Czy manga My Hero Academia dobiega końca?

13/02/2022 16:50

Czy manga My Hero Academia dobiega końca?

Manga My Hero Academia istnieje od dłuższego czasu i pozostaje na szczycie. Jednak z każdym mijającym rozdziałem pytanie, które pozostaje niezmienne, dotyczy tego, czy manga My Hero Academia dobiega końca. Kiedy skończy się manga My Hero Academia? Ile rozdziałów pozostało w mandze My Hero Academia? Odpowiedzi na wszystkie te pytania zostaną udzielone bardzo szybko, gdy sam Horikoshi wypowiada się na ten temat. Oczekuje się, że sezon 6 My Hero Academia zostanie wydany jako anime jesienią 2022 roku. Oczekuje się, że ostatnie rozdziały mangi również zostaną wydane w tym samym czasie.

To jednak tylko domysły, o których dowiemy się podczas Jump Fest 2021. Oczekuje się, że manga wkrótce wejdzie w swój rzekomy koniec, podobnie jak Attack on Titan. Nawet One Piece, najstarsza manga, również ogłosiła, że ​​jej koniec jest bliski. Zobaczmy więc, kiedy dowiemy się o zakończeniu mangi My Hero Academia. Czy zostanie ukończony do końca 2022 roku? Czy sezon 6 My Hero Academia będzie ostatnim sezonem anime?

O My Hero Academia

Seria manga My Hero Academia została napisana przez Kohei Horikoshi. Manga stała się twarzą całego gatunku shonen, ale skupiła się również na tematyce przygodowej, science fiction i superbohaterów. Manga została opublikowana przez Shueishę i zamieszczona w odcinkach w magazynie Weekly Shonen Jump. Został wydany 7 lipca 2014 r. i nadal trwa i został zebrany w 33 tomach tankobon. Adaptacja mangi do anime została stworzona przez Bones Studio pod kierownictwem Kenji Nagasaki. Od odcinka 39 do odcinka 51 wyreżyserował go Tomo Okubo. Następnie zarządzanie firmą przejął Masahiro Mukai. Scenariusz anime był odpowiedzialny za Yosuke Kuroda i muzykę Yuki Hayashi.

Anime zostało wydane 3 kwietnia 2016 roku i nadal ma 113 odcinków. Licencja na streaming anime została przyznana animanowi i Adult Swim. Fabuła mangi obraca się wokół chłopca, który rodzi się w świecie superbohaterów. W świecie, w którym każdy człowiek ma zestaw mocy zwanych dziwactwami, Izuku urodził się bez dziwactw. Nadal chce zostać superbohaterem, a los przywiódł go na spotkanie z najsilniejszym superbohaterem – All Mightem. Otrzymuje zbywalne dziwactwo All Might, a później zostaje przyjęty do prestiżowej szkoły średniej na szkolenie superbohaterów. Oprócz Izuku w serii wyróżniono wiele innych postaci. Niektóre z nich cieszą się nawet większą popularnością niż sam protagonista.

Czy manga My Hero Academia dobiega końca?

Podczas wywiadu w kwietniu 2021 roku Kohei Horikoshi, twórca serialu, podzielił się informacjami na jego temat. W magazynie Shueisha Jump Giga opublikowano, że pisarz podzielił się swoim punktem widzenia na temat mangi, która dobiega końca. Powiedział również, że podróż do My Hero Academia trwała dłużej niż oczekiwano. Każdy odcinek jest wydany i idealnie pasuje do fabuły. Manga jest na dobrej drodze, a historia zakończy się tak, jak ustalił jeszcze przed premierą pierwszego odcinka. Najnowszy Jump Fest, który stał się przedmiotem wielu ważnych zapowiedzi anime, odbył się 18 i 19 grudnia.

Podczas Jump Fest wyświetlany był komunikat: „Jeśli manga MHA nadal będzie się rozwijała płynnie, osiągnie swój cel dokładnie za rok. Jeśli jednak tak się nie stanie, zobaczysz, że Daiki Yamashita czyta dokładnie tę samą wiadomość na Jump Fest 2023”. Spowodowało to wiele pytań w umysłach czytelników, gdy Horikoshi naśmiewał się z całego fandomu. Zakończył swoje oświadczenie po ujawnieniu ważnej roli, jaką Bakugo odegra w ostatnim wątku mangi. Będzie to więc świetna zabawa dla miłośników Bakugo, ale Horikoshi ma również nadzieję, że fani spoza Bakugo pokochają i uszanują zakończenie mangi.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up