Boruto: Naruto Next Generations Episode 221: data premiery, spoilery i podsumowanie odcinka 220.

02/11/2021 14:25

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 221 wygasa w przyszłym tygodniu, odcinek 220 To w końcu złagodziło nasze podekscytowanie.

Odcinek był bardzo poruszający, gdy Naruto i Boruto dzielą emocjonalny moment. Z Problem rozwiązania Boruto Karmy, na razie fani mogą swobodnie oddychać.

Wydarzenie w odcinku 220, w którym inny Kage zasugerował, że Boruto może zostać zabity, aby zapobiec ożywieniu Momoshiki Otsusuki to było naprawdę intensywne. Czy Naruto zabił własnego syna?

Kage wielkich narodów dyskutują o Karmie Boruto i odrodzeniu Momoshiki Otsusuki. (Funkcja kredytowania obrazu)

Na szczęście sprawy potoczyły się na lepsze i dzięki Amado Karma Boruto nie zmienia jego ciała w ciało Otsusuki w szybszym tempie..

Teraz masz więcej czasu na znalezienie rozwiązania tego problemu.

Ale co z efektami ubocznymi? Czy Boruto zmierzy się z czymkolwiek?? Odziedziczył geny Byakugan od swojej matki Hinaty, a także posiada Jougana. A jeśli lekarstwo Amado zawiedzie?

Boruto Odcinek 221 nowy łuk Egzaminy na Chunina ponieważ Naruto postanowił ponownie przystąpić do egzaminów na Chunina, które zostały odwołane z powodu ataku Momoshiki Otsusukiego na wioskę.

Odcinek 221 będzie ekscytująca, ponieważ każda drużyna zmierzy się z Egzaminy na Chunina i pochwal się swoimi umiejętnościami i talentami.

Po łuku Isshiki Otsusuki będzie to zabawne i spokojne do oglądania.

Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyjmy do spojlerów na Boruto Odcinek 221 i Podsumowanie odcinka Boruto 220.

Boruto: Naruto Next Generations Episode 221: Data premiery i gdzie oglądać online?

Boruto: Naruto Next Generations Episode 221 zostanie wydany 24 października 2021 r. (Źródło zdjęcia Funimation)

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 221 jest zatytułowany „Wznowienie egzaminów na Chunina” ma się rozpocząć w dniu niedziela, 24 października 2021.

Odcinki Boruto mogą być przesyłane strumieniowo online na różnych platformach, w tym Crunchyroll, Hulu, Bilibili, AnimeLabitp. Crunchyroll udostępnia wersje pomocnicze w wielu językach, w tym angielskim, portugalskim, rosyjskim i włoskim.

Boruto: Naruto Next Generations Episode 221: Spoilery i czego się spodziewać?

Boruto Odcinek 221 przyniesie dużo rozrywki od czasu Genini ponownie przystąpią do egzaminów na Chunina.

Wszystkie drużyny wezmą udział i pokażą swoje umiejętności.

Możemy spodziewać się wykorzystania szerokiej gamy jutsu i wielu genialnych scen akcji.

Egzaminy Chunin mogą odbywać się w las śmierci.

Tak, to samo miejsce, w którym Naruto i jego przyjaciele przystąpili do drugiej rundy egzaminów na Chunina.

Będzie to nostalgiczne dla fanów Naruto, ponieważ był to jeden z najlepszych łuków w serii Nauto.

Przedstawili nas jednemu z najstraszniejszych złoczyńców, Orochimaru, Jest teraz ojcem Mitsuki, sojusznika Wioski Ukrytego Liścia.

Rozpoczynają się egzaminy na Chunina: Genini będą musieli sprawdzić swoje umiejętności. (Funkcja kredytowania obrazu)

Czy Boruto i Drużyna 7 zda egzaminy na Chunina? Czy istnieje ryzyko, że Momoshiki Otsusuki ponownie przejmie ciało Boruto? DOtakże Co robi Kod? Dlaczego Wioska Ukrytego Liścia nie zaatakowała? Czy Code wykorzysta egzaminy Chunina, by zaatakować Liść Wioski? Co się stanie, jeśli pojawi się kod? Czy Naruto będzie w stanie z nim walczyć za pomocą mocy Kuramy?

