłę i siłę woli Drużyny Wasabi i na pewno odegrają ważną rolę w nadchodzących bitwach.

Zostaw swoje przemyślenia na temat tego, jak dobrze poszła ta misja i co myślisz o Tsubaki. Ponadto, czy uważasz, że jest godna miecza Kurosawa?, ulubiony miecz Lorda Mifune z Kraju Żelaza? Zostaw swoją odpowiedź w komentarzach poniżej, a wrócimy w przyszłym tygodniu z podsumowaniem Pierwsza misja kapitana Denki.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up