Data premiery 6 sezonu Jojo's Bizarre Adventure i czego się spodziewać?

3 lata ago

Dziwna przygoda Jojo jest jednym z najbardziej lubianych anime fantasy wszech czasów. Jest pełen emocji jak Jojo i jego potomkowie wyruszają na różne wyprawy i przygody..

Ma wszystko, o co można prosić w anime fantasy, czy to manifestacje psychoduchowe, nadprzyrodzone zdolności, czy intensywną rywalizację.

Przygody przychodzą z nieoczekiwanymi zwrotami akcji, takimi jak Podczas swoich wypraw odkrywają dziwne tajemnice i spotykają naprawdę twardych wrogów..

Czasami spotykają potężne i niebezpieczne mistyczne stworzenia, a czasami swoimi działaniami ratują miliony istnień.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to jedno z najbardziej rozrywkowych anime wszech czasów. Po jego piąty sezon, fani czekali cierpliwie Dziwna przygoda Jojo, sezon 6 do wydania. Przeczytaj do końca, aby dowiedzieć się, co wiemy o Bizarre Adventure Jojo.

Sezon 6 Jojo's Bizarre Adventure ma się ukazać pod koniec 2023 roku i obejmie fabułę Steel Ball Run. (przez Netflix)

Data premiery szóstego sezonu Jojo’s Bizarre Adventure: kiedy nadejdzie?

Po premierze Dziwna przygoda Jojo, sezon 5 o 1 grudnia 2021 na Netflixfani się zastanawiali jeśli seria rozpocznie szósty sezon. Piąty sezon miał dwanaście odcinków, każdy trwający około 23-24 minuty.

Obecnie nie ma oficjalnego ogłoszenia dotyczącego szóstego sezonu. Pokaz, Jojo's Bizarre Adventure objęło już 80 tomów mangi. To łącznie 752 rozdziały.

Jeśli zostanie wydany szósty sezon Bizarre Adventure Jojo, może obejmować tomy od 81 do 104 mangi. Skoncentruje się głównie na Wątek fabularny Steel Ball Run.

Biorąc jednak pod uwagę różnicę między poprzednimi sezonami, możemy się spodziewać Szósty sezon Jojo's Bizarre Adventure ukaże się przed końcem 2023 roku.

Przedstawienie może się nie skończyć, ponieważ do omówienia są jeszcze trzy wątki fabularne. Po ostatnim wątek Stone Ocean, trzy kolejne wątki fabularne oznaczają, że serial ma o wiele więcej do omówienia.

Ponieważ między wydaniem czwartego i piątego sezonu była ogromna przerwa, która trwała około trzech lat, sezon szósty może również zająć trochę czasu, aby rozpocząć.

Dodatkowo program spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności, znacznie zwiększając szanse na nowy sezon.

Dziwna przygoda Jojo, sezon 5 Przyszedł trzy lata po premierze swojego poprzedniego sezonu, ale warto było czekać, ponieważ Jolyne Cujoh, córka Jotaro Kujo, psuje plany kapelana więziennego dotyczące stworzenia nowego wszechświata.

Jolyne trafiła do więzienia pod zarzutem morderstwa. Mimo to, po uzyskaniu pomocy od ojca i niektórych użytkowników stoisk, udało mu się znaleźć lojalistę Dio, Enrico Pucci.

Kapelan więzienny planował wykorzystać wolę swoją i Dio i stworzyć nowy wszechświat, ale Jolyne pokrzyżowała jego plany.

Sezon 5 był bardzo zabawny i trudno się doczekać nowego sezonu, ale nic na to nie poradzę. Do tego fantastyczna fabuła i fabuła są warte czekania.

Ponieważ wszyscy są podekscytowani nadchodzącym sezonem, spójrzmy na fabułę kolejnego wątku fabularnego.

Dziwna przygoda Jojo, sezon 6
Dziwna przygoda Jojo, sezon 6 (przez Netflix)

Fabuła 6 sezonu Bizarre Adventure Jojo: czego możemy się spodziewać?

Dziwna przygoda Jojo, sezon 6 to będzie ekscytujące. Działka obejmie Siódma historia z mangi Hirohiko Araki, fabuła Steel Ball Run.

W tym sezonie zobaczymy wyścigi konne organizowane przez President Funny Valentine w 1890 roku. Zwycięzca otrzyma 50 milionów dolarów. To wydarzenie w Stanach Zjednoczonych może nie wydawać się dużym, ale Valentine ma za sobą swoje niecne plany.

Robi rondle do zbierania świętych zwłok, aby zrealizować swoje niegodziwe ambicje nacjonalistyczne. Ale nie ujdzie mu to na sucho Johnny Joestar i uciekający Gyro Zeppeli pokrzyżowaliby złe plany prezydenta i pokonali jego zabójców.

Ciekawie byłoby zobaczyć bitwę i historię, a do tego czasu musisz pozostać na miejscu. Daj nam znać w komentarzach poniżej, czego oczekujesz od Szósty sezon Bizarre Adventure Jojo.

Powiadomimy Cię, gdy tylko zostanie ogłoszona oficjalna informacja, a wraz z nią przyniesiemy więcej niespodzianek Siódma manga Hirohiko Araki, historia Steel Ball Run.

Powiązane posty

Go up