Boruto Rozdział 67 Spoilery: Powrót Boruto

2 lata ago

Boruto Rozdział 67 Spoilery: Powrót Boruto

Ponieważ zbliża się data premiery tego rozdziału w tym miesiącu, wiemy, że zwykle mamy spoilery z trzydniowym wyprzedzeniem. Tak więc spoilery z rozdziału 67 Boruto zostały wydane w całości i wkrótce przyjrzymy się im bliżej. W ostatnim rozdziale pozornie zakończyła się walka Boruto z Kawakim. Boruto najwyraźniej został pokonany i czekaliśmy na więcej informacji na temat jego przyszłości, ponieważ bez względu na to, jak wyglądamy. Sytuacja była dla niego fatalna, ponieważ został z ogromną dziurą w klatce piersiowej.

Znając współczesny świat shinobi, nie ma możliwości odwrócenia tego, więc gdyby przetrwał, byłoby to przełomowe odkrycie i zmieniło wiele rzeczy w serii. Takie rzeczy zwykle zmieniają narrację fabuły i wprowadzają nową dynamikę mocy, którą widzieliśmy wcześniej w wielu anime. Rozdziały Boruto są długie, dlatego dostajemy tylko jeden rozdział miesięcznie. Może mieć do 60 stron, więc zawiera dużo treści. Problem może polegać na tym, że musisz poczekać kolejny miesiąc, aby dostać nowy rozdział po zdobyciu klifu, jak widzieliśmy w rozdziale 66.

Boruto: Naruto Next Generations Rozdział 68 zostanie wydany 20 marca 2022 r. Będzie to zwykły harmonogram wydań anime, ponieważ zawsze otrzymujemy nowy rozdział 20 dnia każdego miesiąca. Mając to na uwadze, rzućmy okiem na w pełni wydane spoilery na nadchodzący rozdział. Są one szczegółowe, a większość rozdziału to tylko dialogi, więc nie będzie tak dużo akcji, jak w poprzednim rozdziale.

Boruto Rozdział 67 Spoilery

Rozdział nazywa się „Rift”. Mamy pełne spoilery do rozdziału dzięki Boruto Subreddit. Polecana okładka w pełnym kolorze – Ada bawi się włosami i wreszcie nosi zwykłe kieszenie swoich szortów. Splash tekstu: kiedy na nią patrzysz, urzeka cię i stajesz się jej ofiarą. Rozdział rozpoczyna się w miejscu, w którym został przerwany rozdział 66. Boruto wciąż leży nieruchomo z otwartą raną na klatce piersiowej i gołymi kończynami. Naruto natychmiast biegnie do Boruto, aby spróbować go obudzić. Naruto, wciąż w trybie mędrca, podnosi Boruto, aby przyjrzeć się bliżej rozmiarowi obrażeń i stanowi ciała.

Naruto: Boruto! …To nie może się zdarzyć… Boruto… To niemożliwe.” Tymczasem Kawaki nadal ma aktywną Karmę i lewe oko. Ma tylko trzy widoczne trójkąty na gałce ocznej. Wpatruje się w Naruto i Boruto. Code wciąż przetrzymuje spocony i nerwowy zakładnik Shikamaru. Wtedy Code zaczyna rozmawiać z Adą. Daemon wciąż śpi na jej kolanach.

Code nie spodziewał się, że tak się stanie, więc jest trochę zaskoczony.

Ada: „Nie bądź taki, Code… Czy Boruto nie było dla ciebie ważną żywą ofiarą? Miał być użyty do uprawy boskiego drzewa, prawda? Co zrobisz, jeśli on tam umrze?

Kod: „Nie mogę teraz nic z tym zrobić, prawda? On jest aktorem Boga, wiesz. Ten facet… Kawaki odzyskał swoją „Karmę”… Z pewnością nikt nie wyobrażał sobie, że zabije Boruto?

Ada: „Cóż… nie zrozum mnie źle, ale… nie mam zamiaru w żaden sposób ingerować w twoje cele, dobrze? Ale mam ci tylko jedną rzecz do powiedzenia… Nawet nie myśl o zrobieniu czegoś głupiego, jak próba użycia Kawakiego jako „żywej ofiary”, aby zastąpić Boruto. Nie wybaczę ci, że zrobiłeś coś takiego, wiesz.

