Bohater z maksymalnego poziomu powrócił, data premiery rozdziału 90.

31/05/2022 07:16

Bohater z maksymalnego poziomu powrócił, data premiery rozdziału 90.

Jak już wspomniano, data premiery rozdziału 90. bohatera z maksymalnym poziomem powraca to 13 czerwca. Wstępne skany Rozdziału 88 zostaną opublikowane w Internecie 2-3 dni przed opublikowaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczne wydanie.

Gdzie przeczytać mangę The Max Level Hero Has Return, rozdział 90?

Nie ma oficjalnej strony takiej jak webtoon, na której można by przeczytać The Max Level Hero Has Returned manhwa manga, więc fani mangi mogą przejść do innych stron, aby pobrać aktualny rozdział. W tym tygodniu rozdział 90. „Maksymalny poziom bohatera powraca” został przełożony. „Bohater z maksymalnym poziomem powraca” Rozdział 90 zostanie wkrótce wydany, więc spotkajmy się w tym czasie.

Przeczytaj więcej o zakończeniu „Bohater maksymalnego poziomu powrócił”

W fabule koreańskiej mangi The Max Level Hero Has Returne Finale nie było nic, co Davey nie mógłby zrobić, aby powstrzymać tych przestępców przed dostaniem się w łapy tej dziewczyny. Ulżyło mu jednak, że dziewczynie i jej rodzinie udało się bezpiecznie przekroczyć granicę. Po jego przybyciu zaczepił go służący i zapytał o księżniczkę Elenę z Imperium Pallan.

Dowiedziawszy się, że księżniczka chciała się z nim spotkać, Davey jest zachwycony. Sługa pyta, czy może zabrać księżniczkę do holu weselnego, co robi. Davey rozumie, że księżniczka jest postacią wysokiej rangi, bez względu na to, co myśli.

Jest jednak pod wrażeniem postępu regionu Hines, pomimo jego statusu terytorium supergwiazd. W całym regionie Hines jest Imperium i zastanawia się, dlaczego księżniczka Pallan jest tutaj.

Odwiedzenie okolic Hines z księżniczką, rozumuje Davey, zajęłoby trochę czasu. Zdał sobie sprawę, że powstanie Yulisa było pozytywnym wydarzeniem dla całego regionu Hines. Davey poprosił pokojówkę, aby odrzuciła prośbę księżniczki. Co zaskakujące, rozpoznaje to po pokojówce. Davey dołącza do Persek, Red i Blue.

Kiedy Persek pyta, czy Davey jest przerażony tym, co może się wydarzyć, ten odpowiada, że ​​nie stara się brzmieć szorstko. Wszyscy chcą poznać Davey'a, ale on nie chce ich widzieć więcej niż 13 razy, ponieważ zawsze udziela im tych samych odpowiedzi.

Davey pogodził się z faktem, że zaczęło się to jako żart, ale w końcu wpędza go w kłopoty. Z powodu odmowy spotkania przez Daveya z księżniczką, Czerwoni Rycerze byli oburzeni. To nie przeszkadzało Davey'owi, ponieważ ufał jej działaniom. Wyjaśnił Perskowi, co się dzieje.

Powiązane posty

Go up