Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 225, data premiery, spoilery i podsumowanie odcinka 224.

17/11/2021 12:04

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 224 przyniósł dość wyjątkowy walka między Iwabe Yuino i Wasabi Izuno. To mogło być nostalgiczne dla fanów Naruto, ponieważ przypomina nam bitwę między Naruto i Nejim Hyuga.

Wasabi uwolnił legendarnego Monster Cat w końcu, a to, co wygrała dzisiaj, uczyni ją jedną z najlepszych Shinobi w przyszłości. Siłę Iwabe pokazała także czakra, którą udoskonalił.

Myślę kot wielkości ziemskiej góry używający swojej czakry i mistrzostwa w stylu ziemi. To nie wszystko, ale na pewno interesują Cię szczegóły, więc sprawdź Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 224 Streszczenie poniżej i dowiedz się więcej.

Boruto: Naruto Next Generations Episode 225 przyniesie epicką bitwę między dwoma najlepszymi przyjaciółmi z dzieciństwa, Saradą Uchiha i Chocho Akimichi. Ta bitwa będzie warta obejrzenia, ponieważ obaj należą do najsilniejszych Chuninów i opanowali dość wyjątkowe Jutsu.

Czy Sharingan Sarady może pokonać siłę Chocho? Kto wygra tę bitwę? Czy Chidori Sarady może przejść przez nowy specjalny atak Chocho? Czy Chocho dotrzyma obietnicy złożonej Shikadaiowi i Inojinowi? Obejrzyj odcinek, aby się dowiedzieć.

Czy Amado został porwany? Czy Boruto i Mitsuki będą w stanie go uratować i zawrzeć pokój z egzaminami na Chunnina? (Źródło zdjęcia: Crunchyroll)

Z drugiej strony, Czy Mitsuki i Boruto mogą uratować Amado? Dlaczego porwano Amado? Kto za tym stoi? Czy Boruto i Mitsuki zdążą na czas na egzaminy na Chunnina? Dowiedzmy Się.

Sprawdź więcej szczegółów na temat odcinka 225 i zapoznaj się z kilkoma interesującymi spojlerami w następnej sekcji poniżej.

Kiedy zostanie wydany odcinek 225 Boruto: Naruto Next Generations i gdzie można go obejrzeć online.

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 225, szlachetny „Pojedynek najlepszych przyjaciół” ma się rozpocząć w dniu Niedziela, 21 listopada 2021 r.

Boruto: Naruto Next Generations Episode 225 przynosi starcie między najlepszymi przyjaciółmi Saradą i Chocho. Kto wygra? (Źródło zdjęcia: Crunchyroll)

Boruto: Naruto Next Generations Odcinki można przesyłać strumieniowo online na różnych platformach, w tym Crunchyroll, Funimation, Hulu, Bilibili, AnimeLab itp.

Cieszyć się Boruto: Naruto Next Generations w różnych wersjach Subbed, takich jak angielski, rosyjski, portugalski, włoski itp.

Boruto: Naruto Next Generations Episode 225 Spoilery i czego się spodziewać?

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 225 przyniesie bardziej ekscytującą bitwę i jedną z najlepszych. Po tym, jak potoczyła się walka między Inojin i Houki, trudno powiedzieć, kto wygra tę bitwę, ale możemy śmiało powiedzieć, że warto poczekać.

Sarada Uchiha posiada słynnego Sharingana i jest jedynym po Sasuke, który ma go w całym świecie Shinobi. Opanowała jego obsługę i nie tylko Czy widzisz przez nią czakrę, ale także używasz jej do odczytywania ruchów wroga?

Sarada jest również jedną z najsilniejszych i walczyła z Karą, ratując Hokage Naruto Uzumakiego. Zabiła Boro, wtajemniczonego w Karę, niszcząc jej Korpus Naukowy Narzędzi Ninja za pomocą jej Chidori. Jego siła jest bez wątpienia doskonała, a teraz opanował Chidori i zobaczmy, co przyniesie nam dalej.