Kod „…Cóż, w tej notatce… Nie ma mowy, żebym mógł dać ci prostą odpowiedź na ten temat tu i teraz. Niedługo wrócę. Spotkajmy się, aby o tym porozmawiać.

Code nagle tnie ziemię, zostawiając ślady pazurów po swojej lewej stronie. Zawiadomienia Kawakiego.

Kod: „Spójrz, co mi zrobiłeś, Kawaki… Jak śmiesz robić to z cenną „Żywą ofiarą”… Jednak jest pilny problem… Zamierzam się trochę cofnąć, ale słuchaj uważnie. Pamiętaj o tym... Nawet jeśli zdobędziesz "Władzę", wszystko pozostanie dla ciebie takie samo... Nigdy nie będziesz wolny, dopóki żyjesz. Zawsze będziesz na łasce czegoś innego: od teraz i na zawsze. Rozumiem, co to jest… mieć takie przeznaczenie.

Sequel Kakaki kontra Code

Kawaki zwraca się do Code. Code uwalnia Shikamaru z jego uścisku i kopie go w plecy, z dala od niego. Shikamaru udaje się odzyskać równowagę i ląduje na kolanach. Code free upada do tyłu i próbuje uciec w przygotowanych śladach pazurów.

Kawaki następnie skupia swoje aktywne oko z czterema trójkątami widocznymi w śladach pazurów. Zaczynają się kurczyć, gdy Code patrzy z zaskoczeniem. Kod spada na ziemię, ponieważ ślady pazurów są zbyt małe, aby były przydatne. Kawaki nadal cicho idzie w kierunku Code. Code tnie ziemię, tworząc trzy kolejne ślady pazurów, ale Kawaki zmniejsza je, ponieważ Code wygląda na sfrustrowanego.

Kawaki nadal się zbliża, gdy mówi kodowi, że wydaje się, że nie rozumie, co się dzieje. Mówi jej, że to nie czas, by mówić pompatycznie o losie innych ludzi. Code uświadamia sobie, że wygląda jak kompletny przegrany i nie może się równać z Kawakim. Dla niego sytuacja tylko się pogarsza.

Kawaki rozbija kod

Code stara się wstać, gdy Shikamaru widzi Naruto. Naruto trzyma w ramionach bezwładnego Boruto. Shikamaru biegnie w kierunku Naruto, gdy Naruto krzyczy na Boruto, aby otworzył oczy. Shikamaru zauważa, w jakim stanie jest Boruto i kładzie lewą rękę na ramieniu Naruto. Próbuje uspokoić Naruto, gdy ten pyta, czy ma zły sen.

Eksplozje pojawiają się w tle bitwy między Code a Kawakim. Kod unosi się w powietrzu i wyłania się z chmury pyłu. Kawaki uszkodził prawą rękę Code i wraca do kolejnego ataku. Code obraca lewą rękę, aby zablokować cios. Shikamaru nadal obserwuje z daleka, gdy zauważa, że ​​Kawaki zakręca Code. Będzie problem, jeśli pozwolą mu uciec, więc zamierza wesprzeć Naruto, aby w końcu mogli pokonać Code. Wygląda na to, że Naruto odszedł i chociaż Shikamaru próbuje wciągnąć go z powrotem do walki, to nie działa.

Code i Kawaki kontynuują walkę. Scena nagle zmienia się w ich pole bitwy. Code ma teraz trzy krótkie czarne pręty i ponownie go odpychają. Kawaki bezlitośnie kontynuuje ataki. Kawaki z łatwością zmniejsza dystans między nimi, gdy Code próbuje się podnieść po wcześniejszych atakach Kawakai. Kawaki unosi dłoń lewej ręki i wskazuje na twarz Code. Ładuje się energią z bliskiej odległości.

