Data premiery 4 sezonu Disenchantment

08/05/2021 04:56

Rysownik Matt Groening niestrudzenie żartuje sobie ze społeczeństwa i całej kultury popularnej. Jej kultowy program animowany dla dorosłych „Simpsonowie” parodiuje współczesne amerykańskie społeczeństwo klasy średniej żyjące pod groźbą nuklearnego holokaustu, a „Futurama” wyśmiewa gatunek science fiction poprzez ekscentryczny styl czarnej komedii. Po zbadaniu teraźniejszości i przyszłości Groening powraca do fantastycznej przeszłości w swojej komedii dla dorosłych Netflix „Disenchantment”, w której demony, elfy i ogry współistnieją z ludźmi.

Historia (która jest zdecydowanie parodią opowieści o księżniczkach Disneya) opowiada o pijanej księżniczce, która przeciwstawia się władzy, Groszku, jej koleżance Elfo i ich demonie Luci, którzy wyruszają w dziwne przygody. Po swojej pierwszej premierze w sierpniu 2018 roku serial miał już trzy sezony, zbierając w większości pozytywne recenzje ze względu na fascynujące postacie i typowy dla Groeninga humor.

Po dwóch udanych i zabawnych sezonach zabawnych i nieszkodliwych szaleństw, trzeci sezon podejmuje poważniejsze problemy, gdy rozwija się historia na epicką skalę. Sezon 3 kończy się mroczną i złowrogą nutą, a widzowie muszą spekulować na temat losu Beana. Jeśli zastanawiasz się, gdzie jest czwarty odcinek, pozwól nam ujawnić Ci wszystko, co wiemy.

Data premiery 4 sezonu Disenchantment

Sezon 3 „Disenchantment” miał swoją premierę w całości 15 stycznia 2021 roku w serwisie Netflix. Trzeci rozdział serialu animowanego składa się z dziesięciu odcinków o różnym czasie trwania od 22 do 36 minut na odcinek.

Teraz pokażmy, co wiemy o długo oczekiwanym czwartym odcinku żartobliwej komedii. Cóż, fani będą zachwyceni, gdy dowiedzą się, że serial ma mieć co najmniej dziesięć kolejnych odcinków, zgodnie z ustaleniami Netflix. W październiku 2018 roku platforma streamingowa dała zielone światło do produkcji drugiego tomu dwudziestu odcinków, z których pierwsza część (część 3) została już wydana. Dlatego kibice mogą śmiało założyć, że zbliża się kolejny sezon.

Jednak rozwój czwartego sezonu jest nadal owiany średniowieczną mrokiem, ponieważ nie ma oficjalnych informacji wskazujących na rozpoczęcie produkcji. Nie trzeba dodawać, że data premiery czwartego odcinka nie została jeszcze oficjalnie ustalona. Jeśli jednak będziemy podążać za trendem z poprzednich sezonów, możemy założyć, że sezon 4 (lub część 4) „Disenchantment” ukaże się w 2022 roku.

Obsada sezonu 4 Disenchantment: Kto może być tego częścią?

Wszyscy główni aktorzy głosowi powrócą do swoich postaci w następnym odcinku serii fantasy. Abbi Jacobson wcieli się w postać zbuntowanej księżniczki (zamienionej na królową) Bean, a Nat Faxon jako uroczego nastoletniego elfa elfa. Maurice LaMarche wcieli się ponownie w intrygującego premiera Odvala, obok Sharon Horgan, która wcieli się w królową Dagmar, uciskającą matkę Beana. Słynny artysta John DiMaggio udzieli swojego głosu postaci króla Zøga, byłego władcy Dreamland.

Tress MacNeille przedstawi postać królowej Oony, drugiej żony byłego króla. Ponadto Matt Berry wcieli się w Prince'a Merkimera (przemienionego w świnię). Eric Andre wcieli się w postać Pendergasta, dowódcy armii. Andre jest również głosem demona, ale ponieważ demon umiera w końcowej części trzeciej części, nie wiemy, czy powtórzy tę podwójną rolę.

Fabuła 4 sezonu Disenchantment: co to jest?

Po wyboistym początku pierwszych dwóch sezonów serial przyspieszył trzeciego sezonu, który okazał się najlepszy z całej trójki pod względem odbioru. Finał trzeciego sezonu staje się coraz poważniejszy, gdy odcinek dobiega końca. A ostateczne napięcie w naturalny sposób sprawia, że ​​fani zaniemówili. W dziesiątym odcinku Zøg najwyraźniej nie nadaje się do rządzenia królestwem, a Bean zostaje nazwana królową (w nawiązaniu do „Korony”). Cóż, korona jest za duża na głowę Groszka, zarówno dosłownie, jak iw przenośni.

Gdy tylko wychodzi na balkon, aby zwrócić się do ludzi, zielony dym sygnalizuje powrót Big Jo i Porky'ego, którzy przepraszają za jego poprzednie zachowanie. Sceptyczny Groszek wysyła ich do lochu, ale Odval i Big Jo wydają się konspirować w imieniu tajnego stowarzyszenia. Ponadto królestwo jest atakowane przez hordę ogrów, którzy chcą Elfo. Groszek robi wszystko, co w jego mocy, by ocalić Elfo, ale ten ostatni poświęca się. Bean otrzymuje niespodziewaną wizytę od swojej matki i razem jadą windą do piekła. W ostatnich chwilach Luci umiera w windzie i budzi się na niebie, Zøg zostaje zabrany do azylu, a Bean jest żonaty z tajemniczym cieniem.

Sezon 4 lub część 4 najprawdopodobniej wznowią ostateczne napięcie i ujawnią tożsamość Diabła. Gang Groszka rozproszył się, ale Elfo wciąż żyje. Groszek może wyruszyć w podróż, aby uratować Elfo. Luci może być pierwszym demonem, który spotkał się w niebie i najprawdopodobniej powróci w następnym sezonie.

Jednak w rozmowie z Variety Groening ostrzegł, że „ukochane postacie są eliminowane”, co oznacza, że ​​możemy już więcej nie zobaczyć Luci. Na pewno będziemy mieli więcej informacji na temat tajemniczej fabuły Odvala. Dodatkowo sezon będzie eksplorował nowe terytoria wraz z rozwojem mapy królestwa. Zapewniamy, że nadchodzący sezon będzie miał więcej zwrotów akcji i fantastycznych stworzeń, gdy będziesz napędzać podróż Beana do przodu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up