Czy Sasuke umiera w Boruto? i jakie są moce Sasuke?

2 lata ago

Boruto: Naruto Next Generations jest to jedno z najbardziej lubianych anime i jest kontynuacją poprzedniej serii Naruto i Naruto Shippuden. To To na razie najchętniej oglądane anime. Fani na całym świecie cierpliwie czekają na nową premierę odcinka w każdą niedzielę.

Niesamowite postacie w serialu czynią go bardzo interesującym, ale pojawienie się ulubionej postaci wszechczasów sprawia, że ​​łuk jest godny przebicia się w Internecie. Tak, to nic innego jak Sasuke Uchiha, ostatni Uchiha i jedyny żyjący Shinobi, który posiadał Mangekyo Sharingana i Rinnegana.

Ale plotka krąży wszędzie, a fani są zdezorientowani. Pytanie, które wciąż pozostaje, to: "Sasuke Uchiha umiera w Boruto: Naruto Next Generations?". Zobaczmy, co o tym wiemy, ale przedtem koniecznie zostawcie swoje przemyślenia na ten temat w komentarzach poniżej.

Kim jest Sasuke Uchiha i jakie są jego moce?

zanim się dowiem, czy Sasuke Uchiha zginąłby w Boruto, czy nie, dowiedzmy się więcej o jego prawdziwej sile i mocach. Boruto: Naruto Next Generations Nie pokazał swojej pełnej siły, ale nie martw się, bo cię ochroniliśmy.

Sasuke Uchiha jest ostatnim członkiem klanu Uchiha. Jeden z najpotężniejszych klanów w historii Wioski Ukrytego Liścia. Zostawmy historię Klanu Uchiha na inny czas, ale jeśli chcesz się o tym dowiedzieć, zostaw wiadomość w komentarzach poniżej.

Sasuke poślubił Sakurę i ma córkę Saradę Uchiha. Chociaż ma rodzinę, nie zostaje w wiosce, ponieważ jest jedynym Shinobi, który może wykonać tak niebezpieczną i wymagającą pracę.

Sasuke posiada Wiecznego Mangekyo Sharingana. [EMS]Sharingan rozwinął się do najwyższego poziomu, a Rinnegan, wszechmocne wizualne jutsu, które posiadają tylko istoty na poziomie boskim. Ale jego oczy to nie jedyna rzecz, która czyni go tak wielkim.

sasuke
Sasuke Uchiha jest najsilniejszym Shinobi na świecie. Jedyny żyjący Shinobi, który posiada Wiecznego Mangekyo Sharingana i Rinnegana. (przez CBR)

Sasuke Uchiha i Naruto Uzumaki to najsilniejsi Shinobi na świecie. Jego moce i siła przewyższają siłę wszystkich Kage razem wziętych. To bohaterowie, którzy zakończyli Czwartą Wielką Wojnę Ninja, pokonując Kaguyę Otsusuki, boginię z innego wymiaru.

Arsenał broni Sasuke obejmuje Jutsu Styl Ognia, Jutsu Styl Błyskawicy, Genjutsu, Taijutsu, Amaterasu, Ostateczny Ogień, który nie zatrzymuje się, dopóki nie spali swojego celu, umiejętności miecza i wielu innych.

To tylko iskra jego mocy i na pewno widać to w akcji w Wątek Momoshiki Otsusuki, Wątek Urashiki Otsusuki, walka z Isshiki Otsusuki i kilka innych.

Wiedząc o tym wszystkim, czy możesz sobie wyobrazić wpływ? Śmierć Sasuke Uchiha w Boruto? Gdy wrogowie z innego wymiaru pojawiają się, by zniszczyć świat, sprawy mogą stać się brzydkie.

Czy Sasuke umiera w Boruto?

Sasuke Uchiha był jedną z najpotężniejszych postaci w całym wersecie Naruto i Boruto do tej pory. Ale w ostatniej bitwie z Isshiki Otsusuki, Sasuke stracił Rinnegana! Został dźgnięty przez Kunaia w lewe oko przez Momoshiki, który przejął ciało Boruto.

Po zniknięciu Rinnegana Sasuke nie może już używać ninjutsu czasoprzestrzeni ani teleportacji ninjutsu. Stracił również zdolność korzystania z mocy Mędrca Sześciu Ścieżek.. Nadal masz Wiecznego mangekyo sharingan i możesz użyć Susanoo jak również Amaterasu.

Ale nie wystarczą, aby walczyć z trudnymi przeciwnikami, takimi jak Isshiki Otsusuki lub Momoshiki Otsusuukja itd. Po utracie Rinnegana wciąż jest silniejszy niż przeciętny Shinobi. ale zostałby zabity z rąk Otsusuki lub tak silnego przeciwnika.

Może się wydawać, że niebezpieczeństwo minęło, ale nie zapominaj o tym Code, ostatni aktywny członek Kary, wciąż żyje. Jeśli Code zaatakuje Wioskę Ukrytego Liścia wraz z Dziesięcioma Ogonami, Sasuke Uchiha i Naruto Uzumaki z pewnością pierwsi się z nim zmierzą.

Kod jest silniejszy niż jakakolwiek naukowa modyfikacja stworzona przez Amado. Jak kiedyś powiedział, Amado umieścił na ciele Code ograniczniki mocy, aby uniemożliwić mu bycie silniejszym od Jigena. Ponieważ Naruto i Sasuke razem ledwie mieli szansę przeciwko Jigenowi, nawet przy jego pełnej mocy, trudno powiedzieć, że mogliby nawet mieć z nim szansę.

Czy jest jakiś dowód na to, że Sasuke Uchiha mógł zginąć w Boruto: Naruto Next Generations?

W pierwszym odcinku Boruto: Naruto Next Generations, widzimy, jak Boruto i Kawaki walczą ze sobą o zniszczone Wielkie Kamienne Twarze Hokage. Miasto jest doszczętnie zniszczone i pogrążone w płomieniach.

Zbyt, Boruto nosi opaskę Sasuke, czarną pelerynę i miecz. Czy to oznacza, że ​​Sasuke Uchiha nie żyje? Czy Boruto mógł kontynuować dziedzictwo swojego mistrza, tak jak Naruto zrobił to ze swoim mistrzem Jiraiyą?

Boruto na pewno ma opaskę, pelerynę i miecz Sasuke sugerują, że Sasuke mógł umrzeć i powierzyć wszystko Boruto. Ponadto istnieje wiele możliwości, z powodu których Sasuke może umrzeć!

Sasuke jest teraz słabszy niż wcześniej z powodu utraty Rinnegana. Również silni przeciwnicy, tacy jak Code i Momoshiki Otsusuki, z pewnością pojawią się w najbliższej przyszłości. Wielu twardych przeciwników jest wciąż nieznanych i jeden z nich mógł położyć kres Bohaterowi Czwartej Wielkiej Wojny Ninja, Sasuke Uchiha.

Daj nam znać, co Twoim zdaniem może się wydarzyć Następnym razem w Boruto: Naruto Next Generations. Czy Sasuke Uchiha umrze? Jeśli chcesz poznać więcej niesamowitych faktów o Naruto lub Naruto Shippuden, daj nam znać w komentarzach poniżej.

Powiązane posty

Go up