Pyta Code, czy ktoś jeszcze chce się z nim spotkać. Ale ostrzega, że ​​jeśli odważą się zagrozić Naruto, on też nie będzie miał dla nich litości. Code zakłada pelerynę lewą ręką. Używa prawej ręki i wbija się w ślad pazurów na twarzy i linii włosów, podczas gdy w oczach Kawakiego są teraz cztery trójkąty. Ogromna eksplozja ogarnia pole bitwy, a Naruto wciąż trzyma się martwego ciała Boruto. Shikamaru przygotowuje się na odreagowanie ataku, ale zauważa coś w przejaśniających się chmurach.

kawaki w niebezpieczeństwie

Ciało Kawakiego pojawia się w chmurach i wydaje się nie odpowiadać. Wygląda na to, że przyjął większość obrażeń od wybuchu i przewrócił się na głowę, gdy jego ciało ślizga się po ziemi. Leży na brzuchu i nie wydaje żadnego dźwięku, gdy Shikamaru i Naruto są zszokowani.

kawaki i sasuke

Code pojawia się przykucnięty w gromadzących się tumanach kurzu. Udało mu się wyciągnąć Daemona prawą ręką przez ślad pazurów na jego głowie. Plecy Daemona spoglądają na Kawakiego, gdy Code stabilizuje go i przylega do jego talii. Ujęcie Ady, gdzie druga połowa nóg Daemona zwisa ze śladu pazurów na jego rękawie. Ada jest zmartwiona tym, co się właśnie stało. Daemon zastanawia się, gdzie jest, a jego oczy nie są jeszcze aktywne.

Code odpycha Daemona skąd pochodzi i mówi mu, że porozmawiają o tym później. Ada mówi Code, że to samolubna sztuczka, którą zagrała, i że gdyby coś się stało Kawakiemu, nie pozwoliłaby mu na to. Code używa swoich śladów pazurów i przykłada rękę do twarzy Kawakiego na ziemi. Kawaki wciąż jest nieruchomy, gdy Code odbiera puls Kawakiego w jego tętnicy szyjnej z boku szyi.

Code zapewnia Adę, że Kawaki wciąż żyje. Odczuwa ulgę, gdy Daemon po prostu ją puszcza. Kawaki wciąż leży na brzuchu i w ogóle się nie poruszył. Code w ogóle nie lubi tej sytuacji i zdaje sobie sprawę, że nie może konkurować z Kawakim w stanie, w jakim się znajduje. to jest znalezione Dlatego będzie musiał uwolnić swój ogranicznik i zmusić Amado do przywrócenia jego prawdziwej mocy.

Shikamaru obserwuje Code, gdy odchodzi. Naruto odwraca głowę na bok, aby spojrzeć na Shikamaru i widzi nieprzytomnego Kawakiego leżącego na ziemi.

Następstwa bitwy

Shikamaru kontynuuje rozmowę z Naruto i mówi mu, że będą musieli poradzić sobie z Kawakim. Kiedy Naruto pyta, co ma na myśli, odpowiada, że ​​jeszcze nie zdecydował, ale Kawaki zabił towarzysza i zrobił to bez wahania.

Naruto mówi mu, że to nie tylko jego wina, a Shikamaru myśli, że może tak być. Ale prędzej czy później będą musieli stawić czoła potędze Momoshiki. Być może nie mieli innego wyjścia, jak tylko potraktować to w ten sposób. Shikamaru uważa, że ​​najbardziej problematyczny jest fakt, że Kawaki zrobiłby wszystko, aby osiągnąć swoje cele, i to jest jasne.

Naruto mówi mu, że nawet jeśli sprawy mają się tak, nie mogą kontrolować Kawakiego i pyta, czy Shikamaru zamierzał zabrać go z Konohy. Shikamaru komentuje, że muszą zachować swoją reputację wśród innych narodów. Nie mogą jednostronnie przekazać mu wszystkich swoich obowiązków. Dlatego muszą znaleźć rozwiązanie. Zapewne będą reakcje w mieście, bo opinia publiczna jest już na niego zła.

Naruto skomentował, że Kawaki jest już bratem Boruto i że jest dla nich jak rodzina. Więc bez względu na to, co się stanie i co ludzie powiedzą. W takich chwilach, jeśli nie możesz mieć swojej rodziny po swojej stronie, nikt nie stanie w Twojej obronie.