Ostatnie pytanie, które pozostaje, dotyczy tego, co stanie się dalej z Boruto. Jakie skutki uboczne będzie miał na to lek? Czy będzie to miało jakikolwiek wpływ na twoje? Jougan? Co jeszcze ma nadejść? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach poniżej.

Aby znaleźć odpowiedzi na wszystkie te pytania, koniecznie zajrzyj Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 221, do uruchomienia w tym w następną niedzielę.

I daj nam znać swoje poglądy na to, co może się stać z Boruto i jak tym razem odbędą się egzaminy na Chunina.

Boruto: Naruto Next Generations Episode 220 „Pozostały czas” Podsumowanie i zakończenie wyjaśnione

Odcinek Boruto 220 w końcu przerwał Odrodzenie Momoshiki Otsusuki, ponieważ zostało opóźnione z powodzeniem dzięki medycynie Amado.

Przejrzyjmy szczegółowo cały odcinek.

Odcinek Boruto 220 Zaczyna się od Boruto grającego całą noc w gry wideo.

Czuje się winny za to, co zrobił Sasuke i innym, kiedy Momoshiki przejął jego ciało.

On się tego boi jeśli zaśnie, Momoshiki może przejąć jego ciało i skrzywdzić swoich bliskich.

Później widzimy Naruto i Shikamaru, Doradcę Hokage, omawiających szczegóły wydarzeń, które miały miejsce z pięcioma Kage.

Shikamaru informuje ich o Portale transferowe które znaleźli w ruinach kompleksu Boro.

Taki znaleziono dwanaście urządzeń w różnych miejscach i zostały połączone przez Karę, aby przenieść się z jednego miejsca do drugiego w różnych wymiarach.

Wszystkie urządzenia zostały zniszczone, gdy zostały odnalezione.

Ponieważ Sasuke Uchiha również stracił swój Rinnegan, a wszystkie portale zostały zniszczone, są nie ma możliwości ich zbadania Co więcej, używanie Karmy Boruto nie wchodzi w grę.

Naruto dodaje, że stracili nie tylko sposób na zbadanie Kary, ale także sposób, by dowiedzieć się o niej. Dziesięć ogonów obecnych w innym wymiarze.

Gaara, Kazekage z Ukrytej Wioski Piasku, zajmuje się radzeniem sobie z dziesięcioogoniastymi bestiami, ponieważ były one jedną z głównych przyczyn zniszczenia podczas Czwartej Wielkiej Wojny Ninja.

Naruto zapewnia, że ​​w najgorszym przypadku być może będą musieli ponownie walczyć z bestią, ale jest to mało prawdopodobne, ponieważ wróg nie ma ofiary wymaganej do przekształcenia go w Boskie Drzewo.

Kage są zaskoczeni słysząc to słowo "Wróg" jak zakładali koniec Kara wraz ze śmiercią Isshiki Otsusuki.

Naruto informuje ich o Kodzie i jego wadliwej Karmie.

Naruto i Shikamaru informują Kage wielkich narodów o Code, ostatnim członku Kary. (Funkcja kredytowania obrazu)

Naruto prosi Pięciu Kage o pomoc w znalezieniu go.

Każdy zgadza się umieścić go na szczycie listy książek bingo.

Mizukage z Wioski Ukrytej Mgły wyraża zaniepokojenie wszystkimi informacjami pochodzącymi od Amado, głównego naukowca Kary.

Naruto zapewnia ich, że Ukochanemu można zaufać i że był atut w bitwie z Isshiki Otsusuki jak każdy by przegrał bez niego.

Naruto dodaje, że całkowicie ufa Amado.

Gaara, Kazekage, porusza ostatni temat dyskusji.

Zapytaj o niego Karma osadzona w dłoni Boruto, a Tsuchikage z Wioski Ukrytych Kamieni dodaje, że skoro Momoshiki przejął ciało Boruto dwukrotnie, nie można go zignorować.

Gaara pyta Naruto. „Jeśli Momoshiki lub sam Boruto staliby się zagrożeniem na poziomie Isshiki, czy mógłbyś zabić własnego syna?” Naruto zapewnia, że ​​zrobi wszystko, co konieczne, jeśli Momoshiki ponownie przejmie kontrolę nad Boruto.

