Data premiery i spoilery do odcinka One Piece 982

06/07/2021 07:18

One Piece ma wkrótce ujawnić największą wojnę na Onigashima. Trzech kapitanów jest w akcji, a Luffy pociesza Momonosuke, zanim Kanjuro odejdzie z nim. Powiedział Momonosuke, że przyjdą go uratować. Po tym, jak pozwolili szpiegowi wroga, Kanjuro, porwać Momonosuke, Luffy i reszta samurajów stanęli w obliczu kolejnego kryzysu, gdy długo oczekiwany mężczyzna w końcu powrócił. Tajemniczy mężczyzna poprosił wszystkich na całym morzu, aby go posłuchali. Mężczyzna ujawnia, że ​​urodził się w Dystrykcie Ryboludzi w Królestwie Ryugu, Krainie Głębin.

Piraci Słomkowego Kapelusza są podekscytowani spotkaniem z tym dziwnym mężczyzną. Mężczyzna dalej mówi, że miał trudności ze starszymi na całym świecie. „Zamienię się filiżanką sake z kucharzem Słomkowego Kapelusza”. Ludzie nazywają mnie „Pierwszym Synem Morza”. Jimbei Straw Hat Pirates Sternik Nagroda: 438 milionów jagód. Jimbei mówi im, aby pamiętali jego twarz, ponieważ będzie nadal im pomagał. Tytuł odcinka to „Nowy członek! „Pierwszy syn morza” Jimbei”. Luffy wyskakuje z łodzi i całuje Jimbei. Pozostali dwaj kapitanowie patrzą na Luffy'ego, który wita nowego członka.

Jimbei wskakuje do Sunny i komentuje, że od dzisiaj jest członkiem załogi Sunny. Oboje całują Jimbei, a Sanji martwi się, że Nami tak mocno przytula Jimbei. Słomiane Kapelusze postanawiają urządzić przyjęcie powitalne. Usopp komentuje, że jest byłym Lordem Morza Jimbei i jego najnowszym członkiem. Luffy komentuje, że Jimbei to zmartwiło, a obaj wspominają, jak pierwszy raz się spotkali i jak Luffy stracił brata. Dzień, w którym Jimbei prosi Luffy'ego o uwolnienie go z więzienia i pomaga mu pokonać Kaido.

Poprzednio w odcinku One Piece 981

Jimbei wyjawia, że ​​opiekuje się kilkoma rannymi członkami Słonecznych Piratów, a pożegnalne przyjęcie było dla niego wybuchem, co utrudniało mu ucieczkę. Nami komentuje, że jest szczęśliwa, że ​​znów widzi Jimbei. Luffy zdaje sobie sprawę, że jego obietnica się spełniła i wylądowali w Wano Country. Obaj pamiętają również faceta w dniu bitwy, który chciał zabrać syna Dragona, a Jimbei chronił Luffy'ego, odkąd był przytomny. Tymczasem Kinemon i członkowie Akazaya postanowili zaplanować inwazję na Onigashimę. Kin próbował zadzwonić do Luffy'ego, a Law powiedział mu, żeby się nie przejmował.

Zdają sobie sprawę, że Law i Luffy nie będą trzymać się planu i postanawiają nie włączać ich do swojej misji. Kinemon odnosi się do ich strategii i mówi, że muszą wejść do Onigashimy głównym wejściem i przebić się przez silną siłę. Law zdaje sobie sprawę, że ten plan nie jest bezpieczny i mówi, że dwóch idiotów spróbuje zaatakować, walcząc o głowę Kaido. Ci idioci zostaną wykorzystani jako przynęta do przebicia się przez główne wejście do Onigshimy. Reszta Samuery skorzysta z tylnego wejścia, ponieważ najsilniejsi wojownicy skupią się na Luffy i Captain Kid (dwóch idiotach).

Guma do żucia: pistolet odrzutowy, dwa miecze Styl: fala jastrzębia kontra piraci z królestwa zwierząt

Kinemon i inni zdają sobie sprawę, że ten plan jest wyjątkowy, ponieważ Luff i Kid nie zawahają się zniszczyć popleczników Kaido. Obaj zgadzają się na ten sam cel. Tymczasem w środku Sunny Zoro komentuje, że pachniała alkoholem i czas na imprezę. Sanji odpowiada, że ​​Zoro jest bez smaku i zapachu, ponieważ każdy może poczuć zapach morza. Franky cieszy się, że wrócił ktoś, kto ma pokierować statkiem. Sunny przybywa do Bramy Tori i Zoro miał rację, że pachniało piwem. Usopp zastanawia się, czy powinni zaatakować, a Luffy się zgadza. Luffy mówi, że idą po piwo Kaido i wracają.

Piraci z Królestwa Zwierząt wykrywają wrogi statek i zaczynają atakować. Luffy skacze i rozbija piratów za pomocą Gum-Gum: Gatling i niszczy wszystkie armaty na statku. Bestia pojawia się, próbując ciąć Luffy'ego, który uderza bestię za pomocą Gum-Gum: Pistolet. Zoro wprowadza styl na dwa miecze: Hawk Wave. Broke jest otoczony przez Piratów z Królestwa Zwierząt i mówi, że go dopadli.

Złamał aktywną Soul Solid: Swallow Streamer i zamroził wszystkich otaczających go wrogów. Robin depcze wrogów za pomocą Tysiąca Kwiatów: Gigantyczne Tupnięcie Ręką, a Sanji mówi, że Robin jest piękna nawet podczas walki. Sanji używa Flanka, aby pokonać faceta, który drwi z niego za ukończenie Robina. Franky wykorzystuje Franky Boxing, by ukarać aroganckich hakerów. Nami, Usop i Chopper mówią, że ci faceci mają się dobrze, nie potrzebują ich pomocy. Luffy karze ostatnią grupę używając Gum-Gum: Jet Pistol. Następny odcinek skupi się na Queen i Yamato z atakiem Słomianych Kapeluszów.

Data premiery odcinka 982 One Piece i gdzie go zobaczyć?

Data premiery One Piece Episode 982 to 11 lipca 2012 o godzinie 9:30. One Piece można oglądać online na Crunchyroll i Netflix.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up