Card Fight Vanguard Sezon 2 Odcinek 9 Data premiery

17/11/2021 07:59

Card Fight Vanguard Sezon 2 Odcinek 9 Data premiery

Card Fight Vanguard Season 2 Episode 9 ukaże się w przyszłym tygodniu, począwszy od października. VANGUARD overDress Season 2 to alternatywny tytuł tego anime. To czwarty i ostatni sezon głównego serialu animowanego. Podczas drugiego sezonu anime, Aichi dowiaduje się, że klany Royal Paladin i Kagero, a także klan Shadow Paladin zniknęły z historii. Drużyny z całej Azji przygotowują się do rywalizacji w turnieju VF Circuit, podczas gdy Aichi jest w biegu, szukając informacji, które mogą oznaczać koniec świata, jaki znamy. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery odcinka 2 sezonu 2 Card Fight Vanguard, spoilerach, o tym, gdzie oglądać online i nie tylko.

Card Fight Vanguard Sezon 2 Odcinek 9 – data premiery

Data emisji 9 odcinka 9 sezonu Card Fight Vanguard to niedziela, 29 listopada 2021 r. Możesz także sprawdzić harmonogram dat emisji odcinka 2 Card Fight Vanguard, dodać do zakładek naszą stronę internetową, aby ułatwić powrót, i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery ma zmieniony.

Card Fight Vanguard Sezon 2 Odcinek 9 Data premiery

Card Fight Vanguard sezon 2, odcinek 9 zostanie wyemitowany o 17:00 czasu JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Data premiery drugiego sezonu Card Fight Vanguard to 4 października 2021 r.

Płci

Akcja, Przygoda, Komedia, Gry

Gdzie mogę to zobaczyć? ?

Obejrzyj Card Fight Vanguard, sezon 2, odcinek 9, we wtorki na Funimation i ANIPLUS. Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii lub innym kraju, możesz oglądać go na HIDIVE i Wakanim (DE).

Ile będzie mieć odcinków?

Ogłoszono, że anime „Card Fight Vanguard Season 2” będzie składać się z 13 odcinków i będzie emitowane od 4 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w poniedziałki o 17:00 czasu JST.

Card Fight Vanguard Sezon 2 Szczegóły personelu

Typ: telewizor
Odcinki: 13
Wydano: 5 października Od 2021
Premiera: jesień 2021
Producenci: Bushiroad
Studia: Kinema Citrus, GIFTanimation, Studio Jemi
Źródło: oryginał
Gatunek komediowy
Motyw: gra
Ocena: PG-13 - Młodzież 13 lat i starsza

Więcej na temat Card Fight Vanguard, sezon 2

Tohya Ebata jest wojownikiem Card Fight Vanguard, który mierzy się z Team Blackout. Ma blond włosy spięte w kucyk. Lubi ubierać się w biały T-shirt i czerwony płaszcz. Tohya był miłym młodym mężczyzną i chętnym do pomocy, a Yuyu również go pokonał. Ponieważ gardził porażką, uczyniła go nową osobą. Wcześniej lubił pokonywać przeciwników i utrzymywać się na szczycie rankingów. Tohya chce zostać lekarzem. Celował w nauce i od najmłodszych lat uzyskiwał dobre oceny.

W urodziny Tohyi jej babcia podarowała jej talię Straży Przedniej. Poradziła mu, aby studiował podczas zabawy z Strażą Przednią. Tohya dorósł i stał się najlepszym graczem, wygrywając wiele turniejów. Ale jego rodzice go nie lubili i zmusili go do nauki, ponieważ nie miałby kariery, gdyby zaczął przegrywać w grach. Babcia Tohyi zmarła później z powodu choroby. Obiecał jednak, że zostanie lekarzem. Tohya słyszał o innym wojowniku o imieniu Danji i był zdeterminowany, by go pokonać za wszelką cenę.

Pomyślał, że jeśli pokona Danjiego, będzie to jego ostatnia gra w Vanguard i że będzie mógł skupić się na nauce. Jednak sprawy nie poszły zgodnie z planem i stało się odwrotnie. Mirei Minae to fascynująca i piękna młoda kobieta, która zyskała sławę i jest teraz owiana tajemnicą. Mirei ma długie włosy, zieloną opaskę i niebieskie oczy. Woli nosić ciemnozieloną spódnicę, długie białe pończochy i brązowe buty na płaskim obcasie. Jego ostatnią walką był Cardfight z Haruką Sokawą. Podczas ich walki wspomniała, że ​​Arturo pokonał Leona, by zostać królem. Po złamaniu czeku Haruki, Mirie ją uderzyła. Mirei jest członkiem Łowców.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up