Gaara wyjaśnia „Ponieważ utraciłeś moc Kuramy, nie ma gwarancji, że pokonasz Otsusuki. Mówię, że jest już za późno, gdy coś się wydarzy. Myślisz o podjęciu działania, zanim coś się wydarzy? "

Tutaj pyta jeśli jest gotowy zabić Boruto, zanim przekształci się w Momoshiki Otsusuki.

Naruto wciąż nie jest pewien, ponieważ nie może zabić swojego syna, ale jako Hokage musi zrobić wszystko, co w jego mocy, aby chronić wioskę.

Sumire idzie do domu Uzumakiego, gdzie Kawaki i Himawari rozmawiali.

Prosi Kawakiego, aby przyszedł do Naukowego Laboratorium Narzędzi Ninja. Amado instaluje nowe ramię Kawakiego na swoim ciele.

Twoje nowe ramię składa się z twoich komórek, jest jak przedtem i jest jak nowe.

Ponadto Boruto jest widziany poza swoim ulubionym sklepem z burgerami, ale nie wchodzi.

Mitsuki, syn Orochimaru i członek zespołu 7 spotka się tam.

Boruto podziela obawę, że jeśli zje, może czuć się śpiący.

Dodaje również, że jeśli Momoshiki przejmie jego ciało, gdy śpi i skrzywdzi któregoś ze swoich przyjaciół, nigdy nie będzie w stanie sobie wybaczyć.

Kastsuke, główny naukowiec zespołu naukowego zajmującego się narzędziami ninja, informuje Naruto o Karma Boruto jest wydobywana w przyspieszonym tempie.

Jeśli to potoczy się w ten sposób, może mieć pół roku lub prawdopodobnie tylko kilka tygodni, jak on, zanim zostanie Otsusuki.

Naruto zaniepokojony tym prosi o zachowanie poufności i że sam poinformuje Boruto. Sasuke spotyka Naruto i rozmawiają o Karmie Boruto.

Naruto mówi „Aby wypełnić swój obowiązek jako Hokage, zadbać o życie wszystkich w wiosce, właściwą rzeczą byłoby powstrzymanie Boruto, nawet jeśli oznaczałoby to zabicie go. Ale jestem też jego ojcem ... ”

Naruto i Sasuke rozmawiają o Karmie Boruto. (Funkcja kredytowania obrazu)

Sasuke też donosi Naruto dotrzymał obietnicy złożonej Boruto., jak byś go powstrzymał, gdyby coś się stało i jak nie może nadążyć.

Dodaje, że tym razem w razie potrzeby postąpi słusznie.

Naruto i Sasuke mają zaciekłą kłótnię. i Sasuke prosi go, by zmierzył się z rzeczywistością, że nie ma już ze sobą Kuramy.

Naruto znajduje Boruto siedzącego samotnie na dużych kamiennych twarzach Hokage z Wioski Ukrytego Liścia.

Zasmucony poinformuje Cię o czasie, który Ci pozostał. Mówi jej również, że dowiedział się o obietnicy złożonej Sasuke, że podejmie działania, gdy nadejdzie czas.

Naruto zapewnia go, że tak długo, jak żyje, nie pozwoli, aby tak się stało z Boruto.

Mówi, że nawet jeśli nie masz Moce Kuramy lub reputacja Hokagenadal jest jego Ojcem, a ten fakt jest sam w sobie wielką mocą.

Naruto zapewnia Boruto, że nigdy nie pozwoli Boruto skrzywdzić. (Funkcja kredytowania obrazu)

Naruto bierze Boruto w ramiona i mówi „Nie ma się czym martwić, Boruto. Oddałbym życie, żeby to się nie wydarzyło. Tak, możesz mi zaufać. Nigdy nie cofam mojego słowa ”.

Boruto odpowiada "Liczę na ciebie tato."

Boruto czuje, że jego ciało ogarnia zmęczenie i czuje się senny.

Nie spał od incydentu z Momoshiki, ale teraz czuł się bezpiecznie w ramionach Naruto, pewien, że nic nie może się nie udać, kiedy jest z nim.

Ta emocjonalna scena wystarczy, aby ktoś zaczął płakać.