Z drugiej strony, Akimichi cipki jest też bardzo silny. Może się na to nie wydawać ze względu na swoją wyluzowaną naturę, ale robi to, gdy traktuje coś poważnie. Używa unikalnego jutsu znanego klanom Akimichi, częściowej ekspansji jutsu, ludzkiego rockowego jutsu i specjalnego motylkowego jutsu klanu Akimichi.

Nie tylko je opanowałeś, ale także nauczyłeś się nowego. Jest zdeterminowana, by zostać Chunninem. Shikadai z trio Ino-Shika-Cho już stał się Chunninem, a wraz z przegraniem Inojina w walce z Houki, Chocho jest podekscytowany, że może go wesprzeć i zostać Chunninem również dla niego.

Kto wygra tę walkę? Ta bitwa na pewno nie będzie łatwa dla żadnego z nich, ale jedno musi pokonać drugiego. Czy dwójka najlepszych przyjaciół będzie w stanie zmierzyć się ze sobą i dać z siebie wszystko?

Boruto: Naruto Next Generations Episode 224 Podsumowanie („The Legend of Monster Cat”)

Boruto Odcinek 224 to było dość interesujące i pojawiło się w nieoczekiwany sposób. Iwabe udowodnił Wasabi, że aby je spełnić, trzeba wierzyć w siebie i swoje marzenia. Chociaż Wasabi został okrzyknięty zwycięzcą, nie była to wielka bitwa poprzez walkę, ale bardziej poprzez słowa i czyny.

Zobaczmy szczegółowo, co wydarzyło się w Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 224 Od początku.

Iwabe jest podekscytowany, że może zostać Chuninem. Jego celem jest zostać Hokage, I do tego, pierwszy krok zaczyna się od zostania Chuninem. Jest podekscytowany bitwą i chce pokonać Wasabiego.

Z drugiej strony, Wasabi jest bardzo zdenerwowany bitwą. za wszystkie nadzieje, jakie pokłada w niej jej rodzina i cały klan. Jej rodzice i babcia, która jest również przywódczynią jej klanu, wierzą, że Wasabi może nawet zostać Hokage.

Wasabi marzy o zostaniu silnym Shinobi i nie ma zamiaru zostać Hokage, ale wiara jej rodziny w nią jest dla niej zbyt duża. Wątpi, czy może sprostać jej oczekiwaniom.

Kot przypiął Wasabi Izuna przeciwko Iwabe Yuino. (Źródło zdjęcia: Crunchyroll)

Babcia Wasabi dała jej Sekretne jutsu klanu Izuno, które jest im przekazywane. ten Jutsu, aby przywołać legendarnego kota-potwora która jest wielka jak góra. Wasabi nie wierzy w to i postrzega to jako senną historię wymyśloną przez jej babcię.

Klan Izuno nigdy nie miał Chunnina w wieku Wasabiego, a ona może być pierwszą, która zostanie nim w tak młodym wieku. Klan nie ma żadnego Jonina w Shinobi Ukrytego Ostrza. To wywiera na niego dużą presję, ponieważ jego rodzina ma duże nadzieje, że zostanie Hokage.

Rozpoczyna się bitwa między Wasabi i Iwabe. Naruto zastanawia się, co pokażą ci dwaj, ponieważ mają wyjątkowe zdolności. Siedząca na trybunach rodzina Wasabi głośno ją wiwatowała. Krzyczą nawet, że zostanie Hokage, a Wasabi czuje się z tym bardziej niekomfortowo. Nie wierzy w siebie.

Zastosowania Iwabe Styl lądowy: Górskie Jutsu złapać Wasabi, ale z nią super szybki koci refleks, wyskakuje z niego. Ona tego używa Kot Płaszcz Jutsu oraz Atakuje Iwabe ciągłą serią szybkich ataków. Pomimo swojej szybkości, Iwabe udaje się blokować jego ataki.

Kiedy Iwabe słyszy, jak jej rodzice ją dopingują i jak został hokage Pewnego dnia jest bardziej podekscytowany, ponieważ chce zostać Hokage. Wasabi mówi mu, że nie chce zostać Hokage i że zwykła osoba taka jak oni nie ma potencjału, by zostać Hokage.