Boruto się budzi

Shikamaru przypomina Naruto, że Kawaki zabił jego syna i pyta, czy nadal uważa go za rodzinę. Ale Naruto mówi Shikamaru, żeby przestał. Boruto nagle zaczyna podnosić prawą rękę z wciąż osadzoną w niej Karmą. Uderza Naruto w klatkę piersiową grzbietem dłoni. Oczy Boruto zaczęły się ponownie otwierać, a rana na jego klatce piersiowej wydawała się być zamknięta.

Boruto pyta, kto powiedział, że Shikamaru został zabity, gdy wstał, by powiedzieć Shikamaru, że nie powinien po prostu zakładać, że ktoś nie żyje. Naruto z niedowierzaniem przytula Boruto. Shikamaru wciąż myśli, że to niemożliwe i zauważył, że Boruto ma czarny wzór Karmy na klatce piersiowej, gdzie miał dziurę.

Boruto wstaje, gdy Momoshiki pojawia się przed nim i patrzy na niego. Mówi Boruto, że jeśli straci swój statek, jego dusza zniknie, tak jak to się stało z Ishikim. Statek jest także pojemnikiem na duszę, jest też kotwicą, która łączy duszę ze światem żywych i nie może sobie pozwolić na utratę Boruto.

Boruto zastanawia się, jak jego rana mogła zostać zamknięta, i widzieliśmy retrospekcję, kiedy Boruto rozmawiał z Momoshiki po tym, jak został dźgnięty. Momoshiki powiedział Boruto, że część jego płuc i serca została zniszczona. i że stracił również dużą ilość krwi. Więc miał umrzeć. Momoshiki zamanifestował się za Shikamaru i aktywował oba Byakugan w jego oczach i uniósł swój Rinnegan osadzony w dłoni. Manipulował Wzorem Karmy, aby rozszerzyć i skierować go na ranę klatki piersiowej Boruto i zamknąć ją.

Tajemnica przetrwania Boruto po ataku Kawakiego

Momoshiki ożywił Boruto, używając części Karmy. Karma składa się ze wszystkich komponentów Momoshiki, które zostały skompresowane i zdigitalizowane. Jego dane zostały już rozpakowane i zintegrowane z ciałem Boruto. Jest skompilowany w 82%, a jeśli pozostały procent stanie się danymi Boruto, może stworzyć nową tkankę komórkową, aby zastąpić to, co zostało utracone. Na piersi Boruto pojawił się nowy kanciasty wzór Karmy.

Momoshiki zwrócił uwagę, że chociaż te dane zostały przekonwertowane. ale to wciąż pochodziło z danych Otsutsuki. I że wszystkie dane z Otsutsuki zostały nieskompresowane. Więc Boruto jest teraz pełnym Otsutsuki i dojrzałym, by stać się żywą ofiarą Jyuubi, a Kodeks prawdopodobnie też o tym wie.

Momoshiki mówi również Boruto, że oznacza to, że takie odrodzenie nigdy się nie powtórzy. Potem następnym razem, gdy umrze, to dla niego koniec. Boruto zapytał, co Momoshiki miał na myśli, że stracił wszystko, kiedy ostatni raz się widzieli. Ale powiedział Boruto, że nie ma na myśli tej sytuacji. Ale mówi Boruto, że w końcu dowie się, dlaczego coś takiego mu się przydarzyło.

Ujęcie Ady, która opiera się o stół. Kod jest teraz z nią. Adat mówi Code, że Amado jest bezpieczny w centrum Konohy i że w wiosce nie ma śladów pazurów i pyta Code, jak zamierza się tam dostać. Tymczasem Shikamaru obserwuje, jak Naruto i Boruto zdalnie wchodzą z nim w interakcję. Code następnie mówi Adzie, że dostanie się do Konohy nie będzie problemem i że już poczynił przygotowania.

Gdzie czytać rozdział Boruto 68

Będziesz mógł przeczytać Boruto Naruto Next Generations Rozdział 68 online na oficjalnych platformach VIZ Media i Manga Plus. Nowe rozdziały są publikowane 20 dnia każdego miesiąca, ponieważ manga jest wydawana co miesiąc. Więc będziemy musieli trochę poczekać, zanim otrzymamy kolejny rozdział mangi.

Powiązane posty

Go up