Boruto Rozdział 60 Spoilery, data i godzina wydania: jak kod i zespół realizują swój plan?

17/07/2021 08:19

Drużyna Kara ma wystąpić w następnym rozdziale Boruto: Naruto Next Generations, a fani chcą dowiedzieć się, co wydarzy się w rozdziale 60 popularnej serii shonen Masashiego Kishimoto.

W rozdziale 59 Boruto Drużyna Kara musi jeszcze podjąć działania przeciwko Boruto i jego przyjaciołom w Konohagakure, ale ostatni rozdział wprowadził nowego śmiertelnego złoczyńcę i mogą rozpocząć realizację swoich planów w rozdziale 60, podczas gdy Kawaki wydaje się być z nią w konflikcie koszmary z jej przeszłości.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o rozdziale 60 Boruto. Nie zapomnij dodać tej strony do zakładek, ponieważ będziemy Cię informować w miarę rozwoju sytuacji.

Boruto Rozdział 59 Podsumowanie: Co się wydarzyło w poprzednim rozdziale?

Zanim porozmawiamy o spoilerach Boruto Rozdział 60, oto podsumowanie tego, co wydarzyło się w rozdziale 59:

Rozdział zaczyna się od retrospekcji młodego Kodu, który próbuje udusić młodego Kawakiego. Obecny przywódca Kary jest zazdrosny o umiejętności Kawakiego i mówi Kawakiemu, że gdyby nie był wybranym statkiem, już by go zabił.

Nagle Kawaki budzi się i Amado pyta, czy nadal ma koszmary, ponieważ Jigen go karze, a Kawaki mówi mu i Sumire, że tym razem był to Code w jego snach.

Kawaki mówi, że Code jest urażony, mimo że nie jest już statkiem. Jednak Amado mówi mu, że to wciąż statek Isshikiego i że nie może z niego uciec. Kawaki wpada w złość i próbuje zaatakować Amado, który mówi mu, że to wciąż statek. Później Amado mówi Kawakiemu, że zawsze może spróbować umieścić Karmę na ciele Kawakiego, ale to Kawaki decyduje, czy chce to mieć.

W miejscu, gdzie Code spotkał Adę, Code dowiaduje się o słabości Ady, a jasnowidzący cyborg mówi mu, że może być jego „oczami i uszami”, podczas gdy on może być jego rycerzem. Ada przedstawia również swojego drugiego rycerza, swojego małego brata cyborga, Daemona. Wyjaśnij wyjątkową zdolność Daemona.

Jakie spoilery zostały ujawnione w rozdziale 60 Boruto?

Shueisha's Weekly Shonen Jump opublikował zapowiedź Boruto Rozdział 60: „Jeszcze większy wróg zagraża Boruto i innym w ich dążeniu do sprawiedliwości! Przygotuj się na atak szczątków Kary… Trening Boruto i Kawakiego! Przebudził się nowy cyborg, Daemon! Nadchodzi czas ostatecznej bitwy! "

Zgodnie z wiadomościami, Rozdział 60 Boruto może ujawnić, że Kawaki w końcu postanawia kontynuować trening, ponieważ Potężni Złoczyńcy planują zrealizować swój plan przeciwko Boruto i Wiosce Liścia.

Rozdział 60 mógłby również powiedzieć więcej o zamiarze Amado przywrócenia karmy Kawakiego. Czy masz egoistyczny motyw? A może ze względu na Konoha?

Udało nam się również zobaczyć skutki uboczne pigułek ograniczających otsutsukifikację, które zażył Boruto.

W chwili pisania tego tekstu nie wydano żadnych innych głównych spoilerów dla Rozdziału 60 Boruto: Naruto Next Generations, ale tekst mapy w dodatku mówił, że „Code i jego zespół idą do przodu. Z twoimi planami! Boruto i reszta się angażują?! "

Prawdopodobnie zobaczymy, jak Code, Ada i Daemon realizują swój plan przeciwko Hokage i ich przyjaciołom w Konohagakure.

Zaktualizujemy tę stronę o więcej informacji, gdy zapowiedzi zostaną opublikowane, gdy zbliża się data wydania następnego rozdziału.

Kiedy ukaże się Boruto: Naruto Next Generations rozdział 60?

Premiera Boruto: Naruto Next Generations Chapter 60 zaplanowana jest na wtorek, 20 lipca 2021 roku, tego samego dnia co kolejny rozdział Dragon Ball Super, ponieważ oba zostały opublikowane w tym samym numerze Shueisha.

Boruto Chapter 60 ma premierę o północy JST we wtorek, 20 lipca 2021 r.

Jeśli ta data publikacji jest prawidłowa, angielskie tłumaczenia Rozdziału 60 powinny pojawić się online w następujących godzinach, ale mogą zostać opublikowane wcześniej.

Czas pacyficzny: 9:00 w niedzielę 20 lipca.

Czasu Centralnego: 11:00 od niedzieli 20 lipca

Czas wschodni: niedziela, 20 lipca w południe

Czas brytyjski: 17:00 niedziela 20 lipca

Spekulacje dotyczące Boruto Rozdział 60 i przyszłych rozdziałów

Gdy Code, Ada i Daemon łączą siły, Drużyna Kara prawdopodobnie zaatakuje Konohagakure. Zobaczyliśmy także, jak Kawaki odblokowuje swoje moce z pomocą Amado. Sugerowano również, że Naruto może być zmuszony zabić własnego syna, jeśli wydarzy się najgorsze, więc prawdopodobnie zobaczymy więcej wewnętrznych konfliktów. Ciekawie byłoby również zobaczyć interakcję Ady z Boruto i Kawakim, ponieważ mówi się, że są odporni na jej potężne zaklęcie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up