Oboje mają gorącą kłótnię. Iwabe jest zdeterminowany, aby zostać Hokage, i nie mógł pozwolić, aby ktoś tak łatwo porzucił swój sen. Jest sfrustrowany, widząc, jak presja rodziny Wasabi sprawia, że ​​wierzy, że nie może tego zrobić.

Iwabe popełnił te same błędy w swojej przeszłości, a Boruto pokonał go i pokazał mu, co to znaczy. Wasabi, wciąż nieprzekonany, prosi go, by z nią walczył i przypadkowo upuszcza zwój podarowany mu przez jego babcię, Legendarnego Kota Potwora.

Iwabe tworzy kamiennego kota wielkości góry, aby pokazać, że sama wola i ciężka praca mogą pomóc Ci spełnić Twoje marzenia. (Źródło zdjęcia: Crunchyroll)

Kiedy Iwabe ją o to pyta, odpowiada, że ​​ma Potworny kot jak to jest? ogromny jak góra. Dodaje, że nie wierzy w to i nawet gdyby legenda była prawdziwa, nigdy by tego nie opanowała.

Iwabe, wściekły na tyle tchórzostwa, pokazuje mu to z czystą wolą a ja ciężko pracuję, każdy może spełnić swoje marzenia. On używa swojego górskiego jutsu w stylu ziemi, aby stworzyć z ziemi ogromnego kota wielkości góry. Kamienny kot góruje nad stadionem i jest prawie wielkości góry.

Czakra Iwabe ma i jego zdolność do używania stylu ziemi jest godna uwagi. Ale wkrótce po jego utworzeniu upada na ziemię, nie mogąc się ruszyć. Z nim prawie nieprzytomny głowa ogromnej kamiennej góry Kot zaczyna się odłamywać.

Pęka i spada na Iwabe. Gdy Iwabe jest nieprzytomny, Wasabi rusza na ratunek, ponieważ umrze, jeśli spadnie na niego skała. Zdeterminowana, by go uratować i uwierzyć w jego siłę, przyzywa Potwornego Kota za pomocą swojego zwoju.

Pojawia się gigantyczny potworny kot i za jednym zamachem rozbija kamień na kawałki. Legenda Monster Cat była prawdziwa, a Wasabi był tym, który ją wezwał. Dzięki Iwabe znów mógł uwierzyć w swoją siłę.

Wasabi wezwał legendarnego Potwornego Kota i uwolnił jego moc, wysadzając ogromny kamień na małe kawałki. (Źródło zdjęcia: Crunchyroll)

Z ilością czakry, której użył, Iwabe nie mógł się ruszać i dlatego Wasabi został ogłoszony zwycięzcą. To ona została Chunninem. Bitwa przebiegła w najbardziej nieoczekiwany sposób.

Wiara Wasabi w babkę została przywrócona. Poza tym zafascynowała mnie legendarna istota kota wezwany przez Wasabiego. Jaka jest prawdziwa siła, a granice tej mocy są wciąż nieznane?. Co o tym sądzisz?

Podczas bitwy Shiki, Araya i Yodo z wioski piasku również przybyli zobaczyć egzaminy Chunnin z Wioski Ukrytego Liścia. Ci trzej stali się już Chunninami dawno temu..

Tutaj Mitsuki i Boruto znaleźli miejsce, w którym porywacze zabrali Amado..

Czy mogą go uratować? Czego porywacze chcą od niego?? Kim oni są? Co zrobił Amado? Czy jest coś, czego Mitsuki i Boruto nie widzą? Czy naprawdę Amado został porwany? Daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy.

Z drugiej strony do następnej bitwy Sarada i Chocho zmierzą się. Nigdy nie spodziewali się walczyć ze sobą i od dzieciństwa byli najlepszymi przyjaciółmi. Co pojawi się dalej?

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 225 przyniesie niesamowitą bitwę między Chocho i Sarada, dwóch najlepszych przyjaciół. Jak myślisz, kogo mogą wygrać? Jak myślisz, jakie nowe umiejętności i mocne strony zostaną pokazane w tej niesamowitej bitwie?

Wyglądać Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 225 w najbliższą niedzielę aby się dowiedzieć.

Powiązane posty

Go up