Boruto zasypia w ramionach Naruto.

Widzimy, jak Naruto przechodzi łagodny atak paniki.

To samo zrobił, gdy Sasuke został uznany za międzynarodowego przestępcę, a Raikage Cloud Village odmówił przyjęcia prośby Naruto.

Wszyscy fani Naruto Shippuden nigdy nie będą mogli zapomnieć tej sceny.

Właśnie wtedy na scenę pojawia się Amado i mówi, że ma trochę dobre wieści.

Daje Naruto butelkę z czarnym lekarstwem.

Mówi, że to lek, który stworzył, aby zmniejszyć moc Byakugana i skutecznie Otsusuki.

Ukochany przynosi sposób, aby zapobiec wyciągnięciu Karmy Boruto. (Funkcja kredytowania obrazu)

Ukochany mówi „Zrobiłem co w mojej mocy, aby wykończyć Jigena. Jednak zabrudziłem sobie ręce, robiąc nieludzkie eksperymenty.”

Wyjaśnij, że starożytne pochodzenie Byakugana sięga Otsusuki, więc osłabienie Byakugana może mieć wpływ na zmniejszenie Otsusukyfikacji.

Teoretycznie powinno to całkowicie powstrzymać Otsusukification.

Naruto pyta, dlaczego nie dał mu tego wcześniej, a Amado wyjaśnia, że ​​Boruto odziedziczył potencjał Byakugana.

Nawet jeśli zatrzymasz wydobywanie Karmy, możesz mieć niektóre skutki uboczne, A teraz może działać tak, jak w przypadku Kawakiego.

Naruto jest zaskoczony, że Ukochany dał to Kawakiemu, i mówi, że był to jedyny powód, dla którego wydobycie Karmy Kawakiego zajęło znacznie więcej czasu niż Karmy Boruto.

Powstrzymywał go tak długo, jak mógł i dawał mu niewielką ilość na raz, aby Jigen nie zauważył.

Ukochany mówi do Naruto: „Na pewno nie możemy zignorować możliwych skutków ubocznych. Ale chyba nie mamy wyboru, prawda?

Amado mówi, że miał też córkę, która zmarła dwanaście lat temu i wie, jak to jest nie chcieć stracić dziecka.

Ta strona Amado nigdy się nie spodziewała i naprawdę dobrze było zobaczyć, jak całe napięcie się kończy.

Później, Naruto daje Boruto lekarstwo Twoja decyzja powinna być taka, ponieważ Amado nie można całkowicie ufać i istnieje ryzyko możliwych skutków ubocznych.

Radzi, abyś nie spieszył się i ostrożnie zadecydował, co zrobić.

Boruto mówi "Wezmę to. Ale to nie dlatego, że ufam Amado. Wezmę to, bo ci ufam, tato. Poza tym nienawidzę widzieć cię tak przygnębionego przez cały czas ”.

Bierze lekarstwa, a następnego dnia zajada się hamburgerem z przyjaciółmi.

Twoja Karma została poprawiona i przestała być całkowicie wydobywana..

On również spał spokojnie zeszłej nocy, a zespół 7 podzielił się szczęśliwym momentem.

Amado został doradcą w dziale naukowych narzędzi ninja.

Kawaki zwraca ramię ninja Naruto, które pożyczył, gdy Amado zwrócił mu ramię.

Kawaki dodaje również, jak bardzo jest wdzięczny Naruto za wszystko, co zrobił.

Naruto proponuje, czy chciałby dołączyć jako genin wioski liścia.

Naruto dzieli się również swoimi przemyśleniami na temat ponownego zdawania egzaminów na Chunina z Shikamaru.

Boruto Odcinek 221 wznowi Egzaminy na Chunina.

Bądź na bieżąco, aby zobaczyć, z jakimi wyzwaniami tym razem zmierzą się Geninowie w Lesie Śmierci. Na pewno będzie to ekscytujące i warte czekania.

Daj nam znać w komentarzach poniżej o tym, co Twoim zdaniem może stać się w następnej kolejności z Boruto.

Czy będą jakieś skutki uboczne leku? Nie zapomnij o tym Boruto ma Jougan. Czy znowu się obudzi?

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up