Czarna koniczyna, rozdział 308, spoilery, data i godzina premiery

26/09/2021 12:22

Czarna koniczyna, rozdział 308, spoilery, data i godzina premiery

Napisana i zilustrowana przez Yuki Tabata, Black Clover to manga publikowana seryjnie w japońskim magazynie Weekly Shonen Jump. W centrum opowieści znajduje się Asta, sierota urodzona bez zdolności do many.

Chociaż Asta nie posiada żadnych zdolności magicznych, ma antymagiczne ciało. Pozwala mu odbić każdy rodzaj magicznego ataku skierowanego przeciwko niemu i czyni go przeszkodą dla przeciwnika. Celem Asty jest zostać Królem Trzech Króli. Aby to osiągnąć, musisz udowodnić siebie we wszystkich wymiarach. Porozmawiajmy teraz o spoilerach Black Clover z rozdziału 308, dacie i godzinie premiery.

Black Clover Rozdział 307 Podsumowanie

W podsumowaniu rozdziału 307 Czarnej Koniczyny Zenon prowadzi rozmowę z diabłem. Jest na krawędzi śmierci od strzały, która przeszyła jego ciało. Zenon postanawia zawrzeć pakt z diabłem o posiadanie jego serca.

Rynek z diabłem

W zamian za serce diabła Zenon oferuje diabłu wszystko. Zgodnie z jego umową, jeśli królestwo Spade'a przetrwa, odda swoją duszę diabłu. Diabeł przyjmuje ofertę i oddaje mu swoje serce. Zenon wraca do życia, a Yuno nie wierzy w tę wizję.

Langris czuje, że Zenon przekształcił się w zupełnie inną istotę. Teraz naprawdę zamienił się w demona, a jego siła wzrosła dziesięciokrotnie. Zenon najpierw łapie Yuno w swoją kostkę, ale udaje mu się ją złamać.

Starszy brat

Zenon przebija ciało Yuno. Mówi, że Yuno celowo tęsknił za jego sercem, ponieważ zabiłby Langrisa. Ten błąd mógł go kosztować życie. Całkowicie przejmuje swojego przeciwnika i pokonuje go.

Następnie udaje się do Langrisa, który wisi na włosku. Komentuje, że Langris niezliczoną ilość razy uniknął śmierci, ale to będzie ostatni raz. Gdy przygotowuje się do zadania decydującego ciosu, pojawia się brat Langrisa i ratuje go.

Walczyć razem

Langris jest trochę zawiedziony i jego brat po raz kolejny go uratuje. Finral nie chciał interweniować, ale nie mógł zostawić brata samego. Mówi, że przybył, aby uratować Yami, więc interweniował w ich meczu.

Zenon postanawia użyć Upadłego Anioła na Langrisie. Dobrze rozumie ich umiejętności i dlatego chce je jak najszybciej wykończyć. Langris zgadza się na pomoc brata w tej walce. Wierzą, że razem mogą pokonać wroga.

Czarna koniczyna, rozdział 308, spoilery

W chwili pisania tego tekstu nie wydano żadnych spoilerów dotyczących rozdziału 308 Czarnej Koniczyny. Można jednak oczekiwać, że nieprzetworzone skany zostaną udostępnione w dowolnym momencie. Na razie zobaczmy, jak potoczy się ostatnia walka.

Langris i Finral przeciwko Zenon

Zenon stał się znacznie silniejszy niż wcześniej. Nie zajęło mu nawet minuty, by wykończyć Yami, który był jedynym, który był w stanie go pokonać. Zenon mógł również pokonać Langrisa, ale Finral po raz kolejny uratował swojego brata.

Jest to zdecydowanie ciekawy mecz, ponieważ obaj bracia wzajemnie się uzupełniają. Zenon też to rozumiał, więc chce jak najszybciej skończyć z tym. W następnym rozdziale dowiemy się, czy duet braci jest w stanie zabić diabła.

Czarna Koniczyna 308 Czytaj online

Black Clover Chapter 308 jest dostępny do przeczytania online na Viz i Mangaplus. Możesz zasubskrybować te platformy i uzyskać dostęp do rozdziału.

Black Clover Chapter 308 data i godzina wydania

Oto data i godzina wydania Black Clover Chapter 308.

Japonia - 01:00, 4 października
Indie - 21:30, 3 października
USA / Kanada - 10:00 M., 3 października 2010 r.
Wielka Brytania - 16:00, 3 października
CES (Europa) - 3 października, 17:00

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up