Czarna koniczyna, rozdział 329, spoilery, surowe skany, data premiery

04/04/2022 14:17

Czarna koniczyna, rozdział 329, spoilery, surowe skany, data premiery

Na wydanie rozdziału 329 Black Clover wybrano następującą datę. Narratorem serialu jest młody sierota wychowany w instytucji, a następnie porzucony przez Yuno i opiekujący się nim. Chociaż każdy rodzi się ze zdolnością do władania magiczną energią jako magiczną mocą, Asta wyróżnia się tym, że priorytetem jest sprawność fizyczna. W młodości Yuno miał niesamowite zdolności magiczne i potrafił manipulować magią wiatru, co uczyniło go niesamowitym dzieckiem. Ambicja zostania Królem Wiedźm, drugą najpotężniejszą osobą w Królestwie Koniczyny, wywołała przyjacielską rywalizację między dwoma młodymi mężczyznami.

Pierwszy król-czarodziej, Yuno, ma w swoich rękach najsłynniejszy czterolistny grymuar w królestwie. Asta zdobył pięciolistny grimuar zawierający elfią broń i bezcielesnego członka rasy diabła, który pomimo braku zdolności magicznych używa antymagii. Aby osiągnąć swoje cele, on i Yuno dołączają do zespołu Magic Knights.

Black Clover Rozdział 328 zawiera następujące godne uwagi fragmenty

W rozdziale 328 „Zawsze” jest pojedynek Asta-Lucyfer, który wyjaśnia walkę. Asta uderza Lucifero po raz drugi, gdy kończy się czas. Próby Lucyfera nie zdołały udaremnić ich wspólnego ataku. Historie Liebe i Richity zostały również zbadane w mandze. Ta retrospekcja wyjaśnia decyzję Richity o porzuceniu syna. Kiedy był blisko Asty, narażał go na niebezpieczeństwo, wysysając jego siłę życiową. Rozdział 328 bada prawdziwe uczucia Richity po opuszczeniu Asty.

Liebe zdaje sobie sprawę, jak bardzo jej zależy na Aście, mimo że nie może z nim być. Gdy po krótkiej retrospekcji zaczyna się akcja na żywo, Lucifero dowiaduje się, że Asta jest synem Richity. Lucifero próbuje zaatakować Asta, ale Asta odcina mu ramię mieczem, gdy próbuje ją uderzyć. Po drugim odcięciu ramienia Lucifero, Asta ponownie go atakuje, tym razem przecinając jego cały tors. Pod koniec filmu Love i Asta stoją nad dźgniętymi zwłokami Lucyfera.

Kiedy ukaże się Black Clover, rozdział 329?

Black Clover Rozdział 329 zostanie wydany 10 kwietnia 2022 roku, zgodnie z spekulacjami. Oczekuje się, że ten rozdział dotyczący Czarnej Koniczyny wycieknie na 2-3 dni przed oficjalnym wydaniem w Internecie, zgodnie z poprzednimi źródłami.

Spoilery do Black Clover rozdział 329

Kolejny rozdział Black Clover skupi się na konflikcie między Lucifero a Black Clover. Ten konflikt ma reperkusje i czas wrócić do gry. Ku uldze wszystkich konflikt mógł zakończyć się tylko z jedną ofiarą.
Jak się okazało, żaden z nich nie został poważnie ranny. Konflikt się skończył i wszyscy mieszkańcy regionu spotkają się po raz pierwszy od lat. Ze względu na okoliczności od nich niezależne, Yami i Yuno nie widzieli się od dłuższego czasu. Będą pochodne bitew bohaterów w odcinku 327 Czarnej Koniczyny. Zawaliło się główne wejście do zamku. Każdy będzie musiał zrobić wszystko, co możliwe, aby naprawić wyrządzone szkody.

Gdzie mogę znaleźć czarną koniczynę 329?

Aby Ci to ułatwić, umieściliśmy oficjalne miejsca, w których możesz bezpłatnie przeczytać The Eighth Superstar Rozdział 329. Jeśli przeczytałeś już ostatnie trzy rozdziały mangi Czarnej Koniczyny, nie potrzebujesz subskrypcji, aby kontynuować czytanie.
na przykład

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up